Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Normal canım belki de kendini çok kasmadın zaten gerçekten kasmadığın sürece sıfır acı sıfır hissiyat yarına daha güzel haberlerle geleceksin şimdi keyif kahvenizi rahatlıkla keyifle için son düzlükdesin bitti sayılır😍
İnşallah yavrucum ben de sona geldim gibi hissediyorum . Kendimi denizde hayal edip salıyorum sanki sudaymışım gibi çok iyi oluyor . Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorlar pen… aparatlardan çok daha rahat .tabi onlar olmadan asla ilerleyemezdim ama inanın çok daha iyi . Sadece olay kasmamakmış şuan yeni anlıyorum

İnşallah yavrucum ben de sona geldim gibi hissediyorum . Kendimi denizde hayal edip salıyorum sanki sudaymışım gibi çok iyi oluyor . Arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorlar pen… aparatlardan çok daha rahat .tabi onlar olmadan asla ilerleyemezdim ama inanın çok daha iyi . Sadece olay kasmamakmış şuan yeni anlıyorum
Kesinlikle öyle ben hatta buradaki arkadaşlara şunu da söylüyorum o an olmak istediğiniz yeri hayal edin hayal dünyanızı genişletin dikkatinizi oradan alın ve vücudunuzu rahat bırakın Ben çok güzel bir sahilde güneşlendiğimi hayal etmiştim mesela😘

Kızlar selaaaam . Ben bugün bi cesaret eşli denedim ve yarısını aldım 💃🏻💃🏻 Nasıl mutluyum anlatamam.eşimle oturduk kendimize bi kahve ısmarladık 😍😍😍1,2,3 aparatları çalışıp eşimi 4. Aparat olarak kullandım 😅 pen… kendim tuttum yerleştirdim ve nefes alıp verip yarısına kadar soktum sonra elim altta engel olunca elimi çektim ve kalça hareketleriyle devam etmeye çalıştım eşime de yavaş yavaş girmeye devam et dedim ama o gitgel yapmaya başlayınca bi an kayıp çıktı . Bu pozisyondayken nasıl ilerlemem lazım . Yarısından sonra yani ? hiç acı hissetmedim nefesi hiç unutmamaya çalıştım . Sadece o duvar kısmında nefes aldıkça bi yanma oldu hafiften .
Tebrikler canim bundan sonrası da kolayca olsun insallah. Bende ilk iki dememde yarı da kalmıştım. Sonra yarim kaldığı yerde 21 kez diyafram nefesi al ver yapip 5 kegel yaptim ve devam ettik. Devam ederkende hafif hafif aşağı yukarı bel kalça hareketleri kolaylaştırıyor.
Kahveniz afiyet olsun o kafa rahatlığını bilirim:)) bende kendimi denizde hayal etmiştim:) o an zihinde acıyacak hissi olmamalı cidden.
Ayrıca hic acimamasına da çok sevindim çok güzel bir gelişme olmus 😍

Tabi ki yarın hemen yine deneyeceğim özgüvenim tavan şuan. Acı olmaması normal mi acaba girmedi mi dedim ama elimle kontrol edince de yarısı dışarıdaydı . Tam anlayamadım eşim de kontrolü bana bıraktığı için o da çok anlayamadı . Umarım yarın biraz daha ilerleriz. Çooook teşekkürler kızlar valla burası olmasa bence ilerleyemezdim iyi ki varsınız 🙏🏻😘😘
Tam yarısında vajinada ufak bi kavis var . Yokuş gibi diyim. Eğer belinizin altına bi yastık alarak bunu denerseniz Ya da hafif kalçanızı kaldırırsanız kalan kısmı da kendiliğinden kayacaktır . Sevgiler

Tam yarısında vajinada ufak bi kavis var . Yokuş gibi diyim. Eğer belinizin altına bi yastık alarak bunu denerseniz Ya da hafif kalçanızı kaldırırsanız kalan kısmı da kendiliğinden kayacaktır . Sevgiler
Evet bu cok ise yarıyor bencede. Hafif hafif yukarı aşağı bel kalça hareketleri yapmak.

Şuan hicbi asamadayim galiba
Merhaba, hoş geldin canım. Öncelikle sakinleş, şöyle deriiiin bir nefes al. Yalnız değilsin, burada sana destek ve yardımcı olacağız. Bu durumu yaşayan ne kadar çok kadın olduğunu bu sayfaları okudukça göreceksin. İlk adım olarak vajinismus ile ilgili bir kadın doğum doktoruna gidip fizyolojik bir durum olamadığından emin olman. Sonrasında dilatör set sipariş et, biz buradayız. Sana yardımcı olacağız. Hiç endişelenme.

Evet bu cok ise yarıyor bencede. Hafif hafif yukarı aşağı bel kalça hareketleri yapmak.
Ben hiç kalça hareketi yapmadım henüz ama kalçanın altına ince bir yastık koymak ilk başlarda çok rahat ettirmişti beni.

Nefes kegel parmak ezgersizi dilator o kadar çok şey denedim ki deniyorum da hala ama niye bir türlü olmuyor bilmiyorum sanki

Aparat aslında 3 de bıraktım yapamıyorum diye parmağa geçtim onda daha iyiydim sonra da penis aşamasına geçtim aylardır yarısını alabiliyorum
Kuzum o ses gelen yeri mi gecemedin aslnda ses gelince geçmiş gibi oluyo o an orda bekle ve açılir o kıtlama sesi zamanla geçiyor

Bugün de söylediğiniz gibi yapıcam kızlar acımadığı için korkum baya gitti diyebilirim beynim kabullendi en azından . Sadece çok rahat girdiği için acaba girmedi mi falan oldum ama kontrol edince yarısını bulamayınca ikna oldum 😂 herkesi öpüyorum cansınız 😍

Arkadaslar yenenleri gorunce cok mutlu oluyorum keske bende yenebilsem buraya yendigimi yazabilsem 😥😥Hic umudum yok benim gecen gun baslamist sonra araya adet girdi yarin gene basliycam dilatorle calismaya en kucugunu bile sokamiyorum oraya insallah Allahim yardim eder 😥😥

Arkadaslar yenenleri gorunce cok mutlu oluyorum keske bende yenebilsem buraya yendigimi yazabilsem 😥😥Hic umudum yok benim gecen gun baslamist sonra araya adet girdi yarin gene basliycam dilatorle calismaya en kucugunu bile sokamiyorum oraya insallah Allahim yardim eder 😥😥
Kendi kendini motive et bak buradaki herkes bir şeyler yapmak için uğraşıyor emek olmadan yemek olmuyor çabalaman lazım sanki bu senin sorumluluğun ödevinmiş gibi düşün hedefe daha kolay ulaşırsın ve bu sayfalardan geriye doğru git bak herkes bir şeyler yazdı çok kıymetli bilgiler var yaparsın Allahın izniyle

Canım hiç umudunu kaybetme ben yaptıysam gerçekten herkes yapar . İlk bende kesinlikle 1.yi sokamamıştım hatta 2 haftamı aldı onu anlayıp oraya yerleştirmem. Ama sakın pes etme . Ben vajinama dokunamıyordum bile dokunduğumda panik atak geçirdim düşün .zaten en çok 1. Yi sokarken uğraşıyorsun sonrası daha rahat oluyor İnan ki. Çünkü orayı keşfetmiş oluyorsun . Ben 2 ayda yeni eşli denemeye geçtim . Kendine zaman ver hiç acele etme canım . Yeter ki en güzel şekilde olsun .

X