Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aramızda en hızlı başaran sendin şok olmuştuk hemencecik yapıvermiştin kaydirigubbakcemile2

he yaww sorma canım,,,,ben bile çok şaşırmıştım kendimee....siteye üye olduğumda regl'ydimhep okudum yazılanları,regli bitince birden gaza geldimm...bende anlamadımm,çok hızlı geliştii,,bayanssulusmile

Biz besen'le aynı gün yendiydik :)))

Derinciğim hatırlıyorumda benim yeni üye olduğum zamanlarda bahar ve birkaç kişi yenmiş yenemeyenlere yardım ediyorlardı.Sen, venüsten,besen diğerleri hep egzersiz aşamasındaydınız.Bende sizinle başladım gibi ama fazla üzerine düşmediğim için sizden ancak 4-5 ay sonra başardım.Buradan başaramayanlara sesleniyorum hiç korkulacak birşey yok vaji ancak azim ve egzersizle başarılır.Korkunuzun üzerine gitmelisiniz.

ooo herkes maziye daldı bakıyomda. ama insan geriye dönünce bi tuhaf oluyor değilmi? sanki üzerinden yıllar geçmiş gibi. sanki lise yıllarımızdan bahsedercesine mazisi derin günler. güzel,özel, kimi zaman trajik kimi zaman komik kimseye anlatamayacağımız anılar

Derinciğim hatırlıyorumda benim yeni üye olduğum zamanlarda bahar ve birkaç kişi yenmiş yenemeyenlere yardım ediyorlardı.Sen, venüsten,besen diğerleri hep egzersiz aşamasındaydınız.Bende sizinle başladım gibi ama fazla üzerine düşmediğim için sizden ancak 4-5 ay sonra başardım.Buradan başaramayanlara sesleniyorum hiç korkulacak birşey yok vaji ancak azim ve egzersizle başarılır.Korkunuzun üzerine gitmelisiniz.

Evet senin geldiğin zamanı da hatırlıyorum canım...

derin ve sen dısardan bakıldııgnda bunlar hıc yapamaz denılen turdendınız..bı baktım bı gun derın basradı..sonra bı baktım sennnn....egzerszı bıle yapamıyodunuz...neymıs azımm dedııgn gıbı cesaret ...hıc korkmayın kızlar guvenın kendınıze

merhaba arkadaslar,
cok sık giremediğim için kopukluk oldu.hikayemi en bastan anlatacagım..
evleneli 3,5 ay oldu..
hep duyardım sacma gelirdi,ben rahatım derdim..
öyle de oldu cok kasmadım ilk gece ama canım yandı sanırım saniyelik bişeydi ama beni kötü etkiledi demekki kanamamda oldu o gece..ama girdimi inanın bilmiyorum kızlık zarı önde diye bliyorum ondan sanırım..
balayında denedik tekrar gene aynı baskıyı hissettim az daha kanamam oldu sonra bidaha olmadı..
zaman zaman hep denedik ama aglama sinir yaptı bende fazlasıyla..eşim asırı sabırlı olmasına ragmen ben hazmedemedim sanki..hayatı zehir ettim ediyorumda kendime..
parmak egzersizlerine baslamayı denedim kendim yapamadım eşimle denedik bir parmak oldu..
gecen gece emla aldım denedik,süremedimmi bilmiorum uyusma hissetmedim pek..
baskı hissediorum sizdedemi oluyor..?
yaklaştım sonuca hissediyorum,
sanki duvar var biyerden sonra kalıyoruz ama hissettiğim orayı gecse rahat olucak dogrumu bilmiorum..
dayanıcam diorum hergün..ama olmuyo..severek evlenenlerdeki sorunun eşine nazının gecmesi die düşünüorum yoksa 2 dk dayansan olucak biliyorum hissediyorum..
o kadar epilasyon yaptırdım o kadar bile acımayacak belki de..
ama bacaklarım kaskatı oluo..
bgn tekrar deneyecegiz,ben egzersiz yapamıyorum ve yapmadanda yenecegimi biliyorum..
emla uyusturuyosa bende sorun yok.ama uyusturmadı sanki mafoldumben
artık kurtulmak istiyorum..:çok üzgünüm:

ooo herkes maziye daldı bakıyomda. ama insan geriye dönünce bi tuhaf oluyor değilmi? sanki üzerinden yıllar geçmiş gibi. sanki lise yıllarımızdan bahsedercesine mazisi derin günler. güzel,özel, kimi zaman trajik kimi zaman komik kimseye anlatamayacağımız anılar

evet canım kimseye anlatamayacağım sırlar.Hatta bazen bekar arkadaşlar sorarlardı cinsellikle ilgili şeyler bende çok tecrübeliymişim gibi anlatırdım duyduklarımı bu vaji insanı yalancıda yapıyor.

derin ve sen dısardan bakıldııgnda bunlar hıc yapamaz denılen turdendınız..bı baktım bı gun derın basradı..sonra bı baktım sennnn....egzerszı bıle yapamıyodunuz...neymıs azımm dedııgn gıbı cesaret ...hıc korkmayın kızlar guvenın kendınıze

Aşk olsun zaten yendiğime de inanmamıştın başta mafoldumben

merhaba arkadaslar,
evleneli 3,5 ay oldu..
öyle de oldu cok kasmadım ilk gece ama canım yandı sanırım saniyelik bişeydi ama beni kötü etkiledi demekki kanamamda oldu o gece..ama girdimi inanın bilmiyorum kızlık zarı önde diye bliyorum ondan sanırım..
balayında denedik tekrar gene aynı baskıyı hissettim az daha kanamam oldu sonra bidaha olmadı..
zaman zaman hep denedik ama aglama sinir yaptı bende fazlasıyla..eşim asırı sabırlı olmasına ragmen ben hazmedemedim sanki..hayatı zehir ettim ediyorumda kendime..
parmak egzersizlerine baslamayı denedim kendim yapamadım eşimle denedik bir parmak oldu..
sanki duvar var biyerden sonra kalıyoruz ama hissettiğim orayı gecse rahat olucak dogrumu bilmiorum..
dayanıcam diorum hergün..ama olmuyo..severek evlenenlerdeki sorunun eşine nazının gecmesi die düşünüorum yoksa 2 dk dayansan olucak biliyorum hissediyorum..
bgn tekrar deneyecegiz,ben egzersiz yapamıyorum ve yapmadanda yenecegimi biliyorum..

Canım benim emlayı eşin sürsün istersen parmakla biraz iç tarafa sürmen gerekiyor ve 5 dk kadar bekleki iyice uyuşsun ama ben derimki egzersiz yapmadan deneme yapma.

merhaba arkadaslar,
evleneli 3,5 ay oldu..
canım uzulme ıhsalhhh basarıcaksın sende ...
egzersız yapmayı dene ..yapamam dersen yapamazsın ama ınan basına gecersen yaparsın ıstemen yeterlı bak burdkaı herkez sne gııbydı ama bak yapabıldık..bırde emlanın uystugunu anlamak ııcn ıyıce ıc kısma surmen gerek onun ıcınde egzersız sart

Ne çok kafanı şişirirdim dimi bahar olmadı diye az yazmadım.Sende sağol hemen hemen hergün sorardın neler yaptın diye.Buradaki herkes sağolsun.Hepiniz sayesinde başardık.Ama senin desteğin bir başkaydı.

kızım sok olmustummm..dusun yanı ..ne bıleyım o kadar yapamıycagına benı bıle ınadırmıstın bırden yaptım dedın sokkk gecırdım..bıde yemın ettırmıstım sanaaaaaklinialirimsmile

Valla yaa çok gülmüştüm...
Ben yendim diyom sen hade len diyon haha :roflol:

Kızlar aşağıya bakın 11 kişi var 2 de misafir. Pişttt kızlar hadi yazın ama destek almak veya vermek için haydin.Bu arada misafirler eğer bu konuda sizde muzdaripseniz lütfen sizde katılınız.

teşekkür ederim hepinize cok guzel destek olyosunuz gercekten..
insan kimseye söyleyemiyor burada siz olmasanız daha kotu olabilirdim..

X