Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben arkadaşa normal mesajdan da konuştum orda da söyledim bu durumun gayet normal olduğunu zaten yeterince yalan yanlış olumsuzluklardan etkileniyoruz bu konuda nutz maya91 arkadaşlarıma katılıyorum. Biraz daha dikkat edelim.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba nasılsınız nasıl gidiyo ben misyonerde çalışıyorum 4 numarayı yanlış mı acaba pozisyon
Ben tüm boyları hem şezlongta uzanır gibi, hem iki diz üzerinde yerde, hem de ayakta bir ayağımı koltuk veya tabure gibi biraz alçak bir kenara dayayıp deniyordum, son boy diz üzerinde pek rahat etmemiştim ama bir ayağım hafif yükseltide ve ayaktayken rahattım, bir de bu şekilde dene istersen belki rahat olur senin için de.

Ben de şezlongda uzanır gibi çalışıyorum. Uzun süre ara vermiştim bugün yeniden başladım aparatlara. Ben ne yapıcam kızlar bu erteleme ve üşenme belası ile En son yazdığımda da yeniden başladım aparata demiştim o gün yaptım bu zamana kadar yine yapmadım kaç haftalar geçti.. bir kez 4. Aparatı yaptığımda sprey ile hemen eşimle ilişkiye girebilmiştim sonra devam etmesim çalışmaya da denemeye de. Aradan 1 yıl geçti. Şuan 2 yıllık evliyim bugün sabah yeniden aparatlara başladım 3ü yaptım ama 4asla olmadı. Olacağını biliyorum daha önce oldu çünkü. 1 saat 3. Aparatı çalıştım 4 yine olmadı. Olsaydı bugün direkt eşli deneyecektim ama 4 olmadığı için eşli de denemeyeyim diyorum.. aslında o kadar basit ki.. geçen yıl üstüne gitseydim belki şuan her şey normal olacaktı. Ama şuanda da aynı moddayım. Okullar tatil bunu değerlendirecektim sözde ama okullar açılacak ben halen erteliyorum miskinlik ve üşengeçlikten. Bu hafta bu işi halledeceğim buraya ea hep yazacağım o şekilde motive olur bırakmam belki..

Canım zaten bu hastalığın en kötü yanı bu erteleme istemeden kendini bu işin içinde buluyorsun olsun ama bak kendine gelmişin bir Silkelenmişsin bence aparatlarına devam et Daha önce zaten yapmışın olacak bugünü ısınma olarak düşün
Takıldıkça buraya yaz bizlerden destek iste elimizden geldiğince yardımcı oluruz

Biliyorum iyi ki varsınız zaten yazmasam da okuyordum hep, ama şu depresyonlu ruh halinden çıkamıyordum bugün biraz çıktım.. 4ü yapabilirim diye düşünmüştüm ama olmadı, daha önce oldu olmaması için bir engel yok diye rahat bir şekilde ittirdim ama demekki henüz hazır değildim olmadı. Denemeye devam, ne geliyorsa üşengeçlikten cesaretsizlikten geliyor başımıza vallahi.. üşenenin çocuğu olmaz sözünün anlam kazandığı dönemdeyim ama bizim neyimiz eksik yahu çalışıp başaracağız

Aynen öyle kuzum çık o ruh halinden gün gün her gün egzersiz yapıp buraya bildirim yap bence böyle daha kolay adapte olursun hiçbir eksiğimiz yok gayette bunun üstesinden gelirsinnb

Zaten biliyorsundur üçü çok iyi çalış, çok rahatlıkla yapana kadar dörde geçme. Dört genelde biraz uğraştırıyor aslında üçten hiçbir farkı yok, sadece görüntüsü belki bizi tedirgin hissettiriyor ama inan ki üç nasılsa dört de öyle zaten biliyorsun daha önce yapmışsın, apar topar dördü yapmaya çalışmak yerine adım adım üçü sindir önce sonra dördü de rahat yapana kadar eşli denemeye geçme naçizane tavsiyem. Dördü iyi yapınca özgüven daha yüksek oluyor bence.

Teşekkür ederim deniycem mutlaka eşim biraz daha azimli olsa oda benden üşengeç

Burası gerçekten çok fazla motive ediyor bendede çok fazlaydı erteleme kızların sayesinde kendime geldim çok teşekkür ediyorum çok fazla yol katettim sende sakın erteleme her fırsatta çalış benim eşimde üşengeç o olmadığı zaman çalışıyorum çoğunluk inş bizde kurtulacağız

Kesinlikle öyle, 4ü bir kez yapınca zaten 3 gibi gelmeye başlıyor. Yani bir kez alabilirsem inşallah sonrası kendiliğinden gelecek diye düşünüyorum. Teşekkür ederimm

Okuyordum ama yazınca insan size karşı da sorumluluk hissediyor, şimdi yarın sabah çalışıp buraya yazma gereği göreceğim. Bu kadar desteği karşılıksız bırakamam 3 ile iyi çalışacağım hazır hissedersem 4ü deneyeceğim inşallah bakalım, sen de yaz mutlaka birbirimizi destekleyelim gelişimlerimiz ile

Teşekkür ederim deniycem mutlaka eşim biraz daha azimli olsa oda benden üşengeç
Bu arada katılıyorum, benim eşim üşengeç değil ama 2 yıldır bir gelişme olmayınca o da saldı. Beklentisi ümidi kalmamış gibi bir haller. Olursa olur olmazsa napalım modunda. Ben de çabalamadığım için. Doktora gidelim diyor ama zaten kendim bu kadar ilerlemişken doktora o kadar ücret ödemek istemiyorum

Ben çabalamaya başlayınca o da gaza gelir inşallah

Kesinlikle bilgi bekliyoruz hadi bakalımmm

Ben çabalamaya başlayınca o da gaza gelir inşallah
Gelir gelir ben bazen eşimi görmezden gelip yani bu rahat ve üşengeç tavırlarını sinir olup bırakıyodum ama burası öyle güzel sorumluluk yüklüyo ki insani hayır ya yapcam bilgi alıp bilgi veriyorum ve en önemlisi beni tanımadan dakikalarca emek verip tüm bildiklerini en ufak ayrıntıya kadar paylaşıyolar diyorumben Psikoloğa gittim boş yere buradaki arkadaşların ilgisi ve bilgisi daha değerli ve önemli gerçekten sizde sakın bırakmayın modunuzu hiç birşey düşürmesin

Kızlaar bugünkü çalışmamı da yapıyım dedim ama 1 saattir 2yi zor yaptım. Tam çıldırmalık.. daha önce 4ü bile yapabilmişken bugün 2de kaldım 3ü yapamadım oysa ki dün 3 ile çalışmıştım. Hep yerde yarı oturur pozisyonda çalışıyordum bugün daha çok alışmak için yatakta çalışayım dedim biraz daha uzanarak denedim ama 2 anca oldu 3 olmadı. Motivasyonumu da düşürmek istemiyorum ama kendime sinirlendim..

Hep aynı pozisyonda çalışınca o pozisyondan biraz fark olsa alamıyorum aparatı şaka gibi. Bir kere girse kırk kere rahat girecek 3. Aparat biliyorum ama o ilk giriş olmadı resmen. Pozisyonu hep aynı mı yapmalıyım? Ama ilşkiye öyle oturur pozisyonda girmeyeceğim sonuçta diyorum biraz daha şezlongda uzanır gibi durmam lazım ona alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama olmadı bugün. İnşallah akşam tekrar deneyeceğim ama biraz düşürdü bu modumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…