Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet evet Tiniminimavihanim da hep der. Ben de bebek düşünmüyorum fakat gene de tahlil falan yaptırdım depolarımı dolduruyorum şu anda .

Vajinismusu yendim ama anestol olmadan yapamıyorum. Hamile kalmak istiyorum anestol krem kullanarak hamile kalan oldu mu
Bence kendini ona şartlama yani önceden aparat olmadan asla yapamam diyorduk yapıyoruz. Onsuz da yapabilirsin yani o anı hissetmen de lazım bence, zevk alabilmek için. Sonuçta kendi ihtiyaçlarımız da var.

Vajinismusu yendim ama anestol olmadan yapamıyorum. Hamile kalmak istiyorum anestol krem kullanarak hamile kalan oldu mu
Ben de öyle diyordum. Tedavim esnasında doktorum bana da hem Fito hem anestol kullandı ama sanırım ikinci veya üçüncü ilişkide bıraktırdı. Anestol zaten aman aman güçlü bir uyuşturma etkisi yapmıyor. Aparat çalışırken o sürtünme hissi beni aşırı rahatsız hissettiriyordu, anestol o sürtünme hissini daha az duymamı sağlamıştı. Ama ilişki esnasında o sert plastikteki gibi bir rahatsızlık hissi hiç duymadım. Bence hepimiz bu cümleyi kurabiliriz sanırım. Anestol güçlü bir krem değil, sadece bizi kafa olarak da biraz rahatlatığı için öyleymiş gibi geliyor. Eşli denemelerdeysen artık gönül rahatlığıyla anestolü bırakabilirsin.

Kesinlikle kuzum beslenme çok fark ediyor.
Hatta şöyle biz de yumurta fazla olduğu için kalitenin bir tık düşük olduğunu söylüyorlar o yüzden beslenme yürüyüş uyku düzeni bunların hepsi etken

Kesinlikle kuzum beslenme çok fark ediyor.
Hatta şöyle biz de yumurta fazla olduğu için kalitenin bir tık düşük olduğunu söylüyorlar o yüzden beslenme yürüyüş uyku düzeni bunların hepsi etken
Aynı şekilde kuzenim 1 sene denedi olmadı kiloluydu çok güzel bir beslenme düzenine geçti her gün badem sütü avokadolar vs vs diğer sene hamile kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…