Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aminnnn kuzumm böylee haberlere çook mutlu oluyorum artık bitecekk

Arkadaşlar birsey sormak istiyorum bir süre once yendim vajinismusu ilk ay korunmasiz iliski sonrası adet gecikmesi yaşamıştım hamilelik falan olmadi bir hafta gecikmisti normalde hic geçmez bu ayki korunmasiz iliskilerimiz sonrası yine adetim gecikti sizce bu ilk zmanlarda olan birseymidir biz tabi gec basladgimiz icin bu islere bilemiyorz ama normal mi sizce test falan yapmadm henüz ama beklemk istedim biraz acikcasi yine ayni olur diye

Merhaba bana yardımcı olur musunuz. Aparat aldım ve başladım aparatla yenen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Dördünücüyüde aldıktan sonra ilişki denemeye geçtiğimde yine acı sızı olucakmı yoksa hissetmiycem mi ? Sizde nasıl oldu

4 ü alabildiniz mi

Merhaba Kuzucum sen en sorunu zaten basarmissın kegel ve nefes egzersizlerini yapmalisin

Bazen bu şekilde gecikmeler oluyor benim de en fazla iki gün gecikmişti gerekirse diğer gün ilk idrarında bir test yap kuzum

Aslında beynimizi acı sızı olan kavramları Kodladığımız için yaşıyoruz psikolojik olarak etkileniyoruz. Aslında kendini kasmadığın sürece hiçbir şekilde sızı ağrın olmuyor

Daha geçmedim ama tamamen alırsam dördüncüyü kurtulcak miyim o iliskide ki acı hissinden onu merak ediyorum rahat yapabilckmiyim bırakmadan
Özellikle dördüncü aparatdan sonra hem bedenen hem ruhen kendin hazırlıyorsun yaparsın tabi çoğumuz aynı şeyi yaptık

Kızlar selam durum güncellemesi yapayım dedim Bugün 4. Yü çok şükür aldım tamamını . Sadece o boğum kısmında hafif yanma hissettim ve o duvar gibi kısma gelince orda 5 dk falan durdum kendimi saldım nefes alıp verdim . Sonra biraz yön değiştirip ilerlettim oldu vallahi takılan arkadaşlar için ayrıntılı yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…