Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar kafayı yiyicem artık ya bir gün çok güzel yapıyorum ertesi gün tıkanıyorum birinci aparatta bile zorlanıyorum eşli denemelerde kendim yapınca sorun yok

Kızlar kafayı yiyicem artık ya bir gün çok güzel yapıyorum ertesi gün tıkanıyorum birinci aparatta bile zorlanıyorum eşli denemelerde kendim yapınca sorun yok
Meditasyon müzikleri aç yaparken mum yak mesela bu inan tamamen senin kasmanla alakalı öncesi nefes kegel egzersizlerini yap kendini gevşet sonra aparatları yap canımm

Eşli egzersizde zorlanıyorsun galiba. Bence hâlâ kontrolü karşı tarafa tam bırakmıyorsun, tedirgin hissediyor olabilirsin. Ya eşim canımı yakarsa endişen olabilir. Egzersizlere devam et, çünkü devamlı yapınca ve hiçbir şey olmadığını görünce daha da rahatlayacaksın, o zaman daha kolay olacaktır eşli egzersizler

Eşinin parmağına bir bak sonra 3. aparata bak hangisi daha kalın?
MAYAAAAAAAAA 15 cm uzunluk enişe 1 cm olasın hemde sonuna kadarrrrrrrrrrr.söylediğim şeyden vazgeçiyorum sprey kesinlikle işe yarıyor sanırım üstünden yarım saat geçti hiç yanma hissi olmadı daha sonra kalınlaştım 3 cm kalınlık yaptım onda da 6 cm kadar aldımmmmmm sonra birazcık yanınca bugünlük bu kadar yeter dedim yaklaşık 1 saat 45 dakikadır yapıyorum ve en eski mesajları okuyarak yaptım okudukça gevşedim….. çok mutluyummmmm

İşe yaramadı dedim ama etkisi yarım saat sonra geldi herhalde çünkü yanma ve acı hissetmeden bütün diş fıçasınj içime aldım sadece fırçası dışarda kaldı sen düşün o kadar mutluyum ki
Zaten spreyi sıktığında ilk 15-20 dk biraz mentollu olduğundan hafif yanma devam eder sonrası güzel uyuşturuyor diye biliyorum canım tebrik ederiim artık kafanda daha iyi oturmuştur bazı şeyler devam et olacakkk♥️

O kadar korkuyordum ilk resmen kaskatı kesiliyordum nefes almam vermem bile duruyordu.🙈😂 Şimdi her şey nasıl da normallesti düşününce o kadar mutlu oluyorum ki.🌷 Eş desteği çok ama çok önemli kesinlikle, hem onun desteği hem burası bana kendimi hep çok iyi hissettirdi❤️
Ne kadar güzel rahatlamış, yükünüzü atmışsınız. Ne olur bizlere de dua edin. Öyle bir yük hissediyor ki insan,her errtelediğinde daha çok artıyor o yük sanki. Bir başarsak, bir hafiflesek sizler gibi. Özgüvenimiz yerine gelse...

Kesinlikle çiçeğim çok haklısın insan kendi kendine diyor nasıl hayatı zehir etmişim bunu neden bu kadar gözümde büyütmüşüm diye🙏🏻🌸🥰 diğer kızlarımız da aynısını söyleyecek mutluluklar sizinle olsun😍 her nickini gördüğümde aklıma marmelat gelmesi peki😋😋
Umut oluyorsunuz gerçekten inşallah biz de nekadra kolaymış diyebiliriz söz veriyorum bir yeneyim sizler gibi herkese destek olacağım

Burda bir doktora yazdım 20 bin TL botoks yaptığını söyledi bana 1 günde hallediyorum nakit olarak 20 bin TL alıyorum ama dedi sonra dedim ki çaresizlik işte daha ucuz bir tedavi yönteminiz var mı var 15 bin TL nakit dilatör tedavisi dedi çok indirmiş gibi. Şok oldum. Burayı bulduktan sonra gerçekten umutlarım arttı. Kızlar bu çaresizliği fırsata ceviriyorlar. O kadın bana öyle deyince var ya ne kadar kötü hissetmistim anlatamam şimdi iyi ki sizler bana anlattınız bir adım attım

Şuan hangi asamadasin parmak egzersizi yapıyor musun
ben parmak egzersizi çok yapmadım 4.dilatörü kullanıyorum şu an eşim parmağıyla yapıyor arada kasıyorum

MAYAAAAAAAAA 15 cm uzunluk enişe 1 cm olasın hemde sonuna kadarrrrrrrrrrr.söylediğim şeyden vazgeçiyorum sprey kesinlikle işe yarıyor sanırım üstünden yarım saat geçti hiç yanma hissi olmadı daha sonra kalınlaştım 3 cm kalınlık yaptım onda da 6 cm kadar aldımmmmmm sonra birazcık yanınca bugünlük bu kadar yeter dedim yaklaşık 1 saat 45 dakikadır yapıyorum ve en eski mesajları okuyarak yaptım okudukça gevşedim….. çok mutluyummmmm
Hangi marka sprey. Şuan rahat yapabiliyormusunız peki sprey sonrası bir sıkıntı oluyor mu

Eşli egzersizde zorlanıyorsun galiba. Bence hâlâ kontrolü karşı tarafa tam bırakmıyorsun, tedirgin hissediyor olabilirsin. Ya eşim canımı yakarsa endişen olabilir. Egzersizlere devam et, çünkü devamlı yapınca ve hiçbir şey olmadığını görünce daha da rahatlayacaksın, o zaman daha kolay olacaktır eşli egzersizler
Evet eşime kontrolü hala bırakamıyorum. Kontrol bende olsun istiyorum

Ne kadar güzel rahatlamış, yükünüzü atmışsınız. Ne olur bizlere de dua edin. Öyle bir yük hissediyor ki insan,her errtelediğinde daha çok artıyor o yük sanki. Bir başarsak, bir hafiflesek sizler gibi. Özgüvenimiz yerine gelse...
İnşallah en kısa zamanda burada vajinismusu geride bırakmak için çaba gösteren herkes şu an bizim kurduğumuz cümleleri kuracak. O yükün ağırlığını en iyi biz biliriz. Bu yolda kimse o yükün altında kalmasın diye bir ses olmaya çalışıyoruz çünkü o yük hepimizindi. Biz o kamburu attık, inşallah en kısa zamanda hepiniz atacaksınız.🙏🏻💞🌷

Evet eşime kontrolü hala bırakamıyorum. Kontrol bende olsun istiyorum
En önemli noktalardan biri bence bu kontrol mevzusu. Kontrolü bırakabilmeyi öğrenmek gerekiyor o da eşli egzersizle oluyor. Hiç endişelenme, egzersizlere devam edin. Güven arttıkça, kontrolü bırakabileceksin.

Burda bir doktora yazdım 20 bin TL botoks yaptığını söyledi bana 1 günde hallediyorum nakit olarak 20 bin TL alıyorum ama dedi sonra dedim ki çaresizlik işte daha ucuz bir tedavi yönteminiz var mı var 15 bin TL nakit dilatör tedavisi dedi çok indirmiş gibi. Şok oldum. Burayı bulduktan sonra gerçekten umutlarım arttı. Kızlar bu çaresizliği fırsata ceviriyorlar. O kadın bana öyle deyince var ya ne kadar kötü hissetmistim anlatamam şimdi iyi ki sizler bana anlattınız bir adım attım
Bunlar nasıl fiyatlar ya ben toplam 1800 TL verdim şimdiye kadar 4 seans gittim biri ucretsizdi o nasıl doktormus

Umut oluyorsunuz gerçekten inşallah biz de nekadra kolaymış diyebiliriz söz veriyorum bir yeneyim sizler gibi herkese destek olacağım
İnan lafta değill bunların hepsini sizlerde ilerde söyleyip anlayacaksınz😍 ay inşAllah sizlerde başkalarına destek olursunuz💙 Sende mi Kayserilisin😘

Kızlar doktorda tedavi olanlar ilaç vb tedaviler aldınız mı yoksa direkt nefes egzersizleri ve dilatör mü
Ben ilk nefes kegel çalıştım 2 seansta doktorla parmak dilator çalıştık bide spekulum baktı sonraki haftalarda ilerlemem iyi olduğu için orda konuşup ilişkinin nasıl olacağını falan anlattı sadece ☺️

X