Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kız sen bi de eşli denemede başarınca gör kendini ben ağlamıştım

Canım benim çok ama çok sevindim. Artık bitti sayılır

Ya bencede bitsin artık deli gibi ağladım allahım bu sorunu yaşayan tüm kadınlara şifa versin bu kadar korkupta hemen ilk denememde olması mucize valla
Kesinlikle muhteşem bir ilerleme, bundan sonrasında artık hiçbir şey kalmadı. Çok mutlu oldum, dört numara çoğu kişiyi az uğraştırmadı. Bundan sonra dördü rahatça tak-çıkar, ileri-geri yapabilir olana kadar çalış canım. Bitti artık, son düzlük

Valla artık işim gücüm 4 numara evet 3 numara gibi çok rahat değil ama ben iki dizimin üzerine oturarak denedim sağ sol yaparak çok kolay oldu aylardır kutuda bakıp bakıp kapatıyodum hepinize çok teşekkür ederim Sizinle gerçekten tanışıp bi kahve içmek çok isterdim

Bende öyle hepinizi birebir tanımak isterdim

Ya bencede bitsin artık deli gibi ağladım allahım bu sorunu yaşayan tüm kadınlara şifa versin bu kadar korkupta hemen ilk denememde olması mucize valla
Ay neler duyuyorum öyleee Sen artık bu illeti aşmış birisin akşama eğer daha iyi hissedersen eşli deneme yapabilirsin canım

Farklı pozisyonlarda aparat çalışmak çok faydalı. Tekrar tekrar tebrik ediyorum, emin ol esli deneme aparattan daha rahat ve daha kolay. İnsan aynı derdi paylaştığı insanları kendine daha yakın hissediyor dimi

Sen ne yaptın canım Bugün randevun vardı AryaGL
Canım selam gittim anca eve girebildim,bütün aparatları baştan denedik geldik 4eSonra kendim yapmak istedim yarıya kadar aldım ama zaten hepsini almıyormuşuz çok mutlu oldum tabi diğerlerine göre 4.aparatta doluluk hissi çok oldu bir tık rahatsız etti ama asla acı ve yanma yok baya anlattı neler yapmam gerektiğini artık 3ve4.aparat ile çalışacağım ve eşli deneyebilirsin en zoru bunlardı dedi ilaç verdi hem eşime hem bana sertleşmesi uzun sürsün diye yani kuzum bugün yarın eşli denerim ama asla kaygı,korku kalmadı zaten yarıya kadar da olsa devamı gelecek böyle böyle alışacağımSorduğun için çoook teşekkür ederim

Evet evet bizim 4. Aparat bayaaaa bi uzun sende farketmişsindir 4 ten daha kolay eşli benim eşim ilacı bir kere kullandı bu bişey farkettirmedi ki dedi bi daha da kullanmadj sizde duruma göre kullanmazsınız

Evet evet bizim 4. Aparat bayaaaa bi uzun sende farketmişsindir 4 ten daha kolay eşli benim eşim ilacı bir kere kullandı bu bişey farkettirmedi ki dedi bi daha da kullanmadj sizde duruma göre kullanmazsınız
Bizde pek kullanmayız sanmıyorum,ya anestol yada vemcaine kullanırım ilk etapta ama sanmıyorum eşli kolay olacak gibi geliyor bana yani umarımSadece şartlandırmadan içimden gelmesi lazım böylesi daha güzel oluyor egzersizleride böyle yapmıştım hissederek daha kolay oluyor bakalım neler olacak eşlide çok merak ediyorum

Vallah benim hiç bi zaman içimden gelmiyordu hep içimden diyodum bişey çıksada aparat calışmasam falan daha yeni yeni içimden gelerek eşliyi yapıyorum ( ne çok içimden demişim )

Merhaba, çok teşekkür ederim :) Bebek pek istemiyorum ama umarım isteyen herkese nasip olur ve siz de başarırsınız. Söylemiş diğer arkadaşlar ama ben bugün içimdeyken farklı bir pozisyona geçtim, en çok yaptığım şey içimdeyken kegel yapmak ve bekletmek sanırım. Umarım başarabilirsiniz! Zaten bir kere girdikten sonra her şey çok daha kolay olacak. Derin nefes ve ittirmek. Çok hafif sızlarsa bile takılmayın. 5 saniyeden uzun sürmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…