Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Biz bugünde eşli denedik 6.deneme oldu,resmen sayıyorumGirişte asla sıkıntı yok hatta çok güzel ilerliyoruz ama bazen baskı oluyor ne ara olacağı da belli olmuyor modum düşüyor tabi çok nadir oluyor baskı bu sefer eşiminde hevesi kaçıyor ben ay dur falan dediğimde ama daha zaman lazım dedi..Aslında çok rahat bırakıyorum kendimi,asla kasılma olmuyor,hatta eşime hızlı gitgel yap ben çok rahatım diyorum ama sanırım daha çok pratik lazım maya91 sende kaldı mı canım baskı falan?

Tabi tabi arada sırada baskı hissi oluyor ama benim şu an reglime az kaldı ondanda olabilir. Regl sonrası bakalım nasıl olacak. Bir de eşine ay dur falan deme sal gitsin ben bazen baskı olunca gözlerimi kapatıyorum. Direkt diyo ‘bişey mi oldu iyi misin?’ yok diyorum devam et iyiyim, tık kendime geliyorum bir de şey ilk giriş yapıyor git gel yapıyor falan bi süre sonra tekrar çıkıp girince daha da kolay oluyor. Bak deneyin

Yatak ucunda denedik baskı hissi sıfırdı

Tamam heyecanlıyım gerçekten şunları konusuyor olmak bile mucize ki aparat diince midem bulanırdı benim
Benimde şuan öyle aparat deyince bıle bı irkiliyorum doktor kontrolünden sonra başlayacağım eşim sıcak bakmıyor pek aparatlara hatta asla diyor ama olmadı gizli yapacam yine mecbur yani

Ben hala regl olmadim beni bide hamile miyim telaşı sardı olsam bitse randevu alacağım Aslında hamileliği bile kaçış görüyorum bu işten vahim durumdayım kendimi yedim bitirdim olacak demi kızlar eninde sonunda bende yazabilecek miyim buraya kurtuldum diye geceleride duygusallık iyice bastırıyor şuan bile biri dokunsa ağlayacağım

Test yap canımm ne olur ne olmaz seni çok iyi anlıyorum insan bunun arkasına sığınmak istiyor
Yaparsın ben burda ne öyküler gördüm okudum.Aparat ve egzersizlerini yap gör bak sende kendine inanamayacaksın elimden geldiğince de destek olurum sana

Yaa Allah razı olsun birilerinin beni anlamasına o kadar ihtiyacım olduğu bı dönem kii rabbim gönlüne göre versin herşeyi inşallah seninde aparatları alınca size daha çok ihtiyacım olacak birilerinin beni yaparsın diye gaza getirmesi gerekecek Test için erken gibi bakalim bı kaç gün daha geçsin de 1 haftadır adet belirtileri de hamilelik belirtileri de var bakalım hangisi kısmetse

Bu dönemlerden bende benim gibi bir sürğ insan geldi geçti kuzum bende geceleri okurdum buraları notlar alırdım.Yeter ki erteleme uğraş çabala sonu mutlu bitecek
Ben ve burdaki diğer kızlarımız emin ol elinden geldiğince yardımcı olacak sana gaz vermek bizim işimiz

Eşim çok anlayışlıydı ama ben üstünden kaçtıkca ittirdikce adamda sinirleniyor burada okuyorum ne güzel herkesin eşi destek oluyor benimki iyice okuzlesti yada ben fazla alıngan oldum , sizde de var mıydı böyle durumlar? olmayinca yine sinirlenecez ikimizde diye de kaçmaya başladım çünkü , elimde olmadığını biliyor sinirleniyor bı 10 dk sonra sakinleyip geliyor anlıyorum seni diyebu durumda yıpratıyor beni

Tabi hepimizin çıldırdığı of artık yeter istemiyorum dediği anlar hep olmuştur ki
Onlar da tahammülsüzleşiyor sabırsız oluyor karşılaşılıklı konuşarak anlaşarak orta yolu bulacaksınız canım

Buraya yansıyan hepimizin eşi çok anlayışlı fakat hepsinin koptuğu anlar tabi ki oluyor insanız sonuçta taş değiliz. Onlarda kendini tutamayıp bazı noktalarda çıkışabiliyorlar fakat sonradan gelip gönlünü alması, almaları hepimiz için mutluluk verici oluyor.

Canım aparat çalışması yaparken tam dikkatini de ona verme başka şeylerle ilgilen mesela dizi film izle ya da meditasyon müzikleri aç
Evet film izlemek iyi geliyor gerçekten. Bugün öncesinde kahve içmeyi de deneyeceğim bakalm inş

Evet film izlemek iyi geliyor gerçekten. Bugün öncesinde kahve içmeyi de deneyeceğim bakalm inş
Benim terapistim kahve içmeden gel diyordu hatta çalışmadan önce ılık bi duş ve rahatlatıcı bitki çayı iç diyordu. Kahve vücudu uyanık tutar bizim gevşemeye ihtiyacımız var diyordu. Ama ben kahve bağımlısı oldugum için gün içinde minimum 2 kahvem vardı

O zaman melisa falan içmek daha mantıklı belki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…