Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dün akşam, herkes için küçük olabilir ama benim için çok büyük bir şey oldu :) Normalde eşimin penisini tutup ben sokardım, dün kendisine izin verdim ve daha kolay oldu sanki çünkü ben hep elimi orda tutardım ve giriş esnası uzun olurdu. Minik adımlarla gidiyorum ama beni mutlu ediyor ve zevk almamama rağmen bitince rahatladım.

Yaa ne güzel bende de sürekli tutma sorunu var direk ona bırakamıyorum Darısı benim başıma artık

Çok iyi canım ya bende aynı öyleyim tutuyorum ama bunlar bile çok çok güzel ilerlemeler inşallah hepimiz bu sorundan sonra gebeliklerimiz konuşucaz

Çok iyi canım ya bende aynı öyleyim tutuyorum ama bunlar bile çok çok güzel ilerlemeler inşallah hepimiz bu sorundan sonra gebeliklerimiz konuşucaz
inşallah, zamanı gelince isteyen herkese versin Dün içime bikaç damla kaçmış olabilir korkuyorum

Ay bende tutarak ucunu sokabiliyorum gerisi gelmio ama tutunca tutuosun diye kıyamet kopuo birakamiomusum napayım bazen diyorum yatsın hissetmesin bişi kendi kendime ugrasayim o birden ittivercek gibi olunca kacioruminşallah tutsamda tamamı bizdede olur darısı başımıza

İtiyor gibi olduğunda ağzından nefes verip ıkın güçlüce ittir. İnan hiç acımıyor ittir orası kocaman boşluk.
Pazartesi 4'e aldım randevu ama nasıl korkuyorum urkuyorum dua edin bana ilk adımı attım ama ya hala olmazsa o zaman naparim ne ederim diye diye içim içimi yiyor
Olcak olcak hepimiz aynı şeyleri yaşadık düşündük, inan bana işin büyük olayı ilk adımı atabilmek sonrası çorap söküğü
Amiin canım benim ama olacak hepsi korkma cesaretli ol

Gayet güzel uyarıda elinle biraz daha destekle gülü koklar gibi nefes almama üfler gibi nefes verirken birazcık daha ıkın ve ittir Hatta tamamı girmiyor birazcık kısmı dışarda kalıyor endişe yapma

Pazartesi 4'e aldım randevu ama nasıl korkuyorum urkuyorum dua edin bana ilk adımı attım ama ya hala olmazsa o zaman naparim ne ederim diye diye içim içimi yiyor
Çok güzel adım attın hiç için içini yemesin güzel başlangıçlara vesile olsun bence bu şekilde başaracaksın sen

Gayet güzel uyarıda elinle biraz daha destekle gülü koklar gibi nefes almama üfler gibi nefes verirken birazcık daha ıkın ve ittir Hatta tamamı girmiyor birazcık kısmı dışarda kalıyor endişe yapma
Hepsini o şekilde yapmıştım baya uzun da denedim ama ıkınınca geri çıkıyor yada ben ittirdiğimi düşünüyorum ittirmiyorum yarın tekrar denicem teşekkür ederim

Hepsini o şekilde yapmıştım baya uzun da denedim ama ıkınınca geri çıkıyor yada ben ittirdiğimi düşünüyorum ittirmiyorum yarın tekrar denicem teşekkür ederim
İttirmek gerekiyor biraz daha destekle elinle çıktıgını hissettiğin zaman rica ederim

Acımadığını 1 2 ve 3te kabul ettim aslında korkmuyorum yarın tekrar tekrar denicem
Çok güçlü ittir olacak. Yarın dene ama pes etme. Ben çok bilirim gitmiyor diye kan ter içinde kaldığımı pes etme 3 ü önce dene iyice çalış. Sonra 4e geç ve pes etme girene kadar dene iyice ıkın

Arkadaşlar hiç beklemediğim bir şey oldu hâlâ şoktayım. Dün dilatorlerin ilk iki boyunu yapmıştım. Bugün hiç dilatör denemesi yapmadim eşim önce tek parmak sonra iki parmağını soktu. Sonrasında penis deneyelim dedik kasılan yere kadar geldi orda bir 2 3 dakika bekledik ve kası da geçti tamamen girdi hatta git gel bile yaptı. Gerçekten şoktayım ama inanılmaz bir idrar hissiyatı hissettim hâlâ da devam ediyo o his

Bravooo canımm beniimm tebrik ederim aynenn de yapman gerekenleri yapmışın bittii artıkk

0
Bravooo canımm beniimm tebrik ederim aynenn de yapman gerekenleri yapmışın bittii artıkk
Üstümden öyle büyük bir yük kalktı ki hüngür hüngür ağladım sevinçten. Bunu yapabilmemde buranın da etkisi çok. İyiki varsiniz sizlerin tavsiyeleri sayesinde oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…