Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar selam durum güncellemesi yapayım dedim 🙋🏻‍♀️ Bugün 4. Yü çok şükür aldım tamamını . Sadece o boğum kısmında hafif yanma hissettim ve o duvar gibi kısma gelince orda 5 dk falan durdum kendimi saldım nefes alıp verdim . Sonra biraz yön değiştirip ilerlettim oldu vallahi 😅 takılan arkadaşlar için ayrıntılı yazayım dedim
Maşallah canım darısı eşli denemeye bende geçtim 4 ü eşliye geçemedim bi türlü

Kızlar selam durum güncellemesi yapayım dedim 🙋🏻‍♀️ Bugün 4. Yü çok şükür aldım tamamını . Sadece o boğum kısmında hafif yanma hissettim ve o duvar gibi kısma gelince orda 5 dk falan durdum kendimi saldım nefes alıp verdim . Sonra biraz yön değiştirip ilerlettim oldu vallahi 😅 takılan arkadaşlar için ayrıntılı yazayım dedim
Harikasın lavantacım işte buuu aynı şekilde de eşli denemeyi yaparken de aklına getir olacak👍🏻🥰

Kuzucum sana bsey sormak istiyorm benim prolaktin hormonum 38 çıkmıştı 2 haftadır dostinex kullanıyorum bu hafta yumurtlama günümdü sence düşmüşmüdür ve yumurtlama günüm de yumurtlama olmuşmudur???
O ilaç etkili düşmüşdür bencede bu arada sıkı sütyen kullanma fazla temas bile etkiliyor ovülasyon testi yapsaydın keşkee canımm

Harikasın lavantacım işte buuu aynı şekilde de eşli denemeyi yaparken de aklına getir olacak👍🏻🥰
Teşekkür ederim canımmm 😘 aslında hemen arkasından eşli denedik ama yarısından sonra kayıp çıkıyor 😔 eşimin de ilk ilişkisi olduğu için biraz acemiyiz galiba . Kalçaya eğim vermekte zorlanıyoruz. Ben artık hiç korkup kasılmadıpım için cesaretliyim ama işte yarıda kalıyor diye üzüldüm biraz . İnşallah sürekli deneyerek aşacağımızı düşünüyorum . İkimizde yeni öğreniyoruz sonuçta 🤗

X