Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet işte hala o birleşme korkusu var bilinçaltımda. O yuzden hala görev gibi görüyorum. Anın tadını çıkartmaya çalışıcam ve olcak insallah hadi sizeeee bol eğlenceliii gecelerrr

es

Cok tebrik ediyorum. Çok çok mutlu oldum adiniza O zamansa ben bittim. Zevkin baş harfi bile yok bende ya.
Sağol canım darısı en kısa zamanda sana olsun Ben yendiğimden beri kayganlaştırıcı ve dilatörsüz yapamıyordum. Resmen görev gibi yapıyordum. O da ben de aşırı yanma acı hissettiriyordu hatta doktora gitmeye kalktım enfeksiyon mu var diye bugün anladım ki ağrının sebebi benim ıslanmamammış.

Amin darısı herkesin başına ❤ mutluluğunuzun tadını geçen zamanların acısını çıkarın

Evet işte hala o birleşme korkusu var bilinçaltımda. O yuzden hala görev gibi görüyorum. Anın tadını çıkartmaya çalışıcam ve olcak insallah hadi sizeeee bol eğlenceliii gecelerrr
Aynı hissin bende de vardı. Görev gibi yapıyordum işte doğal ıslanmadan olmuyor ondan o baskıyı hissediyoruz. Ön ilişkiyi uzun tutmanı öneririm cesaretli ol yapacam de ben ilk defa cesaret ettim bırak zaten artık girişi başardık bir şey olmuyormuş hepsi kafada bitiyormuş

Kizlar ben sanırım yanlış birsey yapıyorum ya. Normalde önceki denemelerimizde olan baskıya dayanabiliyordum ama bu aksam çok kez denedik ve malesef o noktada bekletip ikinsam da gidemiyoruz. Çünkü bu çok acı verici. Evet ölmüyorum ama dayanamıyorum da öncekiler de en azından bekleyebiliyordum

Kuzum o kadar sevindim ki maşallah bitti gitti artık tam anlamıyla normal bir ilişki yaşayacaksın ne güzel eksiklerini de bulmuşun bundan sonrası güzel haberler inşallah

Hani fizyolojik olarak bir sıkıntın olduğunu düşüneyim diyorum ama daha önceden yapamazdın canımm sorun ne nasıl olacak bilmiyorumm keşke birşeyler yapabilsek

Kuzum o kadar sevindim ki maşallah bitti gitti artık tam anlamıyla normal bir ilişki yaşayacaksın ne güzel eksiklerini de bulmuşun bundan sonrası güzel haberler inşallah
Çok teşekkür ederim canım Sizlerin çok güzel desteği ve motivasyonu bana cesaret verdi. Darısı diğer arkadaşlarımızın başına olsun inşallah

Hani fizyolojik olarak bir sıkıntın olduğunu düşüneyim diyorum ama daha önceden yapamazdın canımm sorun ne nasıl olacak bilmiyorumm keşke birşeyler yapabilsek
Aynen hem öyle zor da olmadı o zaman. Tamam yanma ve batma vardı ama o kadar olsun. Acaba diyorum yanlış yöne mi ittiriyorum. Çünkü eşime bir müdahale ettirmeden kendim dilator gibi çalışıyorum. O baskı noktasında çok büyük acı var o acıya ragmen yine ittirmeye çalışıyorum ama gitmiyor.

Bir buçuk senelik evliyim eşime kızlık zarına kadar izin veriyorum acı eşiğim o kadar düsük ki o an asla dayanamıyorum
Kızlık zarına kadar derken anlamadım ben de üstteyken deniyorum baş kısmı gidiyor devamını getiremiyorum duvar gibi bir şey oluyor hem ilerlemiyor hem de batıyor acaba kızlık zarı o mu ?

Daha önce ilişkiyi başarmışsın yine yaparsın ama ilk aşamada olduğun için kendini kasıyorsun ve zevk almadığın için yani kuruluk olduğu için acı hissediyorsun her ne kadar zevk için yapmaya çalışmdesem de olmayacak o zaman bol kayganlaştırıcı sür . İnşallah bir an önce başarırsın canım

Kızlık zarına kadar derken anlamadım ben de üstteyken deniyorum baş kısmı gidiyor devamını getiremiyorum duvar gibi bir şey oluyor hem ilerlemiyor hem de batıyor acaba kızlık zarı o mu ?
Orası kas işte orayı gevşetmemiz lazım. Kegel egzersiziyle yapabilirsin. Ikınıcaksın açılcak orası

Annacım şu emoji işaretini göz önüne getir giriş pozisyonu böyle olmalı

Bol kayganlastirici sürüyorum ama bu eşimde sıkıntı yaratiyor. Birkaç marka ve markaların değişik ürünlerini denedik ama sonuç aynı. Ayrica emla krem kullanıyordum o da eşimde sıkıntı yarattı. Kremi bıraktım, kayganlastiriciyi da azalttım. Siz peki acı duyuyor musunuz bu yüzden mi acaba zevk alamiyorsunuz

Orası kas işte orayı gevşetmemiz lazım. Kegel egzersiziyle yapabilirsin. Ikınıcaksın açılcak orası
O devamını getiremediğim yer kızlık zarı mı yoksa pelvik kaslar mı hala anlamadım önce anatomi öğrenmem lazım sanırım bir de hep üstte deniyorum en rahat hissettiğim pozisyon o ama dik bir şekilde üstüne oturuyorum eğimli mi oturmam lazım ?

Ya kızlık zarı diye bişey yok yani vajina esnek bi yer zar falan yok yani. Orası kas. Dik bi şekilde oturabilirsin. Bak mesela onu da ben yapamıyorum

Sadece bu emoji önümde inan ama çok acı verince üstüne gittikçe de olmuyor diyorum heralde olay yerinden uzaklaşıyorum ben gitmiyor Allahim ağlanacak halime gülüyorum ya
Olsun çiçeğim arada da gülmek gerekiyor nasıl yapsakkk nasılll inan birşeyler yapmak istiyırum senle ilgili ama ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…