Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Günaydın kızlar uzun bir aradan sonra yazma fırsatım oldu nasılsınız?

Yenen arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Darısı diğer arkadaşların başına

Kizlarrrr ya,,kizlarrr ya,,, kizlarrr yaaaaaaaaaaaaaaaaa
Basardim ya ,,basardim ya,,basardimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:lepi::lepi:
Allahima sukurler olsun binlerce sayisiz rakamlarcaaaaaa.......
Herkese cokkk cooook tesekkur ederim,,herkesten Allah razi olsun....
ismini soyelemeden gecemiycem tiancu arkadasim bir kere daha cok tesekkur ederim tum yardimlarin icin..Allahim seninde bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin ins..Zhr84 cok tesekkurler cnm bnm yine Allahim senin bebginide sag salim kucaginia almayi nasip etsin..Helpless,,whats up.....ve herkese tekrar coook tesekkurler..:teytey::teytey:

a.s.a.s.a.s.canımmmmmmmmm tebrik ederimmmmmm ne güzel bi haber :nazar::nazar::nazar:

akşam sohbeti yapıyosunuz haa ooo kalabalık burası ne güzel ne güzel. venüsteni kaçırmışım kocişimi geldi yoksa elektrikmi kesildi :)))

yok bu defa kocişim geldi hihoyyyt birbirimize söz verdik akşamları nete takılıp kalmayacaz diye o gelir gelmez akan sular duruyor net kapanıyor sadece ona ayırıyorum zamanımı :asigim:

Kızlar sizlerle şahsen rahatsızlık duyduğum birşeyi paylaşmak istiyorum...
Ben siteye ilk üye olduğumda benle beraber burada bir sürü vajinismus mağduru arkadaşımız vardı...
Ve yardım eden de bir sürü vajinismusu yenmiş kişiler de vardı...
Sonra zamanla biz vajinismuslular egzersiz bilmem ne derken birer birer yenmeye başladık bu illeti...
Ve yenenler de bir bir gitmeye başladı...
Daha doğrusu gitmeye demeyelim de siteye geldikleri halde konuya gelmemeye başladılar. Evet bazıları siteye bile gelmemeye başladı...
Arkadaşlar o yaşadıklarınızı nasıl unutuyorsunuz? Burda bir sürü kişi var yardımınızla yenecek...
Ama her yenen uğramaz olursa onlara kim yardım edecek?
Ben siteye girip bu vajinismus konusuna girmeyince çok rahatsız hissediyorum kendimi ki siteye girince ilk girdiğim konu yine vajinismustur...
Lütfen yaşadıklarımızı unutmayalım ve başkalarının da bunları yaşamaması için yardımcı olalım...

Ben siteye ilk üye olduğumda benle beraber burada bir sürü vajinismus mağduru arkadaşımız vardı...
Sonra zamanla biz vajinismuslular egzersiz bilmem ne derken birer birer yenmeye başladık bu illeti...
Daha doğrusu gitmeye demeyelim de siteye geldikleri halde konuya gelmemeye başladılar. Evet bazıları siteye bile gelmemeye başladı...
Arkadaşlar o yaşadıklarınızı nasıl unutuyorsunuz? Burda bir sürü kişi var yardımınızla yenecek...
Ben siteye girip bu vajinismus konusuna girmeyince çok rahatsız hissediyorum kendimi ki siteye girince ilk girdiğim konu yine vajinismustur...
Lütfen yaşadıklarımızı unutmayalım ve başkalarının da bunları yaşamaması için yardımcı olalım...

Çok haklısın canım biz nasıl yenemediğimiz zamanlar yenenlerden destek aldıysak daha başaramamış o kadar çok arkadaşımız varki onlarda bizden destek bekliyorlar.Sanki başarana kadar olmuş gibi oluyor.Bende pek yazamayanlardanım haklısın derinciğim biraz dahada uğramaya çalışacağım artıkk

Çok haklısın canım biz nasıl yenemediğimiz zamanlar yenenlerden destek aldıysak daha başaramamış o kadar çok arkadaşımız varki onlarda bizden destek bekliyorlar.Sanki başarana kadar olmuş gibi oluyor.Bende pek yazamayanlardanım haklısın derinciğim biraz dahada uğramaya çalışacağım artıkk

Be sadece sana ya da başkasına yazmadım canım...
Vajiliyken sürekli bu konuda olmaya vakit bulanlar vajiyi yendikten sonra nedense vakit bulamaz oluyorlar. Benim kızdığım şey ona...

derıne kesınlıkle katılıyorum ..kızlar bırlık olalım tecrubelerımızız bıze ıhtıyacı olan arkadaslarla paylasalım ....

derinciğim hiç unuturmuyum. burdasizlerin sayesinde kurtuldum.allah bin kere razı olsun.uzun süredir giremedim ben zor günler geçiriyorum.toparlanmam lazım sonra yardıma seve seve varım.
yenen arkadaşları tebrik ediyorum.

çooook haklısın canım bende kpss ye hazırlancam kursum başladı dwrsaneye gidiyorum aklım sitede kalıyo gelir gelmez açıyorum kaçırttığım yerleri okuyorum kaçıp gitmek yok yardım etcez herkese:))))

yenenleri bir bir tebrik ediyorum .) evet nazlıyla bende uzun zamandır egzersizleri yapıp desteklerinizi alıyoruz umarım bende en kısa zamanda yenicem benimde bir ricam var yenen arkadaşlar çok detaya girmeselerde ne kulladılar jelleri falan da yazabilir mi her birinin etkisi farklı oluyor bende sona yaklaştığımı hissedyorum da :))

yenenleri bir bir tebrik ediyorum .) evet nazlıyla bende uzun zamandır egzersizleri yapıp desteklerinizi alıyoruz umarım bende en kısa zamanda yenicem benimde bir ricam var yenen arkadaşlar çok detaya girmeselerde ne kulladılar jelleri falan da yazabilir mi her birinin etkisi farklı oluyor bende sona yaklaştığımı hissedyorum da :))
hadı bakalım ıhsalhh sıradakı sen olursun.....ne kadardır evlısın

X