Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

De mi canım ille gelmesi gerekmiyor. Bazılarında 4. Aparatta kan gelmiş ama ben de gelmedi bakalım ilişkide gelecek mi görcez
Yok canım ya kan gelmedi zaten hymen açılıyor aparat yaptığımızda bende en çok kandan korkardım gelsede şuan garketmez o anda onu bile düşünmüyorsun emin ol yada geldi ben farketmedim çünkü çok mutluydun bacaklarım tutmuyordu yendiğim için 🥰

Arkadaşlar parmak yapiyorum ama dilatorle daha çabuk sonuc alacağımı düşünüyorum. Hangisinden almam gerekiyor yardımcı olur musunuz çeşitleri var onların baktim ama emin olamadim

Arkadaşlar parmak yapiyorum ama dilatorle daha çabuk sonuc alacağımı düşünüyorum. Hangisinden almam gerekiyor yardımcı olur musunuz çeşitleri var onların baktim ama emin olamadim
Ben bundan almıştım canım

Eklentiler

• 2D4EFDE4-45E7-4F8B-BF25-D9AD743A4813.png
    2D4EFDE4-45E7-4F8B-BF25-D9AD743A4813.png
    232,1 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar penis daha kalın gibi ya 4. aparata sizce pecete sarıp sitrecleyip denememe gerek var mı yoksa direkt eşli deneme mi ?
Ben 4. Aparatla çalışmıştım yeterli gelmişti kendini rahat bırakırsan kasların açılıyor penis girdikten sonra içerde kayıp gidiyor 😆😆 kendini rahat ve mutlu hisset 🙈 açık yazacağım benim için ilişkiyi kolaylaştıran şeylerden birisi ön sevişme esnasında vajinamın parmakla uyarılması oldu senin için uygunsa deneyebilirsiniz bence 🍀

Ben 4. Aparatla çalışmıştım yeterli gelmişti kendini rahat bırakırsan kasların açılıyor penis girdikten sonra içerde kayıp gidiyor 😆😆 kendini rahat ve mutlu hisset 🙈 açık yazacağım benim için ilişkiyi kolaylaştıran şeylerden birisi ön sevişme esnasında vajinamın parmakla uyarılması oldu senin için uygunsa deneyebilirsiniz bence 🍀
O zaman ben de eşli denemeye geçebilirim 😊

Sende kanama olmuş muyduu

O zaman ben de eşli denemeye geçebilirim 😊
Geçebilirsin bence benim ilk denemede sadece giriş olmuştu kendime dedim ikincisinde daha iyi olacak çok daha rahat oldu ikincisi tam olarak oldu şuan 1 hafta falan oldu hiç zorlanmadım daha şükür 🙏🏻 Başardığındaki mutluluk kendini çok iyi hissettirecek ❤️

Geçebilirsin bence benim ilk denemede sadece giriş olmuştu kendime dedim ikincisinde daha iyi olacak çok daha rahat oldu ikincisi tam olarak oldu şuan 1 hafta falan oldu hiç zorlanmadım daha şükür 🙏🏻 Başardığındaki mutluluk kendini çok iyi hissettirecek ❤️
Umarım ben de tadarım bu duyguyu bu arada çok teşekkür ederim😊🌸

Sende kanama olmuş muyduu
Kuzum kana bu kadar takılma kandan en çok korkan bendim ilişkiye girememe sebebimin belki %40 ı kandı ama emin ol o an özgüvenim geldimi ilişkiye girdinmi kanı fakan umursamıyosjn gelsene bak arkadaşlar yazıyor bir damla oda kan bile değil pembemsi leke 4.aparatı yaptın mutlu ol kendini gaza getir ne güzel güzel haberlerini bekliyoruz 🥰

Kızlar biz daha yeni işten geldik tam hazırlandım deniyicem bir yorgunluk ayy böyle üstümdende yük kalktı kendimi nasıl yorgun hissediyorum bugün eşli denemeyi yapmayı düşünmüyorum ama bir gün ara vericem diyede içim huzursuz 😔

X