Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Nefes egzersizleri ve sıcak duş suanlik
Benim şu taktik çok işe yaradı aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver)

ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli nefesi unutursan kasarsın sakın unutma 🥰

bunu burada bir arkadaşta paylaşmıştı oradan aldım🤩

Evet üçüncü aparatın da yarısına geldim sayılır bugün
Neden o zaman o kadar üzgünsün ki şu an bu şekilde yerinde olmak isteyen kaç kişi var sen biliyor musun Hemen o ruh halinden çık ve Daha güzel şeyler düşün çok güzel gidiyorsun😍

Kızlar benim size bi sorum olacak. Adetim 5 gün gecikti. Test aldm önce 5-6 dk bekledim ne tek ne çift çizgi belirmedi sonra baktm ki idrar koyulan yer idrarı tam almamıştı içine bnde salladm biraz sonra idrarı emince bir dk içinde bu çizgiler belirdi. Sizce bu sonuç ne? Sallamam testi yanıltır mı? Tekrarmo yapmalıyım?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar benim size bi sorum olacak. Adetim 5 gün gecikti. Test aldm önce 5-6 dk bekledim ne tek ne çift çizgi belirmedi sonra baktm ki idrar koyulan yer idrarı tam almamıştı içine bnde salladm biraz sonra idrarı emince bir dk içinde bu çizgiler belirdi. Sizce bu sonuç ne? Sallamam testi yanıltır mı? Tekrarmo yapmalıyım?
Kuzum istersen başka bir test varsa test yap tekrarla Aklımızda kalmasın ama bu şekilde görünüyor Hamilesin❤️

Kuzum istersen başka bir test varsa test yap tekrarla Aklımızda kalmasın ama bu şekilde görünüyor Hamilesin❤️
testi de bir tane almıştm sadece. Tamamen beceriksizliğim ilk yaptığm için galiba. Eczanede çok yakın yok ben gitmeye kapanır sanırım. Anlayamadm silik gözüküyor ama. Bir de hiç ihtimal vermiyordm sırf neden gecikti diye yaptm

Kizlar benimde bi sorum var ben suan türkiyeye ucuyorum ve sizin önerdiginiz spray ve cremi alicam eczaneye gittigimde sorun yasarmiyim sorarlarmi ne icin almak istedigimi ikisinide ?

testi de bir tane almıştm sadece. Tamamen beceriksizliğim ilk yaptığm için galiba. Eczanede çok yakın yok ben gitmeye kapanır sanırım. Anlayamadm silik gözüküyor ama. Bir de hiç ihtimal vermiyordm sırf neden gecikti diye yaptm
Etrafta nöbetçi eczaneye bir bak ya da şöyle yap hastaneye gidip kan verebilirsin canım

X