Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben de bugün Nazife hocanın kliniği ile görüştüm kadıköyde. 6000 ila 9000 arası değişiyor dedi fiyat için. Dereceye göre

Ben de bugün Nazife hocanın kliniği ile görüştüm kadıköyde. 6000 ila 9000 arası değişiyor dedi fiyat için. Dereceye göre
Herayla görüşebildin mi ? Önemli olan unutma ilk muayenede kendini kasmaman ve doktora engel olmaman, o an dereceni belirliyor doktor.

Fiyatları görünce diyorum ki temelli bu işi ticarete dökmüşler. İnsanların aciz halinden faydalanıyolar resmen
Kendi kendine çözen pek çok kişi olsa da benim gibi örneğin kendi kendine çözemezse mecburen profesyonel destek almak zorunda kalıyor. Gerçekten çok ama çok uçuk fiyatlar, şu zamanda herkes altından kalkamaz. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın. Ben gittiğimde ki daha birkaç ay önce 4000 ödemiştim, onu bile zar zor toparlamıştık. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Fiyatları görünce diyorum ki temelli bu işi ticarete dökmüşler. İnsanların aciz halinden faydalanıyolar resmen
Ya kesinlikle. Özellere gidince vajinismusun ne kadar fazla kadında görüldüğü falan anlatılıyor gayet normal olduğu falan. Ama devlette o kadar garip karşılanıyor ki bu sorun, doktorlar küçümseyici alaycı konuşuyorlar.
Madem bu bilindik bir sorun neden devlettekiler de bunun çözümü için bir şey yapmıyorlar garip gerçekten.

Şu an 4000 e hiç bir yer yoktur sanıyorum. En az 6000 duydum o da iyi durumda bir vajinismus ise

Ben nişanlıyken vajinismus olduğumu biliyordum çabuk cozmemin sebebi sanırım daha evlenmeden farkına varıp çözmeye çalışmamdı. Nişanlıyken Ankara'da özel muayenehanesi olan bir doktora gittim sanırım 2021 kasım ayıydı. Ta o zaman bile 6 bin TL istemişti. Eğer kendi kendime yenemeseydim ben de mecburen gidecektim. Şimdi 9 10 bin rahat olmuştur

Bazi doktorlar evde asla yenemezsiniz vs diyor hafif durumdaki vajinimusu bile böyle diyince ağır düzeye cikartiyolar. Beynimizi inandiriyolar çok büyük bir sorun olduğuna ve mecburen o parayı verm3k zorunda oldugumuzw

Hera minimum 7500 lira imiş canım yeni konuştum
2 ayda bin tl zam. Kim o kadar zam aldı maaşına
Bazi doktorlar evde asla yenemezsiniz vs diyor hafif durumdaki vajinimusu bile böyle diyince ağır düzeye cikartiyolar. Beynimizi inandiriyolar çok büyük bir sorun olduğuna ve mecburen o parayı verm3k zorunda oldugumuzw
Evet korkuyorsun ve oraya gitmezsem asla çözemem diyorsun .

Benim de idrar keseme çok baskı oluyor bikere farklı deneyelim dedik 2 kere tuvalet molası verdm çok sıkışmışım gibi geliyor ama alışılıyormuş eskiler öyle yazmış

Benim de idrar keseme çok baskı oluyor bikere farklı deneyelim dedik 2 kere tuvalet molası verdm çok sıkışmışım gibi geliyor ama alışılıyormuş eskiler öyle yazmış
Evet canım, birkaç deneme sonrasında o hissi duymuyorsun. Ben de ilk denemelerde inanılmaz çişim varmış gibi hissediyordum, zamanla geçti.

Aynen öyle. Böyle olunca daha itici geliyor böyle yerler ama evde çözemeyince bi çare insan mecbur kalıyor maalesef

Kesinlikle insanların çaresizliğini ticarete dökmüşler yazık günah ya valla ama kızlar ben bile yaptıysam hepiniz de yaparsınız az çok buradaki kızlar biliyor düzenli bir hafta bile çalışamamıştım ona ragmen başardım ve ben gerçekten artık yapamıycam böyle kalıcam demiştim artık sıfır umut. Ama sonra yapabildim ve bumu ya dedim bu kadar zaman bunun içinmi beklemişim dedim o kadar ağladığım üzüldüğüm eşimle kavgalar ettiğimiz günler bunun içinmiymiş dedim ve bide o na üzüldüm oda ayrılütfen sizlerde öncesinde çabalayın bırakmayın pes etmeyin en son çare artık gitmeyi düşünün biz kadınız herşeyin üstesinden geliriz

Aynen dediğin gibi bizim gözümüzde çok büyütüyorlar benim gittiğim doktor önceden doğum da yaptırıyormuş artık bırakmış daha kolay şekilde para kazanıyor neden yorsun ki kendini 3 seans gittim Şubat ayında ama yenemedim daha yeniler de kendim yendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…