Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

3 ü yarın denicem inşallah 1 hafta içinde kurtulurum bu sorundan üstüne düşücem bol bol sizce eşim de apartları bende denemeli mi bilincaltimin ona tamamen güvenmesu açısından . Akşam 1 ve 2. Yi bir de o denesin diyorum

Kesinlikle beraber yapın hepsini. Önce sen sonra eşin

Aslında beraber çalışırsanız daha kolay olur kuşum deneyebilirsiniz sen bu azimle devam et olur bu iş

Korkma kuzum pozitif şeyler düşünmeye çalış ne güzel bak demekki belirti falan hissediyorsun ki umutlu olduğunu söylüyorsun hemen testi yapma bekle bence
Bende diyordum günün gelmeden kaset test mi yapsam diye ama bekliyim Allahdan umut kesilmez

Ne yemek yaptın üf benim neden işim gücüm yemek ya. Kahvaltı da daha öğlen ne yicez acaba diyorum. Öğlende de akşamı hesaplıyorum
Ben artık yemek ne yiyeceğiz sorusundan bıktım vallahi ben vejetaryenim ot sebze hiç ayırt etmem yerim. Kendime fırında karnıbahar brokoli patates üçlüsü yayla çorbası eşimede et sote pilav yaptım mayam

Bende daha çok sebzeciyim ama gene de köfte, tavuk, balık yerim. Eti de zordan yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…