Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar benim sorum olacak kusuru bakmayın vajinusmusu yenenler bebek düşünenler ben hamile kalmıştım kalbi durdu 3ay korundum şimdi bebek dusunuyiruz ilişki sıklığı naisl olmalı boşaldığında yatilmalimi ???
Ben bunu burada bebek sahibi olmak isteyenlerin konuştuğu başlıkta sormuştum, tam hatırlayamıyorum ama 2-3-2-3 gibi bir şey demişti biri. İzlediğim, dinlediğim pek çok doktor gün aşırı diyor. Bir de en önemli şeyin bebek endeksli olmamak, bebek sahibi olma stresiyle birliktelik olmaması gerektiğini ifade ediyorlar. Allah sağlıkla sıhhatle en hayırlı zamanda nasip eder inşallah canım.

Bende bir şey sorcam. Bizim Denememiz başarılı olunca eşim o anın heyecanıyla içime boşaldı ama hemen kalktık hani duşta falan yıkadım. Reglimden de bikaç gün önceydi hamile kalmam di mi? Bir kaç yıl istemiyoruz çünkü

Kızlar benim sorum olacak kusuru bakmayın vajinusmusu yenenler bebek düşünenler ben hamile kalmıştım kalbi durdu 3ay korundum şimdi bebek dusunuyiruz ilişki sıklığı naisl olmalı boşaldığında yatilmalimi ???
Umutlum en güzelii düzenli bir adet periyodun varsa adet bitimiyle birlikte gün aşırı yani 2 günde bir ilişkiye girersen rahatlıkla yumurtlama dönemini yakalarsın birde bebek odaklı yapma ister istemez strese giriyorsun🎈💕

Bende bir şey sorcam. Bizim Denememiz başarılı olunca eşim o anın heyecanıyla içime boşaldı ama hemen kalktık hani duşta falan yıkadım. Reglimden de bikaç gün önceydi hamile kalmam di mi? Bir kaç yıl istemiyoruz çünkü
reglden öncesi günlerse zaten adet olmuşundur canım önemli olan adetten sonraki günler mesela 28 günlük adet döngün varsa 14.gün kritik gündür bunun 2gün öncesi yada 2gün sonrası da riskli demektir🐣🌺

Ben birçok doktora gittim aparat büyük yaralar açtı o yuzden eşim hepsini attı. Daha o olayın dönüşü yok ama eşimle çalışmalarımız çok başarılı geçmisti. Şimdi uzun bir aradan sonra temas korkutuyor ve yine erteliyorum. Düşünün 1 ay ayrı kaldık inanilmaz ozledim ama konu oraya gelince yine hersey eskisi gibi ne yapacağım 2 haftadır kara kara düşünüyorum zaten kilo sorunum vardı üstüne 7 kilo daha verdim ne yiyorum ne içiyorum. Siz ne kadar zamanda yendiniz aparatlarla
Canımm merhaba daha önceki gibi tekrardan başaracağına eminim.Şuan ara verdiğin için korkuların endişelerin artmış ilk zamanlarda hepimizde olmuştur hiç sıkıntı etmee yeter ki en erteleme üzerine düş gerisi olacak gün gün yaz burdan destek oluruz❤️

kuzum bu arada ilişkiden yarım saat ya da 1saat yatmak mantıklı şöyle ki zaten spermler saniyesinde hızlılar ama biz genede tedbirli olalım 😘

reglden öncesi günlerse zaten adet olmuşundur canım önemli olan adetten sonraki günler mesela 28 günlük adet döngün varsa 14.gün kritik gündür bunun 2gün öncesi yada 2gün sonrası da riskli demektir🐣🌺
Çok teşekkür ederiim.😍 Allah zamanı gelince ve isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 doktor ilk 2 ay korunun tamamen dedi. Gerçi biz 1-2 yıl istemiyoruz da öyle bişey yaşayınca korktum 😂

İlişki sıklığı gün aşırı olmalı özellikle yumurtlama dönemlerinde . Bosaldiginda yatmanın daha iyi olacağını söylüyorlar ama bence en önemlisi stres yapmamak. Yani o işi yaparken hamile kalır mıyım diye düşünmemek , akışına bırakmak lazım . Ben ev taşıdığımız ay hamile kalmıştım ve o ay doğru dürüst ilişki bile olmamıştı . Kayganlastirici kullanıyordum ve ilişkiden sonra hemen banyo yapmıştım.

Çok teşekkür ederiim.😍 Allah zamanı gelince ve isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 doktor ilk 2 ay korunun tamamen dedi. Gerçi biz 1-2 yıl istemiyoruz da öyle bişey yaşayınca korktum 😂
Rica ederim canım âmin bence de ilişki 1-2 ay rayına oturmalı İstediğin vakitte kolayca inşallah hamile kalırsın beklemek zoor🥲

Umutlum en güzelii düzenli bir adet periyodun varsa adet bitimiyle birlikte gün aşırı yani 2 günde bir ilişkiye girersen rahatlıkla yumurtlama dönemini yakalarsın birde bebek odaklı yapma ister istemez strese giriyorsun🎈💕
Teşekkür ederim güzelliğim benim💕💕💕💕 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

X