Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet üçüncü aparatın da yarısına geldim sayılır bugün
Cnm 3 aparata gelmişsin bile ben senden daha kotu durumdaydım belkide karamsar olma aklındaki evliligim biticek düşüncesini çıkar yapacam de başaracam de güçlüyüm. Azimliyim hirsliyim diyeceksin sende yeneceksin adım adım pes etmek yok

Hep dualarımdasın zaten canm Tiniminimavihanim rabbim senin güzel gönlüne göre versin tez zamanda Sen burda onca insanın hayatına dokundun ya rabbim de seni de hep güldürsün iyi ki varsın
Kuzum benim Allah razı olsun inşallah bir gün ben de o mucizeyi tadarım sizlerde iyi ki varsınız

Arkadaşlar bir şeyi çok merak ediyorm fikirlerinizi duymak istiyorum şırınga ile gebelik hakkında düşünceleriniz nelerdir? Özellikle hemşire arkadaşlarımız lütfen aydınlatırmısınız bi zararı var mı yada cidden öyle gebe kalınabiliyor mu çok merak ediyorm ?

Kuzumm yapmaa öylesi şeyler biliyorum ne kadar çok hamile kalmak istediğini çok yanlış
düşünsene aşılama yöntemide buna benzer ama hepsi steril bir ortamda hastane şartlarında hazırlanıyor uygun bir yöntem olsaydı millet neden hastanede yaptırsın mesela
bu illeti sen böyle yaparak daha ileri olmaza sürüklersin bak çok önceden vaji olup hamile olanlar oldu doğuranlar hala aynılar hepside keşke o an sadece yenmek için çabalasaydım diyor

Kesinlikle öyle şırınga yöntemi felan deneme. Allah Korusun kötü sonuclar olabilir önce bunu yenmelisin. Vajinusmusu bende senin gibiydim istiyordum ve vajinusmusu yenince hamile kalabilirim sağlıksız şeyler kesinlikle düşünme ilk onceligin yenmek pes etmek yok yapacam basaracam biticek diyeceksin ben güçlüyüm. Vajinusmus bende. Korksun diyeceksin. Hamilelik senin önceliğin değil kuzum senin hedefin amacın yenmek olmalı hamile kalmak istediğini çok iyi biliyorum ilerisi daha hamile kalınca muayene olduğunda sürekli acı cekecen canını yakacaklar hem yenersen Allah'ın izniyle muayeneni çok rahat olursun apartalari yaptin ve hemen esliye gecmmelisin doğru söylüyor haklı Tiniminimavihanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…