Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu şekilde deneyeceğimm. Yanma gibi bir his var o beni korkutuyor peki 4. Dilatörde yine de kanayabilir dimi az bir şeyde olsa

Bu şekilde deneyeceğimm. Yanma gibi bir his var o beni korkutuyor peki 4. Dilatörde yine de kanayabilir dimi az bir şeyde olsa
Korkma canım kendini kasmazsan kanamaz. O yanma hissi çok çok normaal, sonuçta idrar kesene baskı yapıyorsun. O bi süre sonra geçecek öyle düşün. Kendini telkin et, acımıyor, acımıyor.

Tebrik ederim canım. Ay maşallah ne güzel. Darısı da bizlerin başına inşallah

Bana hep ordaki delik yırtılmalıymış gibi geliyor rahatça girmesi için öyle değil de mi
Ben de hep öyle düşünüyordum ama kesinlikle öyle değilmiş. Eşimle konuşurken eşim çok güzel benzetme yaptı dudakların gibi düşün. Dişçiye gittiğimizde ne kadar açabildiğimizi anlatmama gerek yok aynı mantık. Esneyebilen bir şey. Kendini kasarsan oluşan küçük yırtıklarda dudağının çatlamasıyla aynı şey gibi. Bunlar hep eşimin benzetmeler bana da çok mantıklı geldi açıkçası

Kızlar eşim dilatörler ile kızlık zarın bozulması çok saçma diyor. Ben de haliyle 4. Dilatörü çalışırken korkuyorum ya. Trip atıyor of napcağımı şaşırdım çalışırken dilatöre gelir ilişkide gelmezse kan bu defa da söylenir diye çekiniyorum

Gerçekten öyle ben de çalışırken nasıl esnediğini gördüm ama benim eşim ayrı fikirde orası bozuluyor diyor o zaman neden doktorlar birkaç gün ilişkiye girmeyin diyor diyo. Zaten dilatörler ile çalışmama da çok sıcak bakmıyor

Eşinin de en az senin kadar araştırma yapması,lazım. Kulaktan dolma bilgilerle konuşmaması gerekiyor. Biz bu yolda tek değiliz canım eşlerimiz biz yol alırken bir yandan da yolumuzu aydınlatmalı. Eşin tavrına devam ederse de sen ona kulak asma biz bize de yeteriz

Motivasyon vermeleri gerek gerçekten :)
Sen ne durumdasın peki aparatlarla mı deniyorsun sen de

Hanımlar durum güncellemesi yapayım. Ne kadar uğraştıysam 1. Olmadı ama ondan biraz daha ince bir fırçayı başardım. Biraz çalışıp 1. Tekrar deneyeceğim inşallah. Bir de herkes 1.de bu kadar zorlandı mı?

Şuan yine deniyorum önceden aparatın enbüyüğünün tamamını almışken şimdi yine yapamıyorum

Ne demek kuzum cidden buranın ayrı bir havası varSende artık tecrübelerini neler yaptığını diğer arkadaşlarımıza anlatırsın mutluluklar sizinle olsunnnn
Baba
bana yine bişeyler oldu tribe egzersiz yapıyorum şuan ama ilerletemiyorum

Benim eşimde dilatöre falan sıcak bakmıyordu ama tek çıkar yolun bu olduğunu ve benim elimde olan bişey olmadığını anladı. Zaten beraber doktorla görüşmüştük o da güzelce anlatmıştı. Sen de söyle, benim çok hoşuma giden bir şey değil ama yenmek için bunu yapmak zorundayım de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…