Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

selam canım benimde dün gece öyle oldu çok kasıldım kasıldıkça daha çok acıdı sonra rahat bırakınca oldu ama gene korkuyorum bende benimde sonrasında acıyo ama ertesi gün geçiyo normaldir bence zorluyoruz ondandır tahminen..

canım bu iş tamamen moralle alakalı. en azından bende öyle. sırf intikam olsun diye istemedim aslında ilişkiyi. zihnim rahat bırakmadı beni. sanırım onun sonucu ama biliyormki birsonraki böyle olmayacak. o yüzden olumlu düşün.. sen daha yeni başladın tabi. korkun o yüzden bende de oluyordu ilk başlarda ama inan bir sonraki hep daha rahat oluyor hatta son zamanlarda hep ben ister olmuştm

kızlar benimde 10 gün oldu ilişkiye girmeyeli nerdeyse ama sorun yapmıyorum benimde ilk başta kasıntım var ara verdikçe ama sonrasında düzeliyo başında yapıyorsak gerisi zaten geliyor sorun bile yapmayın bakın ben yapıyormuyum bayanssulusmile

canım bir iki oldu 3. de çok korktumoda oldu şimdi gen korkuyom ya hep böyle korkcammı ben olmazsa diye olmama ihtimali varmı acaba ya...

alışıncaya kadar bu tedirginlik yaşanıyo naapalım hepimiz vesveseliyiz ondan. öyle olmasa vajili olmazdık zaten. alışıncaya kadar uzun ara vermemek lazım sanırım. olmaması gibi bir ihtimal olduğunu sanmıyorum canım yaa. ama zorlandığım zaman oluyo oda ilk 10-15 dakkadan sonra rahatlıyo. hep böylemi olcak diye umutsuz olma tatlım herşey daha güzel olacak :sm_cool:

Kızlar merhaba nasılsınız,? ben biraz daha iyiyim eşimle konuştuk elimden geleni yapıcam senin için dedi. bakalım bekleyip göreceğiz. dün akşam ilişkiye girmeye çalıştık felaket bir kasılmam vardı ama ben nasılsa vijiyi yendim diye zorladım girsin diye. sanırım çok kasmışım eşim içimde çok zor hareket etti hatta edemedi bile denebilir. kaç günün stresi buna yansıdı tabi. giriş kısmı çok acıyor şuan. sanırım tekrar vajiye doğru geriliyorum. :gitme:

iyi olmana sevindim. vajiye gerilemekte neymiş yaa. senin içten içe kocana kızgınlığın daha geçmemiştir bence ondan zorlanmışsındır canım öyle umutsuzluk yapma

kaç günlük sinirin sonucu bence bu. bilmiyorum moralim iyiyken soru yoktu bide kistten dolayı ağrım var halimi bir göreseniz şuan asık surat bitik moral sanki 2 aylık ömrüm kalmış kadar güçsüz ve umutsuz.

Canım kendini toparlamaya çalış...
Kimse için kendini bu hale koymaya değmez...

Kızlar tarih 10.10.10 ve beenn BAŞARDIMMMMM:)))

rüya gibi gelıyor suan hakkaten ınanamıyorum ben basardıysam herkez basarır dıyorum...

canım öyle bır kıymetlıydı kı ama 9 ay kardes kardes oturdukdan sonra esimle ve sorular tartışmalar çıktıkca canıma tak ettıı basarmayı aklıma koydum...

Burdakı yazılar ve sız olmasaydınız yemın ederım kı yapamazdım o yuzden HERKEZE ÇOOK TESEKKUR EDERIM allah bın kere razı olsun sızden herkeze de yardım etsın rabbım...

Ilk basladıgımda kulak cubugu soktum sevındım:)))
sonra 2 kulak cubugu sonra 3 cubuk....
alıştım alıştım tabıkı korktum tedırgın oldum terledım sıkıldım kasıldım ama yavas yavas alıştım...

Kulak cubugu soktukdan sonra ılk kez vajımın içindekı delıgı gördum sonra esımı cagırdım parmak denemesı...

tıpkı egzersızlerdekı gibi ılk önce tek parmak bogum bogum basarınca 2 parmak bogum bogum bu arada BOOL BOLL DERIN NEFES...

sonra kendıme 2 parmak kalınlıgında p..s gibi aparat yaptm....onuda basarınca 3 parmak kalıgında yaptım...

sonra dedıgınız gibi p...s bası denemesıı onuda bır sure sadece yarıya kadar alabıldım...

eger prezervatıf olursa daha ıyı olucagını kayabılecegını dusundum....ve dun gece denedık basardım...

Bunu yazmak anlatmak öyle zor kı aslında 1 ay gibi bır sure çalıştım egzersızlerımı yaptım ve sonunda basardım...

önemlı olan gercekten kafaya koymakmış....basardgım zaman aldıgım acı-zevk karısımı bırseydı ama sız onu yavas yavas yanı acıları zevke dönuşturmeyı öğrenıyorsunuz...

bunca zaman esıme ve kendıme ezıyet etmışım kendıme en çok da burda dedıklerı gibi ne kadar da basıtmış:)

keşke duygularımı daha derın anlatabılsem herkez anlasa benı...

Çook mutluyum en çok da artık 4/4 luk bırı olabıldgım için hep bır yanım eksıkdı ne kadar kusursuz harıka bırı gibi davransamda cınsel ılışkı olmayınca hiçbirseyın anlamı olmuyor artık kndıme çok guvenıyorum çok mutluyum allah herkeze nasıp etsın....

selam kızlar.
benim de canım sıkkın ya ben bu işi anlamamışım galiba:dün mumu aldım demiştim şamdan mumu hemen olmamaıştı ama sabırla uğraşınca girmişti ve gel git yapabilmiştim.dün akşam eşim yorgun geldi ve hiç bişey yapmadık.bu sabah denedik daha doğrusu ben denedim eşime ne yapması gerktiğini söylemedim çünkü bende bilmiyorum galiba?hangi pozisyonda olmalı pns denemesinden önce gzersiz yapmalı mı bunları size sormadan kalkıştım pns denemesine olmayınca da moralim bozuldu.akşama tekrar deneyelim diyorum napsam,nasıl yapsam eşim egzersizleri biliyor ama ayrıntı anlatmıyorum mesela mumdan bahsetmedim!!offf aslında korkmuyorum da giriş kısmını rahat bırakmam zaman alıyor eşimde acele ediyor ...

rüya gibi gelıyor suan hakkaten ınanamıyorum ben basardıysam herkez basarır dıyorum...

canım öyle bır kıymetlıydı kı ama 9 ay kardes kardes oturdukdan sonra esimle ve sorular tartışmalar çıktıkca canıma tak ettıı basarmayı aklıma koydum...

Burdakı yazılar ve sız olmasaydınız yemın ederım kı yapamazdım o yuzden HERKEZE ÇOOK TESEKKUR EDERIM allah bın kere razı olsun sızden herkeze de yardım etsın rabbım...

alıştım alıştım tabıkı korktum tedırgın oldum terledım sıkıldım kasıldım ama yavas yavas alıştım...

Kulak cubugu soktukdan sonra ılk kez vajımın içindekı delıgı gördum sonra esımı cagırdım parmak denemesı...

tıpkı egzersızlerdekı gibi ılk önce tek parmak bogum bogum basarınca 2 parmak bogum bogum bu arada BOOL BOLL DERIN NEFES...

sonra kendıme 2 parmak kalınlıgında p..s gibi aparat yaptm....onuda basarınca 3 parmak kalıgında yaptım...

sonra dedıgınız gibi p...s bası denemesıı onuda bır sure sadece yarıya kadar alabıldım...

eger prezervatıf olursa daha ıyı olucagını kayabılecegını dusundum....ve dun gece denedık basardım...

Bunu yazmak anlatmak öyle zor kı aslında 1 ay gibi bır sure çalıştım egzersızlerımı yaptım ve sonunda basardım...

önemlı olan gercekten kafaya koymakmış....basardgım zaman aldıgım acı-zevk karısımı bırseydı ama sız onu yavas yavas yanı acıları zevke dönuşturmeyı öğrenıyorsunuz...

bunca zaman esıme ve kendıme ezıyet etmışım kendıme en çok da burda dedıklerı gibi ne kadar da basıtmış:)

Çook mutluyum en çok da artık 4/4 luk bırı olabıldgım için hep bır yanım eksıkdı ne kadar kusursuz harıka bırı gibi davransamda cınsel ılışkı olmayınca hiçbirseyın anlamı olmuyor artık kndıme çok guvenıyorum çok mutluyum allah herkeze nasıp etsın....

tebrik ederim adına çok sevindim 10.10.2010 yani bugün benim de hayalimdi şimdiye kadar olmadı tebi gün daha bitmedi inşallah biz de başarırız.mutluluklar...

Çok buyuk bır ayrıntıyı yazmayı unuttum EŞİNİZ.....

onun tavrı sözlerı yaklaşımı dokunusu bakısı hersey öyle önemlı kı...eşim bana çook destek oldu en sevdıgım kıyafetlerı parfumu sacı bası hep kendıne özen gösterdı benı tahrık etmek için ön sevısmeyı zamanla mukemmel kıldı ne kadar tahrık olup istersek o kadar ıslanıyoruz ve istıyoruz çunku...

Sözlerı ıle bana çook destek oldu içimde hep şöle bır korku vardı ya kızlık zarım delıgınde kan gelmezse ? bunu acayıp kafaya takıyordum bana bu konuda da çok destek oldu ve gercekten kan gelmedı benden:KK43: belkıde onca deneme egzersız anında geldı farketmedım bu durum benı uzdu ama esım bunu takma kafaya dedı ben sana guvenıyorum dedı o da benı çok rahatlattı....

eşinız destegı tavrı çok önemlı oluyor artık yuzumuz guluyor mutluyuz çok ddegısık duygular içindeyım içindeyız....

Hepınıze basarılar dılerım bu yolda sans dılerım rabbım sızınle olsun....

yeterkı ınanın kendınıze.....emın olun ben yaptıysam herkez yapar.....

selam kızlar.
benim de canım sıkkın ya ben bu işi anlamamışım galiba:dün mumu aldım demiştim şamdan mumu hemen olmamaıştı ama sabırla uğraşınca girmişti ve gel git yapabilmiştim.dün akşam eşim yorgun geldi ve hiç bişey yapmadık.bu sabah denedik daha doğrusu ben denedim eşime ne yapması gerktiğini söylemedim çünkü bende bilmiyorum galiba?hangi pozisyonda olmalı pns denemesinden önce gzersiz yapmalı mı bunları size sormadan kalkıştım pns denemesine olmayınca da moralim bozuldu.akşama tekrar deneyelim diyorum napsam,nasıl yapsam eşim egzersizleri biliyor ama ayrıntı anlatmıyorum mesela mumdan bahsetmedim!!offf aslında korkmuyorum da giriş kısmını rahat bırakmam zaman alıyor eşimde acele ediyor ...

Canım ben dun gece basardım şu sekılde....egzersızlerımı yapıyordum zaten hep sonra ön sevısme esnasında esım parmagını soktu o sekılde baya rahatlattı sonra o sırt ustu yattı ben ustteydım çunku altta olunca ustumde bır agırlık baskı hıssedıyorum ben ustteyken kontrol bende gibi oluyor o sekılde kendım tuttum oturdum yavas yavas öyle kaldım bır sure sonra git-gel yavas yavas yıne....

öyle alıştım 1-2 saat surmuştur yanı sonra öle baya alışınca ben yattım o ustteydı....

assagıda denesek yapamazdım cunku ınsan baskı hıssedıyor ustunde sankı esı bırden sokacak gibi garıp bır duygu oluyor....sana tavsıyem sen ustte ol kontrol sende olsun...ayrıca prezer... kullanırsanız çok kolay olur kayması daha kolaylaşıyor...

tebrik ederim adına çok sevindim 10.10.2010 yani bugün benim de hayalimdi şimdiye kadar olmadı tebi gün daha bitmedi inşallah biz de başarırız.mutluluklar...

Tşk ederım canım arkadasa yanıt verdım nasıl basardıgıma daır deneyebılırsınız o sekılde inş basarırsın rabbım yanında olsun...

Canım ben dun gece basardım şu sekılde....egzersızlerımı yapıyordum zaten hep sonra ön sevısme esnasında esım parmagını soktu o sekılde baya rahatlattı sonra o sırt ustu yattı ben ustteydım çunku altta olunca ustumde bır agırlık baskı hıssedıyorum ben ustteyken kontrol bende gibi oluyor o sekılde kendım tuttum oturdum yavas yavas öyle kaldım bır sure sonra git-gel yavas yavas yıne....

öyle alıştım 1-2 saat surmuştur yanı sonra öle baya alışınca ben yattım o ustteydı....

assagıda denesek yapamazdım cunku ınsan baskı hıssedıyor ustunde sankı esı bırden sokacak gibi garıp bır duygu oluyor....sana tavsıyem sen ustte ol kontrol sende olsun...ayrıca prezer... kullanırsanız çok kolay olur kayması daha kolaylaşıyor...

Tebrikler canım :nazar:

canım bu iş tamamen moralle alakalı. en azından bende öyle. sırf intikam olsun diye istemedim aslında ilişkiyi. zihnim rahat bırakmadı beni. sanırım onun sonucu ama biliyormki birsonraki böyle olmayacak. o yüzden olumlu düşün.. sen daha yeni başladın tabi. korkun o yüzden bende de oluyordu ilk başlarda ama inan bir sonraki hep daha rahat oluyor hatta son zamanlarda hep ben ister olmuştm

evet doğru olmazmı acaba diye başlayınca zorlanıyo insan eşim hemen yapmak istiyo ozaman korkuya kapılıyorum yapcaz diye yatmayalım diyorum birden olsun ozaman korkmama ama oda birkere olduya hep olur alıştım zannediyo ama öyle değil bu erkeklerde biraz idrak sorunu var anlamıyorlar şimdi onlara bayram gibi valla altayken canım yanıyo üsteyken çok rahatım bende utadığım için zorlanıyorum rahat değilim yani desteğin için teşekkürler sen nasılsın biraz sıkıntını atlattınmı ....

tebrikler canım mutluluğunu anlayabiliyorum yeni başarmış biri olarak allah mutluluğunu daim etsin :lepi:

canım çok sevindim tebrik ederim allah başka sıkıntı göstermesin inşallah

X