Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok moralim bozuldu normalde yapıyorum üstüne mi gideyim yarına mı bırakayım bilmiyorum
Ben benzer durumda neden olmuyor bu şimdi deyip daha da kasiliyordum ara verince benim için daha iyi oluyordu. Resetleniyordum. Sen kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap canım.

Dörde çalış, kendini ana bırak. Dördü yapabiliyorsun, giriş olmuş e bu iş bitmiş zaten sende

Ben benzer durumda neden olmuyor bu şimdi deyip daha da kasiliyordum ara verince benim için daha iyi oluyordu. Resetleniyordum. Sen kendini nasıl daha iyi hissedeceksen öyle yap canım.
jetexten memnunum. Evet bende neden olmuyor diye daha çok kastım yüklendim kendime, evet ara vereyim

Dördüncü aparatta çok ufak bir baskı hissediyorum bu normal midir peki 5 dakikadan 2 kez çalışıyorum rahat hissediyorum kendimi de . Çok teşekkür ederim cevabınız için
Gayet normal. Süreyi biraz daha uzatmani tavsiye ederim. İleri geri yap, tak çıkar biraz daha. O his zamanla geçecek.

Bizde de durum aynıydı düşün yeneli 3 bucuk ay oldu daha 2. Kez prezervatif kullanabildik. Onun öncesi allaha emanet geri çekildi eşim, mecburduk buna yani çünkü haplar cinsel isteği alıyormuş. Zaten vajinismus hastalarının istekleri zamanla gidiyor biliyorsun

Kızlar vajinismusu yendiiimmmmmmmŞükürler olsun 1 yıl 2 ay sonundaa.İlk zamanlar asla yapamayacağımı düşünen ben ne kadar da abartmışım diyorum size tavsiyem asla ama asla gözünüzde büyütmeyin benim gibi ertelemeyin bir haftada yendimmmmBenim gibi biri yendiyse siz hayli yenersiniz evliliğimin başlarında kendime dokunamıyordum bile.Başardık bugün bizim miladımız olduu

Çok çok sevindim canım mutluluklar sizinle olsun gözün aydın ilk yendiğim zamanlara gidiyorum her başarı hikayesinde

Çok çok sevindim canım mutluluklar sizinle olsun gözün aydın ilk yendiğim zamanlara gidiyorum her başarı hikayesinde
Allah binlerce kez razı olsun hepinizden sizin sayenizde aparatları öğrenip sipariş ettim.Buraya gelmeseydim ilerlemeden oldüğüm yerde kalacaktım çoookkkkk teşekkür ederimmm

Evet eşlerimiz açısından diyorsan doğru çok uzun süre beklemekten onlarda da erken boşalma ya da sertleşme sorunları ortaya çıkabiliyor öncesinde tam bir birleşme olmadığı için hiç korunma ihtiyacı duymadım ama prezervatif kullanamazsak mecbur doğum kontrol hapına başlıcam

Sertleşme konusunda bir problem yaşamıyoruz ama yani ön sevişmeyi uzun tutun en son işte penisi vajinaya almadan hemen önce prezervatifi takın o zaman gitmez bence. Ben sevememiştim prezervatifi bu arada

Bende tam birleşme olmadığı için ikimizde korunma isteği duymadık iki ay oldu birleşmeye başlayalı hiç korunmuyoruz akışına bıraktım açıkçası gebelik de düşünüyoruz çünkü şimdilik bişey yok hatta şuan neden olmuyor ki diye kafama takılıyor biraz sonra da diyorum ki yeni yendim belki de olmamasinda vardır bir hayır.Biz kadinlarin ömrü sanırım sabırla geçiyor hep

En azından 2 ay korunmak gerekiyormuş doktorum öyle demişti ama olursa yapacak bir şey yok :)

Tebrik ederim canım Her şey bundan sonra çok daha güzel olsun sizin için

En azından 2 ay korunmak gerekiyormuş doktorum öyle demişti ama olursa yapacak bir şey yok :)
En azından o süreyi gebe kalmadan geçirmişim ki zaten hala tam da rahat olamıyorum sonra aklıma geliyor doğum, kontroller, muayeneler fazlasıyla vajina ile ilgili olunca daha iyi alışmak için aparatları almayı düşünüyorum çalışma yapmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…