Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlk kaydolurken ne nicki alacağım şimdi ne yazacağım diye düşünürken aklıma nedense birden Dostoyevski'nin Suç ve Ceza kitabındaki Sonya Marmeladova geldi Öyle yazdım kaldı Ayy ama marmelat da severim şimdi

Neyse zamanla hepsi olacak şu an bende de peniste zevk yok sadece parmakta var
İnşallah bugün parmak biraz daha rahattım şimdi bitti ödevim eşim yaparken ilk ben elini tutup yaptırıyorum sonrakileri o yapıyor bendeki tek sıkıntı vajina girişine geldiğinde kasıyorum hemen diğer girerken falan hiç zorlanmıyorum bekletmiyorum hop giriyor. 3. Dilatör beni biraz zorladı eşim yaparken sızlattı 3 kez gir çık bitirdim acaba diyorum üçüncüden sonra eşli birliktelik denesemmi valaha dilatörden daha iyidir dilatör kalas gibi

Yok kuzum acele etme gayet güzel gidiyorsun aparatları tamamla eşli denemene bak

Erkekler dilatörü bize yaparken zaten sabırsız oluyorlar Ben yavaş yavaş nazik nazik

Erkekler dilatörü bize yaparken zaten sabırsız oluyorlar Ben yavaş yavaş nazik nazik

Kızlar ben eş parmağının yanında kendim 3 parmak yapmaya başladım dün yarım oldu bugün yine yapıcam sizce kaç gün daha bu şekilde çalışıp p...s denemesi yapmak doğru olur doktoruma kalsa çoktan yapmış olmam lazım ama ben tedirginim biraz

Tam olarak 3 parmağa alış önce, sonra eşli deneme yaparsın ama unutma her deneme başarılı olacak diye bir şey de yok. Benim de ilk eşli denememde cuk diye olmamıştı. Amaç umudunu yitirmemek ve her aşamanın (küçük bile olsa) bir başarı olduğunu unutma.

Teşekkür ederim

Oradaki Sonya Marmeladova karakteri nasıldı bilmiyorum henüz okumadım ama sen harbiden Marmelat gibi tatlı birşeysinnnn

Benim canım yandı üçüncü dilatörde kendim yaparken birşey yok eşime diyorum canım yanıyo bi baktım nasıl yaptığına parmağını sokmuş dilatörün içine aşağıya doğru asılıyor baskı yapıyor parmağına dilatörden çek dedim çekti bir rahatladım elli kezde gösterdim nasıl yapıcağını git sigara iç gel öyle devam edelim diyorum bir sabırsız anlatamam

Öyleler maalesef :) biz ilk terapiye gideceğimiz gün şöyle demişti. ' bu akşam ilişkiye girebilecek miyiz?'

Eşler de tam bilmediği için biraz şaşırıyorlar. Eşli egzersizleri ilk eşime gösterdim nasıl yaptığımı, sonra ona anlattım nasıl yapacağını. Ama o da o kadar tedirgin oluyordu ki canımı yakmaktan, egzersizlere alışması onun da zaman aldı Hep kızdırıyordu beni ilk zamanlar, sürekli komut bekliyordu. Şimdi bekle, yavaşça ilerle vs "hem nefes almaya çalışıp hem seninle uğraşamam" diye çıkışmışlığım çoktur Yavrum ama bir defa sesini çıkarmadı. Onlar da farklı şekilde etkileniyor, bize yardım etmeye çalışırken ne yapacaklarını bilemeyip bazen bocaliyorlar

Kızlar ben parmak egzersizi denedim bir de sitrecleyip birkaç bir şeyle denedim. Neden bilmiyorum ama şu an bile cesaret geldi sanki olunca hafif bir baskı ile bu iş olacak gibi geliyor sizce eşli deneyeyim mi yoksa aparatlar geliyor egzersizden sonra mı deneyeyim sanki eskisinden daha az korkuyorum çünkü içerisinde ilk girişten sonrası boşluk gibi gezdirdim elimle nasıl bir yer diye tuhaf bir his

Kızlık zarı denilen şeyin daha büyük bir şeyle esnediğinde içeriye girmesinin imkansız olmadığını anladım benim için bu önemliydi sanki eşimle denesem daha az korkacağım gibi geliyor ama tekrar başarısız olursam bu defa da motivasyonum düşerse diye korkuyorum yaşayan bilir olmadığı zaman evde aşırı kötü bir ortam oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…