Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Selam, İlk yendiğiniz pozisyon Misyoner değil miydi

Üçüncü boyu da yaptım ya şaka gibi emin olmak için birkaç kere denedim gerçekten sonuna kadar girdi hatta eşimi çağırdım her boyu başardığımda sevinçten onu çağırıyorum odaya, inanılmaz mutluluk verici bir şey bunu başarmak Lütfen benim gibi serçe parmağını bile sokamayanlar dilatöre bir şans verin

Başaracaksın çok yakında kendine inan

Başaracaksın çok yakında kendine inan
Sizle mesajlaşmıştık söylediklerinizi eşimle deneyeceğim demiştim ama artık her denememiz yarıda kaldığı için denemek bile istemiyordu benim de o kadar moralim bozuldu ki o sinirle gecenin 1’inde dilatörü dolaptan alıp denemiştim iyi ki denemişim

Kızlar bu arkadan olan çok daha rahat sıfır baskı sıfır acı. Önce başka pozisyon yapıp en son onu deneyebilirsiniz

Kızlar merhaba bende aparat aldım hafta sonu başlayacağım inşallah hafta içi çalıştığım İçin vakit olmuyor. Eşli denemeyi yapamıyorum bir türlü eşimin organını görünce bi tuhaf oluyorum ve belki çok saçma gelecek bu söyleyeceğim size ama sanki benim eşimin organı normalden biraz büyük kalın gibi korkuyorum ben görünce çok iri geliyor gözüme o aparatlar gayet normal

Aynı şeyleri hepimiz hissettik korktuk ama inan aşama aşama onu da yapacak hale geleceksin ve sen de inanamayacaksın Şu aşama da aparatlar senin en yakın arkadaşların onlara inan ve güven, kendine de güven yapabilirsin

Tuvalet yaparkenki gibi oturuyorum dilatör altımda kalıyor giriş kısmını bulurken bir dakika filan geçiyor ama girince kayıp gidiyor ki bebe yağını fazla fazla sürmüyorum bile
Ters pozisyon mu yani Hazalcim senin yaptiğinda misyoner değil dimi
Tuvalet yaparkenki gibi oturuyorum dilatör altımda kalıyor giriş kısmını bulurken bir dakika filan geçiyor ama girince kayıp gidiyor ki bebe yağını fazla fazla sürmüyorum bile

Bende öyle anladim tekniği de misyonerciler kadar mantikli, tek düşündüğüm dilatör kaymiyor mu eliyle mi tutuyor dilatörü? Giriş yerini görmeden bulabilmesi
Önce yerde oturarak yapıyorum çömelme pozisyonu dilatörle giriş yerini bulunca ittiriyorum sonra yatağa geçip ileri geri yapıyorum dairesel hareketler yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…