Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dilatör ile mi yendiniz

Kuzum jelde al adım adım sana yardımcı olacağız mesala bana göre aparat daha iyi parmak zaman alıcı benim fikrim ve sende başaracaksın
İki parmağım acısa da giriyor aparatlarim gelsede denesem hemen ne kadar beklese insan yıpranıyor daha 3 hafta oldu evlendim ama yıprandım gerçekten

Yani bir parmak sokabiliyorum ikincisi açıyor dilatör ile yenebilirim demi ne kadar sürede yenerim ki sanki hiç yenemicekmisim gibi geliyo
Ben de önce parmakla denemiştim, tek parmak yapabiliyordum ama iki parmak hiç yapamadım. Bir de parmak hissi beni çok rahatsız hissettirdi. Dilatörle daha hızlı ilerledim. Her şey adım adım. Sana yardımcı olacağız, endişelenme ama önce panik hissinden kurtul. Rahatla, vajinismus kesin çözümü olan bir durum. Dilatörle birlikte kayganlaştırıcı da almanı tavsiye ederim.

İki parmağım acısa da giriyor aparatlarim gelsede denesem hemen ne kadar beklese insan yıpranıyor daha 3 hafta oldu evlendim ama yıprandım gerçekten
Ne güzel aslında bak işin çok başında çözmek için adım atıyorsun, kısa zamanda çözeceğine inanıyorum.

4 de takılınca nasıl ilerlediniz peki nefes yapıyorum ama kasıklarıma ağrı giriyor
3 e iyice alışmak gerekiyor 3 ü rahat yapıyorsan 4 e geç bende çok takıldım 4 de yarıda kalıyordum kaldığın yerde dur nefes alıp ver kegel yap tekrar dene ağrı sızı bende de oldu ama sık sık deneyince oluyor

Bu kısa zamandan kasıt aylarmı günler mi haftalarmi ne kadar sürede olur ki
Açıkçası kişiden kişiye değişiyor. Beş günde yenen de var, bir haftada yenen de birkaç ayda yenen de var. Çalışmana, korku düzeyine, derecene vs göre değişir. Önemli olan çalışmaya başlamak, düzenli çalışmak.

Kızlar bende birşey soracağım simdi ben penisi yariya kadar rahat aliyorm sonrası biraz caba sarf ederek oluyor nefes kegel falan yapiyorm öyle oluypr tam rahatlama yok henüz 10 ilski falan oldu yenmiş gibi düşünüyorum kendimi ama insan bazen acaba yariya kadar herkz alabiliypr mu ben kendimimi kandiriyorm diyorm yani bu hastalik hic yapamamk mi yoksa onemli olan o yarıdan sonra takılan bi yer oluyo tam rahatlama gereken yer var orayi cok rahat gecince mi yenmis oluyorz ben by isi anlamadm anlatabildm mi onu da anlamadm ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…