Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

seni çok iyi anlıyorum canım allah inş herkesi bu dertten kurtarsın ne kadar süredir evlisin canım

2 yildir evliyiz canim..2 yildir gurbetteyim..belkide vaji olmama sebep buydu diyorum..yani ilk geldigim zaman ailemden ayrildigim icin o kadar kotu olmustumki..oda tarifsiz bir uzuntuydu iste..ama coksukur 1 yildan sonra alismaya basladim buralara artik..coksukur ailemin yaninada gidip gelebiliyorum..hatta esimin isinden dolayi yilda 3-4 kez gidip gelebiliyoruz..oyle yani canim.bekide kendimce bahanemdir gurbet ,,neden ne tam bilemiyosun sonucta..zaten hep bir bahanen oluyor kacmak icin..neyse Allahima sukurler olsun kurtuldum..ve bu durumda olan herkeste kurtulur ins..
Senin yailarida okuyrum canim,,bebek cok isedigini biliyorum,,ins sende en kisa zamanda hayirlisiya bebgine kavusursun,,hamile haberini aliriz ins yakinda a.s.

gene yakınken kurtulmuşsun bak ben beş sene çektim ama çok şükür bitti bebek istiyorum ama olmuyo hoş daha bir ay oldu deneyeli ama nasip geleceği varsa gelir zaten allahım isteyen herkese versin sen ne zaman bebek istiyosun

aslinda bende simdi bebegim olacagini bilsem hic yok demem canim,,bende Allahin izniyle ins hemen olmasini isterim..ama oncelikle biraz iliskiye alisalim diyoruz..bukadar bekledik zaten..biraz daha bekleriz heralde..

Sonucta kurtulmussun ya canim bosver diger zamani,,2 olms5 olmus ,,hic gecmisi dusunup uzme kendini.. unutma mutlakabunda da vardir bir hayir...bundan sonra ins istedigin seyler seni bekletmesin,,hemen olsun..:teselli:

artık geçmiş yok cnm düşünmek bile istemiyorum kabus gibi 5 seneydi ama bitti zaten geçen ay herşeyi sanki hamileymişim gibi yapıyodum kafayı sıyırmıştım yani baktım ki olmuyo öle bu ay boşladım allah herkese hayırlısını versin inşallah

Gelicektir canim bebegin sen hic merak etme bence..baksana zaten daha 1 ay olmus siz deneyeli..hersey normal oldugu halde ilk ayda tutma ihtimali %25 diyor doktorlar..olucak ins ama belki zaman iste..o zaman da sana en hizli sekilde gelsin canim..ne diyim..:1hug:

Dusunsene sen 5 yildan sonra vajiyi yenmis insansin,,yakinda bebginde olucaktir ins..

Canim buarada sen jelsiz yapamadigini soylemissin ya..ki bende daha yeni yenmis biri olsamda hic jelsiz yapabilicegimi dusunemiyorum,,uzun sure egzersizlerimde bile emlayi biraksamda jeli birakamadim,,
neyse bak sana ne dicem..burda bir jel var canim ismi Pre-seed hem bebek calismalarinda hemde normal iliskiye girerken kullaniliyor..yani diger jeller belki sperme zarar versede bu jelin hic bir zarari yokmus..tamammen sperm dostu bir jel..ve burda fiyati o kadar uygunki..sadece 20 $...turkiyede resmen ucmus bu jelin fiyati 130 ytl ye kadar mis..burda kargo parasi dahil 40-45 ytl ye gelir gelmez fiyati..istersen sana bu jeli gonderebilirim burdan alip..ben sana hesap numarami verebilirim oraya bu jelin ve fiyatini yatirsan olur..diger islemleri ben halledip sana yollayabilirim canim..yani sadece yardim amacli..hicbir cikarim yok tabiki..ayni burdaki ucrete alirsin..sadece iyilik yapmis olurum bende zemuszemuszemuszemus

canım bende geçtiğimiz çarşamba bu jeli sipariş ettim hem jel niyetine hemde bebek için gerçekten bebek isteynler için kullanılması gereken bir jel

Bu teklifim herkese gecerli buarada kizlar,,Pre-seed jelini isteyen herkese gonderebilirim..sadece gercek fiyatini ve cargo ucretini oduceksiniz benim hesap bilgilerime..bende yerinden gidip alip sizin icin cargoya vericem..fiyati dedigim gibi 20$ ama simdi baktim cargo biraz fazla tutuyomus onuda 20$ veriyor ...ve ulasma suresini 6-10 gun demis..toplamda cargo dahil 40$ ve en gec 10gun gibi zamanda elinizde olmus oluyor yani.. tr de fiyati 130 ytl ise yinede tam yari fiyatina geliyor bu sekil.40 $ 60 ytl falan yapiyodur heralde tr dimi/?? neyse ilgilenen olursa sizin icin yerine gidip alip cargoya verme islemlerini yapabilirim,,ve birine iyiligi dokunursa mutlu olurum opuyorumnanaktan

Vajiyi yendim ya dileyin benden ne dilerseniz dermisim :)))))))))

canım bende geçtiğimiz çarşamba bu jeli sipariş ettim hem jel niyetine hemde bebek için gerçekten bebek isteynler için kullanılması gereken bir jel

Evet canim ,,burda cok iyi bir urun bu pre-seed ..ozellkle bebek calismalarinda cok ise yariyormus :kedi: peki sen ne kadara almis oldun canim?

bende dört gözle nazlı1982 den güzel bir msj bekliyorum başardımmmmmmm yazısını görmek istiyorum

Canıııım,çok sağol inşallah en yakın zamanda.Reglim biter bitmez çalışmalara devam edicem.Ayy bakıyorum herkes başarıyor bir yandan mutlu oluyorum ama bir yandanda kıskanıyorum sanki.Umarım bende kısa zamanda yapabilirim.Korkarım listeden herkes silinecek sadece ben mi kalcam ne?Yani benden sonra gelenler başardı ama ben daha başaramadım.delikafadulden Şaka tabiki,nefes alıyorsak umut var demektir ya benim hala umudum var. kaydirigubbakcemile3

Evet canim ,,burda cok iyi bir urun bu pre-seed ..ozellkle bebek calismalarinda cok ise yariyormus :kedi: peki sen ne kadara almis oldun canim?

canım keşke seni geçen hafta keşfetseydim biraz geç kaldım ama ebay diye bir site var yurt dışı siparişlerinde bulunuyosun işte ordan aldım 29 dolar henüz elime geçmedi canım birdaha ki siparişimde başını ağrıtabilirim istersen :1hug:

canım hayır en çok dikkatimi çeken sensin ve ayrıca başarmanı istediğim kişilerdensin artık ismin aklımda o nedenle yazdım ayrıca arkadaşlar başarırken seninde hırs yapman gerekli hem onlar adına mutlu oluyodum hemde bende yapablirim diye hırs yapmıştım ben bu şekilde başarmıştım kulağına küpe olsun sen iste yapamayacağın hiçbişey yok inan :1hug:

Canım tebrik ederim.Allah başka sıkıntı vermesin,inşallah. Darısı başımıza..:Saruboceq:

arkadaşlar vajiyi yeneli çok oldu ancak jinekolojik muayene olamıyorum o masadan çok korkuyorum. benim gibi olanlar var mı ?geçen nisan ayında düşük yaptım o zamanlar bebeğe bişey olacak diye vajinal ultrason bile yaptırdım ancak şimdi gidip muayene olamam bunu nasıl yeneceğim hakkında fikriolan var mı?şimdiden teşekkürler:):enbuyukkk:

Canim o zaman ebay daha ucuzmus 29$ diyosun..
ama ihtiyacin odugunda benden istersen tabiki gonderirim..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…