Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar bir şey soracağım mesela aparat çalışırken küçük delikten aparatlarla çalışılıyor ya orası genişliyor mu yani yoksa ilişkiye girdiğimizde mi oluyor tam olarak yani yukarıdaki et parçası da ilişkiye girdikçe mi gidecek

Normal klavyendeki emojilerini koyabilirsin burdakı emojiler içinde mesaj yazarken yukarda üç tane üst üste nokta varya oraya tıkla gülücük işaretine tıkla bir sürü var canım
ben emoji koyamıyorum nerden oluyor evet 38 tabi yaaa

ben emoji koyamıyorum nerden oluyor evet 38 tabi yaaa
Canım merhaba bunu hepinize söylüyorum aparatla denerken eğer destek almak isterseniz beni arayabilirsiniz yada çok güvendiğiniz bir kız arkadaşınıza anlatın her aşamayı ben kız arkadaşımın yanında yaptım utanmadım oda bana destek oldu ve şokkkk olduuuuu yarın kalına geçicem ya buraya girip mesajları okurken yapıyorum yada kız arkadaşımı çağırıyorum çünkü yanında sana inanan biri olunca iyi oluyor benim eşim yok belkide eşiniz le beraber olsa da olur benim evde kimse bilmediği için yanlız hissediyordum

eşli deneme biraz anlatırmısınız pozisyon falan bir de aparattan hemen sonra mı denediniz
En rahat pozisyon bana göre de misyoner. Tabi bu kişiden kişiye göre değişir. İster yatak ucuna gel iki ayaklarına tabure koy iyice aç bacaklarını ve penisi sen tut aparat yapar gibi yap. İçine ittirirken ağzında nefes verirken ıkın ve ittir, başı girince gerisini eşine bırak. Kalçanın altına da bir yastık koy başına da koy istersen ben öyle yapıyordum. Bir de düz yataktayken sol dizini kırıp yana doğru aç, sağ bacağını da uzat yana doğru böyle de rahat

tamam bunu da deneyeceğim ay inşallah hayırlı haber vermek istiyorum size...

Kızlar 4.aparattan ne kadar süre sonra eşli birlikteliğe geçtiniz birde eşli yaparken ilk başta aparat gibi mi yapıyorsunuz yavaş yavaş ileri geri ne kadar süre böyle devam ediyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…