Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok iyi yapmışın aparat seti almakla inşallah sen de çözüme kavuşturanlardan olacaksın elinden geldiğince buraya sık sık gir ve okumaya çalış eski mesajları oku özellikle geriye doğru giderek canım

Bu illet oturduğumuz yerde geçip gidecek bir hastalık değil canım eğer ki aparat et almana rağmen olmuyor yapamadıysan kesinlikle profesyonel klinik desteği şart
3. Aparatı yaparken hafif kan gldi dye birakmstm dahada cesaretim yok

Size bi sorum olacak biz de ilişkşye girdik ben en büyük aparata kadar da yaptım ama kanama olayı yok yani . Acaba aparatla genişlediği icin mi? Kanamanın bi önemi yok sadece normal mi diye merak ettim
Benim zar yapım ince ve esnekti egzersiz yaparken kırmızılık olmadı hiç ilk ilişkide de yoktu 2.ve 3.de hafif leke şeklinde oldu hemen geçti

Kendini rahat bıraktığın zaman o kadar kolay İşte 😄
Hep 3 4 santim içeride takılıyordum. O noktayı geçince gerisi çok rahat oldu gerçekten. Ve nefes çok çok işe yarıyor. Ayrıca başka şeylere odaklandığım zaman daha kolay oldu. Durmak yok çalışmaya devam bakalım 💪🏻

Hep 3 4 santim içeride takılıyordum. O noktayı geçince gerisi çok rahat oldu gerçekten. Ve nefes çok çok işe yarıyor. Ayrıca başka şeylere odaklandığım zaman daha kolay oldu. Durmak yok çalışmaya devam bakalım 💪🏻
Aynen öyle durmak yok başarı yakın ☺️🌸

Kızlar merhabalar, uzun zamandır yazmıyorum buraya ama sürekli okuyorum. Burada en geriden gelen benim sanırım çünkü daha içeriye en küçük aparatı veya serçe parmağımı bile sokamadım. Bu durum iyice motivasyonumu düşürüyor.
Demin alıştırma yapmaya yeniden başladım, serçe parmağımı streçledim. Girişe dokunmak bile çok zor geliyor. Tam dokunuyorum bacaklarım kasılıyor, biraz öyle kalıp bacaklarımı rahatlatıyorum nefeslerle. Sonra azcık iterken yanıyor orası batma hissi çok rahatsız ediyor. Yani evet aman aman bir acı değil farkındayım ama itmemi engelliyor ve daha kasılıyorum. Bunlar gerçekten normal mi yoksa benim derecem mi çok yüksek.
Lütfen yardımcı olur musunuz, herkes gibi bende çok yoruldum bu durumdan ve artık bir an önce çözmek istiyorum. İlk aparatı veya parmağımı bi sokabilsem başarmış kadar mutlu olacağım. Desteklerinize çok ihtiyacım var

Kızlar merhabalar, uzun zamandır yazmıyorum buraya ama sürekli okuyorum. Burada en geriden gelen benim sanırım çünkü daha içeriye en küçük aparatı veya serçe parmağımı bile sokamadım. Bu durum iyice motivasyonumu düşürüyor.
Demin alıştırma yapmaya yeniden başladım, serçe parmağımı streçledim. Girişe dokunmak bile çok zor geliyor. Tam dokunuyorum bacaklarım kasılıyor, biraz öyle kalıp bacaklarımı rahatlatıyorum nefeslerle. Sonra azcık iterken yanıyor orası batma hissi çok rahatsız ediyor. Yani evet aman aman bir acı değil farkındayım ama itmemi engelliyor ve daha kasılıyorum. Bunlar gerçekten normal mi yoksa benim derecem mi çok yüksek.
Lütfen yardımcı olur musunuz, herkes gibi bende çok yoruldum bu durumdan ve artık bir an önce çözmek istiyorum. İlk aparatı veya parmağımı bi sokabilsem başarmış kadar mutlu olacağım. Desteklerinize çok ihtiyacım var
Cnm ilk parmk ve dokunma hissi irite ama biliyor musun bn kndi kızlık zarimin deliğine parmgim değiyordu bn blyrm ilk girişte birz acı var ama ilerisi boşluk bunu bliyorum ama bnde yapamyrm görüyorsun ve komşum da hamileymiş çok üzüldüm bugün çok

Gayet normal yaşadıkların, aslında cesaretin var yapabilirsin. Bana güven aparatlarla daha kolay ilerlersin

X