Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım sende ultrason muayenesi yaptır jinekolojik için gerek varmı

Canim o zaman ebay daha ucuzmus 29$ diyosun..
ama ihtiyacin odugunda benden istersen tabiki gonderirim..:1hug:

ebay dan posta ile gelecek canım bana arkadaşlar posta ücretide verebileceğimi söyledi ama fiyatı ne kadar bilmiyorum ama ilgin için tşk ederim ebay daha ucuzsa seni rahatsız etmeme gerek kalmadı sağol canım ama bir süre sonra sen kendine al bence

Son düzenleme:

Teşekkür ederim desteğin için,canım yapacağım inşallah.Bende hırs yapıyorum,yapan arkadaşlarımız nasıl yaptı,bende yapabilirim diyorum.İlk günler hiç yapabileceğime inancım yoktu ama artık inanıyorum yapabileceğime yakında,inşallah....Sağol canım opuyorumnanaktan

zaten başardığında ben boşunamı bu kadar uğraşmışım ya dyeceksin bunu herkes diyor farkındaysan canım aparat egzersizlerine devam et kendine güvendiğin gün eşinle p..s denemesi yapın emla da sür bak emla ile hiç acı bile yok nasıl olduğunu bile anlamayacaksın :1hug:

Son düzenleme:

aaa simdi anladim canim..yani urunun fiyati sadece 29$...arti cargo yada iste posta ucreti oduceksin..anladim canim..
Ihtiyacin oldugunda benden iste canim..seve seve..hic bir sekilde rahatsizlik duymam..isine yararsa da cok mutlu olurum kendi adima..
bende zaten kullanmayi dusunuyorum bebek calismalri sirasinda yada kayganlastiric olarak bile kullanabilirim ..fiyati cok cok uygun bana gore burda,,, cargo ucreti derdimde yok :))))direk yerinden alabilirim.ve sadece 20$..
Zaten tr de bu kadar ucuk fiyatlar oldugunu ogrenince insan ister istemez burda neymis bu diye alip kullanmak istiyor kaydirigubbakcemile3

Canım senide tebrik ederim,Allah başka dert vermesin.
Hiç jinekolojik muayene olmadım,benimde korkulu rüyam.Seni çok iyi anlıyorum ama başa gelince mecbur kalınca ne yapardım hiç bilmiyorum :1hug:

canım anlaştık ozaman sağol he buarada ben bu sitenin preseed kullananlar topiğinde yazıyorum ordan bilgim var dediğin gibi spermlere zararı olmayan tek ilaç hem kayganlaştırıcı hemde bebek düşünenler için ideal bir ürün seninde ayrıcalığın var tam yerindesin istediğin zaman dışarı çık al yani avrupanın güzel yanları da var işte :1hug:
bidaha alırsam yazarım sana burdan canım çok sağol

Haklısın,herkes öyle diyor.Son aşamaya gelir gelmez,ilk p...denememi emlayla yapacağım.Olur inşallah okadar çok istiyorumki şu iş olsun,omuzlarımdan büyük bir yük kalkacak sanki.Çok mutlu olacağım,ozaman.:1hug:

inşallah canım en kısa zaman da kurtulursun güzel haberi ver artık bizlere

aynen canım ya baktığım zaman buraya nazlı da da haber bekliyo insan sengözlerimebaksanab

ayy hadi inşlhhh kız ,yakındır onunda başarması,,,valla vajili kimse kalmasın,herkes kurtulsun istiyoruz...biz sizden daha mı heyecanlıyız sanki dimi yaabayanssulusmile

ayy hadi inşlhhh kız ,yakındır onunda başarması,,,valla vajili kimse kalmasın,herkes kurtulsun istiyoruz...biz sizden daha mı heyecanlıyız sanki dimi yaabayanssulusmile

biz kurtulduk ya kadercim nasıl bişey olduğunu biliyoruz o nedenle iyi niyetimizle herkesin kurtulmasını istiyoruz inşallah herkes kurtulur canım:teytey:

canım yaaaaa süpersin :lepi:
çok sewindimmm sonunda başardın mutlulugun daim olsunn
RABBİM birdaha böyle bi sıkıntı çektirmesinnn opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…