Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar ben bu akşam 4.aparatı çok rahat yaptım azcık girişte zorlandım sonra dediğiniz gibi boşluk, eskiye göre şimdi daha rahat yapıyorum 4. Aparatı, ve bugün pilatese başladım hoca kalça hareketleri falan yaptırdı belkide o yüzden de rahat yapmış olabilirim yarın akşam da yine aparatları deniycem bikaç gün böyle gitsin inşallah eşimlede başarabiliriz artık çocuk istiyoruz Allah herkese yardım etsin 😊

Kasmadan oluyor canim ilk bi kac iliski boyle olur normal cunku beden iliskiye anca adapte oluyor. Tavsiyem gun asiri denemeye devam edin denedikce zaten sen de kasmayi birakip rahat iliskiye baslarsin
Normal mi yani bu yaşadıklarım, gerçekten bir yandan hem tam giriş ve git-gel olduğu için mutluyum ama bir yandan da canımın yanması beni üzüyor. Anestol krem olmasına rağmen hissettim. Geçecek dimi?

Aslında ön sevisme kısmında çok rahatım ama birleşme kısmında endişeli oluyorum biraz evet kasıyorum.. inşallah öğrenirim kendimi birakabilmeyi tamamen
Canm bnde gel gitde sıkıntı yaşıyorm hala bnmde bir ay falan oldu daha yeni geçer diye düşündm de buara ne zaman normalleşecek diye düşünüyorum valla. Jeli bnde henüz bırakmadm çünkü dediğin gibi kuruluk var. Bnce zevk almayı henüz öğrenemedk ya bu sıkıntılar ondan. Birde kasıyorz farketmeden tamamen bırakabilsek hiç sorun yok ama o da zaman alacaktır pes etmek yok💪🏻😊 daha kötü günler gördk🤣

Arkadaşlar, ikinci eşli denememizde penis girdi ancak girerken yine yanma hissettim. Bu sefer daha uzun süre git-gel yaptık ve her git-gelde canım yandı. Hâlâ kendimi kastığım anlamına mı geliyor bu? Zamanla geçer mi? İlişki denemelerini hep daha rahat diye hayal etmiştim, biraz üzülüyorum açıkçası yanlış bir şey mi var bende diye.
Canm gel gitlerde benm de canm yanıyor hala ama zamanla geçeceğini düşünüyorum bide sebebi kasmak sanırım tam olarak gevşemedk.. ama doktorda dediğimde hissetmezsen sıkıntı onu hissedeceksin zaten ama zamanla o his zevk verecek demişti. O evreye geçersek tamamdır galiba

Kizlar doggy denedik, o da olmadi. Olmama nedeni ne olabilir? O pozsiyonda dikkat edilmesi gereken neler var biliyo musunuz?

Kizlar doggy denedik, o da olmadi. Olmama nedeni ne olabilir? O pozsiyonda dikkat edilmesi gereken neler var biliyo musunuz?
Esim o pozisyonda itince cok rahatsiz oldum. Ben kendimi arkaya dogru ittirdim ama sanki penis kemik gibi bi seye dayaniyor hissi oldu. Ilerlemedi hic

Doggy bence ilk deneme için seni zorlayabilir.şu şekilde belini aşağı doğru çekip kalçanı yüksek tutman lazım

Doggy bence ilk deneme için seni zorlayabilir.şu şekilde belini aşağı doğru çekip kalçanı yüksek tutman lazım
Tamam. Peki penis yere paralel mi olmali doggyde, yoksa biraz asagi dogru egimli mi olmali, attigim resimdekilerden hangisi dogru?

Eklentiler

• Screenshot_20220512-043957_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20220512-043957_Samsung Notes.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 66
B şeklinde ama orda dediğim gibi senin başın belin aşağıda kalça yukarda olmalı
Evet basimi asagi kalcami yukari aldim. Belimi de ice aldim. Ama penisi A seklinde ittirmistik. Ondan mi olmadi acaba. Bi dahakine B seklinde ittirelim o halde👍👍 Ben de senin dedigin gibi ilk ssfer icin bi daha boyle denemeylim dedim ama esim bunu denemekte israrci, olacagini dusunuyor nrdense bu pozsyonda. Hic ilerleyemedik bile ama umitli nedense

Evet basimi asagi kalcami yukari aldim. Belimi de ice aldim. Ama penisi A seklinde ittirmistik. Ondan mi olmadi acaba. Bi dahakine B seklinde ittirelim o halde👍👍 Ben de senin dedigin gibi ilk ssfer icin bi daha boyle denemeylim dedim ama esim bunu denemekte israrci, olacagini dusunuyor nrdense bu pozsyonda. Hic ilerleyemedik bile ama umitli nedense
Yılmadan devamkeee canımm 🌺🌺

Preseed jeli kullandım normal kayganlaştırıcı gibi Spermlerin daha rahat yüzdüğü söyleniyor ama gebelik oluşmadı🥲
Evet spermlerin hızını artiriyomus ama kaliteli kalitesiz sperm ayiramadigi için sıkıntılı hamilelik de olabiliyormuş Allah korusun da. Siz yurt dışından sipariş etmediniz değil mi Türkiye'deki satıcıdan aldınız ?

X