Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Iyki varsınız:) kimseye soramadigim merak ettiğim şeyleri sorabiliyorum. Yeni evli olsam yine sorardım da şimdi 6 senelik evliyim kimse böyle bir problem yasadigimizi bilmiyor garip karşılarlar onlara sorarsam
Yok canım sen çekinmee sor yeni evlenmiş say çiçeği burnunda gelinim ben de mesela😘

Kizlar ben dilatör almayı düşünüyorum hangisini almam gerekiyor bir kaç marka çıkıyor ama hangisi iyidir ?
Canım rabır dilatör seti olarak geçiyor .Ben burdaki önerilerle onu almıştım.Kendi kendime burdaki bilgiler sayesinde yenmiştim🌺

Bak canım işte kilit noktayı bulmuşsun eşine bırak ve anı yaşa o an hayal kur mesela ben çok yaptım yoksa hep bir müdahale 🥲Rabbim inşAllah bizlere en yakın zamanda anneliği tattırır hemdee çok isityorum🥰 dualarım hepimizle

2,5 yıla yaklaştı yendiğim canım.Doktorun çok güzel örneklendirmiş aynen de öyle ben tam bir ders niteliğinde çalıştım.
Aparatları mesela o gün ilişki olmasa bile yaptım.Gün aşırı ilişkiyle çok çabuk adapte olursun Rahat 2ay içinde tam anlamıyla alışmıştım
Amin canım sağlıkla her bekleyen güzel haberler alsın inşallah:) sağlıkla mutlulukla kal

Ay sevindim canım valla terledim sekerim düştü bırakmak istedim berbat bir histi. Eşim sakinlestirdi. Sen ne zaman yenmiştin. O his geçer mi acaba :*
13 Kasım'da yendim ben canım idrar hissi geçti oda geçer inşallah 🥰 bende kötü oldum baya aglıycak gibi oldum eşim bırakmadı devam etti sakinleştirdi neler geçti buda geçecek falan diye o şekilde devam ettim araya adet girdi bugün bitti bakalım yine olacak mı merak ediyorum

Bir şey daha sorabilir miyim:) eşim icimdeyken bosaldiginda bazen dışarı taşıyor:s yanlış birsey mi yapıyorum acaba ama baya kontrol ettigimde içimde oluyor. Çıkarken öyle oluyor diyor ama bilemedim. Beklemesi gerekiyor belki de bir süre.
Üst pozisyonda olduğunda zaten bi kısmı çıkıyor misyonerde de çıkabilir canım doktor bana bunları anlatırken normal demişti hamilelik düşündüğünde ilişki bitiminde hemen ayağa kalkma bacaklarını kaldir hafif öyle dur demişti ☺️ içerden çıkanlar oluyor illaki 😂

13 Kasım'da yendim ben canım idrar hissi geçti oda geçer inşallah 🥰 bende kötü oldum baya aglıycak gibi oldum eşim bırakmadı devam etti sakinleştirdi neler geçti buda geçecek falan diye o şekilde devam ettim araya adet girdi bugün bitti bakalım yine olacak mı merak ediyorum
Eşimde aynı şekilde sakinlestirdi beni. Yoksa ben bırakırdım:) umarım en kısa sürede geçer o histe. :) neyse buna da şükürler olsun darısı tüm yenemeyenlere

Üst pozisyonda olduğunda zaten bi kısmı çıkıyor misyonerde de çıkabilir canım doktor bana bunları anlatırken normal demişti hamilelik düşündüğünde ilişki bitiminde hemen ayağa kalkma bacaklarını kaldir hafif öyle dur demişti ☺️ içerden çıkanlar oluyor illaki 😂
Hahhahahhaha öyleymiş çıkınca bir üzüldüm :) yine yanlış birseyler yapıyorum diye düşündüm aklımdaydı bir türlü sormamıştim bugün de olunca sorayım dedim teşekkür ederim:) hahhaha duymuştum onu bir daha öyle yapım bari yumurtlama zamanlarimda

Evet canım sonuna kadar alıyorsun zaten hepsi de giriyor rahat olunca hatta bazen kendi giriyor gibi bile hissetmiştim ben
Ama gerçekten başarmış olmanın haklı gururuyla ben 3üncüyü de yaparım diyor insan. İnşallah bir kaç gün 2 üzerinde çalışayım 3ede geçerim tez vakitte 🤭 ve kızlar destekleriniz için çooook teşekkür ederim. Burada bi harikasın, çok güzel ilerliyorsun demeniz bile nelere kadir anlatamam. Resmen birbirimizin doktoru, psikoloğu oluyoruz burada. İyi ki varsınız

Arkadaşlar ben vajina genişletme ameliyatı olssam direk bunu yapan doktor vr mi psikolojim bozuldu artık cidden ya kızlık aldırma fln ne olur güzel yorum yapın :KK43:
Canim eğer darlık varsa olabilir ama darlık yoksa ve genişletme yaptırırsan eşin zevk almayabilir.

Ama gerçekten başarmış olmanın haklı gururuyla ben 3üncüyü de yaparım diyor insan. İnşallah bir kaç gün 2 üzerinde çalışayım 3ede geçerim tez vakitte 🤭 ve kızlar destekleriniz için çooook teşekkür ederim. Burada bi harikasın, çok güzel ilerliyorsun demeniz bile nelere kadir anlatamam. Resmen birbirimizin doktoru, psikoloğu oluyoruz burada. İyi ki varsınız
Bırak 3. Yü 4. Yü de çok rahat alacaksin çünkü sen içine bir şeyi almayı başardın en büyük adım buydu inan bana boyutunun bir önemi yok devam et bırakma olanlara sen bile sasiracaksin 🤗

X