Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar şu an regl im gerçi ama yine de sorim bi dedim.. bu emla krem zararlı diye biliyorum ya.. nasıl kullanıyorsunuz .. ne kadar sürüyosunuz ve neyle.. uyuşturunca prezvtf şart oluyo tabi ki di mi.. anestol diye bi krem de wardı.. ne diyosunuz şimdi...

BU ARADA VAJİ Yİ YENEN ARKADAŞLARI ÇOOKKK TEBRİK EDİYORUM.. DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH

herkese selammm
vajinismusu yenen arkadaşları tebrik ederim
ALLAHIM bir daha böyle bir sıkıntı yaşatmasın.........

Son düzenleme:

hangi aşamadasın şuan bilmiyorum ama emle ve anestol ikiside aynı
ama ben anestolu tercih etmiştim emla biraz yakıyor her ikisinide doktor tavsiye ediyor bu yüzden herhangi bi sorun olacagını sanmam
vajinanın içine nohut büyüklügünde süreceksin 1 kaç dk içinde uyuşur zaten prezervatifi hijyen için kullanıyorsun eger istersen

selam canım emlanın bir zararı olduğunu duymadım parmağımla sürüyorum biz prez...f kullanmadık eşimin uyuşma gibi bu sorunu olmadı ve ben çok sürüyodum emlayı ben anestollada denedim uyuşmadı ama emla harika birşey onun sayesinde oldu birazda ...:1hug:

Yok canım zararlı değil. Bana doktorum tazdı emlayı...
Hatta burda her ne kadar az sürün deseler de doktorum tüpü açık olarak bekletince etkisi kaçıyor dedi ve tüpün tamamını vajinanın her yerine sürmemi söyledi...
Prezervatife gerek yok bence en azından biz kullanmadık...

derincim teşekkür ederim iyiyim 3. denemyide yaptık ama çok korkuyorum her denemeden önce bunu yaşıyorum ya olmazsa diye yani anlıyacağın daha alışamadım ya ne kadar sürerki bu hep böylemi olcak...

Çok fazla sürmez canım alışınca kendini rahat bırakmayı öğreneceksin sorun kalmayacak...

Canım tebrik ederim.:lepi: Allah başka dert vermesin Darısı başımıza,inşallaaah.:Saruboceq:

EMLA KREMLE BAŞARANLAR BURAYA!!!!

Kızlar bu sabah dualar ederek bir emla kremi deneyeyim dedim veeeeeeeee bu sabah başardık tamda evliliğimizin 4. ayında oldu vajina uyuştuğu için mi ne ağrıyı çok az hissettim ama kan gelmedi eşimden çok ben kafaya taktım (buarada ben egzersiz falan yapmaya cesaret edemeyenlerdenim) darısı yapamayanlara...............

canım tebrik ederim darsı diğer arkadaşalra

Canım tebrikleer zemuszemus Allah başka skıntı vermesin Darısı başımıza,inşallah.:Saruboceq:
Buarada bende ilk zamanlar egzersiz yapamıyordum,emlayla denemek için aldım ama içine sürmem gerekiyormuş.Zaten parmağımı içine alamıyordum ki nasıl süreyim?Bende egzersizlere başladım.Sen içine sürebildin mi,emlayı?Egzersizlerimi bitirince ilk denemeyi emlayla düşünüyorum bende..

Tebrikler, Allah bir daha yaşatmasın...

Burayı pek takip edemiyorum ama hep aklımda ve duamdasınız
Başaran bütün arkadaşları kutluyorum
Darısı tüm vajili arkadaşların başarmalarına olsun inş..

Tebrikler canım :lepi: mutluluğun daim olsun bende aynı senin gibi yenmiştim üstte çok rahat oluyor ilk başlarda hiç inanmazdım bu şekilde başarabileceğime altta zor geliyordu.Dün deneme yaptık herzamanki gibi üstte giriş oldu birkaç arkadaş yazmıştı üstte olduktan sonra çıkmadan dönün diye öyle yaptık ben altta kaldım ve bu şekilde gitgel yaptık ilk defa eşim bu kadar rahat b...dı. bendede acı olmadı o kadar seviniyorumki anlatamam.Kızlar lütfen bilgilerinizi mutlaka paylaşın utanmayım sıkılmayın bakın sizin akıl vermenizle ben nekadar ilerledim.Sorularınızı sorun ve başaramamak gibi olumsuzlukları atın kafanızdan benim kadar korkak bir insan yoktur inanın ama egzersizlerle bu zamana geldim.Sakın bırakmayın ilk zamanlar olmayacakmış gibi geliyor hayır öyle değil Allah'ın izni ile olacak buradaki arkadaşlar çok yardımsever herşeyi paylaşabilirsiniz ben çok sık giremiyorum ama elimden geldiğince szilere yardımcı olmaya çalışıyorum.Egzersizlere başlamayanlar zaman kaybetmeden hemen başlayın egzersize devam edenler sizde sakın ara vermeyin mutlu son yakınopuyorumnanaktan

Tebrikler canım alkisalkisalkis

tebrikler canım çok güzel bir tarihte başarmışsın :))
evet insan kelime bulamıyor sevincini anlatmaya ama bulmana gerek yok zaten sevincini bizden daha iyi kimse anlayamaz hihoyyyt

canım mumu alman çok güzelde pns denemesi için acele etmişsin biraz. önce muma alışcan sonra mumu azar azar kalınlaştırcan mum pns kalınlığına gelincede ondan sonra deneme yapıcan. parmak bile girse hemen pns de girermiş gibi geliyor insana ve hemen pns deniyor çoğu kişi (bende dahil :))) genelde olmuyor buda moral bozukluğu yapıyor. o yüzden herrrrr zaman diyoruz egzersizlerde son aşamaya gelmeden pns denemesi yapmayın.
denemeye sıra geldiğindede kendini en rahat hissettiğin pozisyonu seçeceksin. kimisine göre altta olmak kimisine göre üstte olmak rahat. ben üstteyken daha sakinim mesela. ve pns denemesi yapacağın zaman hemen öncesinde egzersiz yap canım göreceksin çok kolay olacak

tebrikler canım geçmiş olsun Allah başka dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…