Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet ben de sasirdim napcagimi. Yapilacak her sey yapildi. Doktoruma soyledim. Artik asla eskisi gibi kasamazsin iyilestin diyor. E neden olmuyor napcam bilmiyorum. Uykum kacti uyuyamiyorum
Ben de sizin gibiydim eşim aynısını diyodu ve aparatları yapabildiğim halde eşli yapamiyodum ne altta ne üstte. Üstte hala yapamiyorum. Bence sebebi aparatlarla kendimizi tam güvende hissedip istediğimiz gibi istediğimiz zaman hareket edebilmek. Eşli olunca ben hala geriliyorum yenebilmeme rağmen, hiçbir şey olmadığını bilsem de o psikolojiyi atlatamadım. Sürekli ikinirken ve içinin gevsedigini hayal edebilince daha rahat oluyo. Bacaklarınızı açsanız da iç kaslar kasılıyor olabilir, çok alıştırma yaparak alışarak geçer herhalde

Kayganlastiricisiz da kolay olması gerek ama öyle olmuyo maalesef bende. Ama şartlandırmamak da lazım kendini olmuyo diye. Buna da alışırız umarım böyle
Maalesef umarim o günleri de görürüz. Bende su an o sekilde denemeye hic cesaret yok umarım söylendiği kadar zararlı değildir. Su bazlı kullanıyorum bi ara terapistime de sorayim.

Ben bugün netten bayağı baktım içerikleri özel olarak araştırmadım ama preseed ve conceive diye hamileliği kolaylaştırıcı jeller varmış anladığım kadarıyla spermlere zararı olmuyor. İyice araştırıp ya netten ya eczaneden bunlardan birini almayı düşünüyorum. Yağ vs de zarar veriyormuş spermlere.
Maalesef umarim o günleri de görürüz. Bende su an o sekilde denemeye hic cesaret yok umarım söylendiği kadar zararlı değildir. Su bazlı kullanıyorum bi ara terapistime de sorayim.

Sağ olun bende bakiyim en iyisi☺☺

O da olabilir. Bazen birkac kez yaptıktan sonra da kan gelebiliyomus ama M MaviMabellee nin dediği gibi zorlamadan kaynaklı geliyodur büyük ihtimal.
Evet olabilir teşekkürler kızlar daha önce yazdım ama penisin yarısı içimde iken başta rahat olamıyorum kasıyorum tam kasmıyorken eşim boşalıyor sonrasında devam edemiyoruz bu durumda ne yapmam lazım

Bir kaç ay önce yendim vajinismusu ama denemelero azaltmistk ramazan falan derken tekrar denemelere başladık yariya kadar aliyorm ancak sonrası olmuyor suan ama zmanla olur degilmi her gun deneme yapacagim

Muhtemelen erken boşalma oluyor tabii egzersiz de yarıda kalıyor

Doktorum da son seanslarimizda artik vajinusmus degilsin demisti. O yuzden sasiriyorum yine olmayinca. Insallah en kisa surede yapariz artik. Cok sagol
Rica ederim canım Doktor’un doğru söylüyor inşallah güzel haberini alacağız sen sakın pes etme araya zaman koyma bu kadar yaklaşmışken

Siz doktorla mi yenmistiniz? Bir de yeneli cok oldu mu?

Dün biz de erken boşalmaya benzer bir şey yaşadık. Aparatlar çok rahat oluyor artık diye eşli denedik ama olmadı. Maalesef ben kastığımı hissediyorum çünkü acıyor ileriye gitmesine izin veremiyorum. Acıdığı yerde evet burayı geçince çok rahat olacak diyorum ama geçemiyorum. Aparattan daha rahat olacağını düşünürken olmadı benimki.

Aparat işe yaramıyor bazen içinde iken nefes egzersizi yapın ben onu yapıyorum o işe yarıyor biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…