Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar size bsey danışmak istşyorm şimdi eşim boşaldıktan sonra o spermleri ben aparatla içime itsem hamile kAlma şansım olur mu ? Fikirlerinizi çok merak ediyorm

Ancak pandemi bitti ucuslar mart gibi açıldı. Haziran sonu gibi gelip o zaman bakacagim. Turkiye de birkaç dra da gittim zaten. Sonra pandemi girdi online devam ettik ama bir netice yok. Bu uzayan zamanda da daha çok ilerledi. Birinin bana dokunmasına bile katlanamıyorum. Niye böyle oldu çok üzülüyorum kendimi kontrol etmeye çalışıyorum ama yok olmuyor. Yatiyorum Kalkıyorum aklim hep orada.
Baska dr bak cnm sen düzeyin yüksek belli ki

Kizlar bu surecte esinizle hic tartisiyo musunuz? Biz cok asiri tartisiyoruz. Evlilik zaten farkli bi sey. Evli olmaya alismak yanindakinin gormedigin huylarini gornek zaten zor bi sey bi de ustune bu durum olunca cok fazla tartisiyoruz biz. Boyle tartisirken nasil birliktelik deneyebiliyosunuz? Cok sinir bozucu bi durum oluyo sinir ola ola denemek

Kuzum bende çok istiyorm ama olmuyor o yüzden böyle birsey düşündüm yA 😞
Canm doktorum bana da en az 5 ay korun hamile kalma alışamazsın doğum sonrası başa dönersin dedi ve hatta hamilelik sürecin de çok sıkıntılı geçer tam yenemeden hamile kalırsan dedi bunun muayenesi var doğumu var derken. Bende yaş gidiyor biran önce kalmalıyım diye düşündm ama öle deynce alışmayı bekliyorm. Bence sen 4 e odaklan yapacaksın ben yaptıysam herkes yapar ben doktor tedavisi bitti evde 4 ü kendm yapamadm önce sınra eşimin gazıyla aldm ve yaptm gözmde büyümüş sadece bunu 3 gibi düşün yap bak demişti bende kapadm gözümü hiç bakmadan yaptm ve oldu sadece cesaretle çk az daha güçlü itmek gerekiyo yoksa bi farkı yok. Yaparsın bak en mutlu en pozitif anında bi denemeye çalış

Canm doktorum bana da en az 5 ay korun hamile kalma alışamazsın doğum sonrası başa dönersin dedi ve hatta hamilelik sürecin de çok sıkıntılı geçer tam yenemeden hamile kalırsan dedi bunun muayenesi var doğumu var derken. Bende yaş gidiyor biran önce kalmalıyım diye düşündm ama öle deynce alışmayı bekliyorm. Bence sen 4 e odaklan yapacaksın ben yaptıysam herkes yapar ben doktor tedavisi bitti evde 4 ü kendm yapamadm önce sınra eşimin gazıyla aldm ve yaptm gözmde büyümüş sadece bunu 3 gibi düşün yap bak demişti bende kapadm gözümü hiç bakmadan yaptm ve oldu sadece cesaretle çk az daha güçlü itmek gerekiyo yoksa bi farkı yok. Yaparsın bak en mutlu en pozitif anında bi denemeye çalış
İnş inan hergğn çalışıyorum Canlarım hergğn egzersiz yapıyorum güçlü de ittiriyorum ama yok yine denemeye devam etmeliyim çok haklısınız 😞

İnş inan hergğn çalışıyorum Canlarım hergğn egzersiz yapıyorum güçlü de ittiriyorum ama yok yine denemeye devam etmeliyim çok haklısınız 😞
Canm farkında olmadan kasıyosun muhtemelen buara sen kendini rahatlat çok strese giriyor insan zaten bu rahatsızlıkta onun etkisiyle de olmadıkça olmuyor kısır döngü. Biraz rahatlamaya çalış egzersize başlamadan nefes ve kegeli unutma canm bide hep kendini telkin et olmak istediğin yeri olmak istediğin sevdiğin insanları ve sevdiğin şeyleri yaparken hayal et kendini gevşe

Canm farkında olmadan kasıyosun muhtemelen buara sen kendini rahatlat çok strese giriyor insan zaten bu rahatsızlıkta onun etkisiyle de olmadıkça olmuyor kısır döngü. Biraz rahatlamaya çalış egzersize başlamadan nefes ve kegeli unutma canm bide hep kendini telkin et olmak istediğin yeri olmak istediğin sevdiğin insanları ve sevdiğin şeyleri yaparken hayal et kendini gevşe
Evt canım çok doğru diyorsun nefes ve kegeli unutuyorum ben ondan olabilir

Kizlar bu surecte esinizle hic tartisiyo musunuz? Biz cok asiri tartisiyoruz. Evlilik zaten farkli bi sey. Evli olmaya alismak yanindakinin gormedigin huylarini gornek zaten zor bi sey bi de ustune bu durum olunca cok fazla tartisiyoruz biz. Boyle tartisirken nasil birliktelik deneyebiliyosunuz? Cok sinir bozucu bi durum oluyo sinir ola ola denemek
Canım bunu kimseyle kıyaslama bence elbette bu süreç eşleri iki taraflı olarak geriyor. Ben sadece ilk evlendiğim ay bir sasirmistim eşim de stresli gelmişti ki çok sakin bir adamdır. Sonrasında sorun yaşamadık elbette bağımsız olarak tartışmalarımız oluyordu ama cok uzamazdı bizde. Her evlilikte az cok olur. Buna bağlama olur mu? Bende yenmeye yakin zamanlarda artik her şeyi bu meseleye bağlar olmuştum. Eşim anlayışıydı ama ne olursa olsun tabi kesin bu yüzden diyerek suçluluk psikolojisine giriyordum. O yuzden yenmeyi daha bir istedim, psikolojik sağlığım etkileniyordu ve eşimin beni teselli etmesini istemiyordum artik. Anlayışlı olması beni mahcup hissettiriyordu sanirim.
Tartışmak dozunda oluyorsa çok normal ve olması gereken bence. Ilişkilerde birinin uslu çocuk olmasına gerek yok. Olursa da bir yerde bıkar. Kimse sonsuza kadar uslu çocuk olmak istemez. Tartışmayı ben sağlıklı buluyorum yeterki saygı sınırı asılmasın.

X