Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben mesela aparatlarla ciddi anlamda uzun süre çalışıyordum hani içime iyice sinsin diye O tahriş yanma hissi gerçekten evet oluyordu ama geçici ben bepathen fito krem öncesi sonrası kullanırdım tahriişi alırdı.
Tabi bir de ciddi anlamda isteksizlik de var bugün yarın diyerek geçiyor ama sen güçlü birisin buna izin verme

Yani gerekirse biz seni dürtelim. Mesela bu akşam deneme yap ve bize yaz hadi biz sana güveniyoruzz yapabilirsin
2 3 gün oluyor sanırım buraya yazalı her akşam deneme senaryoları döndürüyorum kafamda 9 olunca da uyuma numarası yapıyorum tv karşısında bildiğiniz eşimi kandırıyorum ya rezalet birsey bu. Ama sevinirim aynı yollarsan gectik belki bunun vir etkisi olabilir.

Iste benim sorunum aparat kullanmadan eşli denemeler. Bu da eşim sıkılacak mi kaygısı yarattı bende ve zaten ikinci denemem de de eşimin yükünü sırtından almak için nolursa olsun dedim ama aynı şeyi yeniden diyemiyorum ya. Kremi deneyeceğim. Cok teşekkür ederim. Bakalim insallah bu aksam biseyler olur ya

Dilatör kullanıyorum hatta buradan destek alarak 4 numarayıda yaptım kızlar saolsunlar gerçekten benim eşim dilatörü kullanmak istemiyo ama bugün için ikna ettim inşallah güvenip bırakabilirim ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…