Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kesinlikle aparat daha kolay zaten tebrikler kelebeğim 😍 aynı teknik ve mantıkla 3.ve 4.aparatı da yaparsın sadece bunlarda bir tık güçlü ittirmek gerekiyor
Aparat yaparken çubuklara prezervatif geçirebilirisn daha kolay olacaktır🙏🏻
3 ü yarın denicem inşallah 1 hafta içinde kurtulurum bu sorundan üstüne düşücem bol bol 😇 sizce eşim de apartları bende denemeli mi bilincaltimin ona tamamen güvenmesu açısından . Akşam 1 ve 2. Yi bir de o denesin diyorum

3 ü yarın denicem inşallah 1 hafta içinde kurtulurum bu sorundan üstüne düşücem bol bol 😇 sizce eşim de apartları bende denemeli mi bilincaltimin ona tamamen güvenmesu açısından . Akşam 1 ve 2. Yi bir de o denesin diyorum
Kesinlikle beraber yapın hepsini. Önce sen sonra eşin

Aslında beraber çalışırsanız daha kolay olur kuşum deneyebilirsiniz 😍 sen bu azimle devam et olur bu iş❤️

Korkma kuzum pozitif şeyler düşünmeye çalış ne güzel bak demekki belirti falan hissediyorsun ki umutlu olduğunu söylüyorsun hemen testi yapma bekle bence 💕
Bende diyordum günün gelmeden kaset test mi yapsam diye ama bekliyim Allahdan umut kesilmez 🥺🤲🤲🤲🤲

Ne yemek yaptın😋😋 üf benim neden işim gücüm yemek ya. Kahvaltı da daha öğlen ne yicez acaba diyorum. Öğlende de akşamı hesaplıyorum 🤤🤤😐
Ben artık yemek ne yiyeceğiz sorusundan bıktım vallahi🤣 ben vejetaryenim ot sebze hiç ayırt etmem yerim.😍 Kendime fırında karnıbahar brokoli patates üçlüsü yayla çorbası eşimede et sote pilav yaptım mayam🌸

Ben artık yemek ne yiyeceğiz sorusundan bıktım vallahi🤣 ben vejetaryenim ot sebze hiç ayırt etmem yerim.😍 Kendime fırında karnıbahar brokoli patates üçlüsü yayla çorbası eşimede et sote pilav yaptım mayam🌸
Bende daha çok sebzeciyim ama gene de köfte, tavuk, balık yerim. Eti de zordan yiyorum :110:

X