Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar sunu da bir netlestirmek istiyorum, ben yatakta sirt ustu uzaniyorum, bacaklarimi kirip aciyorum o sekilde aparat uyguluyorum. Aparati sokarken, vajina girisine geldikten sonra tam karsiya dogru mu ittirecegim yoksa assagi kalca tarafina egimlj sekilde mi?

Kizlar sunu da bir netlestirmek istiyorum, ben yatakta sirt ustu uzaniyorum, bacaklarimi kirip aciyorum o sekilde aparat uyguluyorum. Aparati sokarken, vajina girisine geldikten sonra tam karsiya dogru mu ittirecegim yoksa assagi kalca tarafina egimlj sekilde mi?
Kalca tarafina egimli sekilde sokacaksin canim

Tamamdır cok tesekkür ederim çok sağolun 🙏🏼🥰
Canm kendine olan güvenin tam çok hızlı yeneceğini düşünüyorum ben yeter ki rahat ol😊 inan ben yaptıysam herkes yapar çok çok zorlandm yapamam dedm kulak çöpünü bile alamadm vajiye. İnan oluyor aparatla aşama aşama gidildiği için gördkçe inancın daha da artacak ve kolaylaşacak. Hadi bakalm iyi haberlerini bekliyorz. Eşin eğer zorluk çıkarırsa bence de aç burayı okut inan az değiliz ve uzun süre bu hastalıkla boğuştuk ne kadar erken halletsen kardır bi yerden başlayacaksın o bile içini rahatlatacak başlama hissi..

Canm kendine olan güvenin tam çok hızlı yeneceğini düşünüyorum ben yeter ki rahat ol😊 inan ben yaptıysam herkes yapar çok çok zorlandm yapamam dedm kulak çöpünü bile alamadm vajiye. İnan oluyor aparatla aşama aşama gidildiği için gördkçe inancın daha da artacak ve kolaylaşacak. Hadi bakalm iyi haberlerini bekliyorz. Eşin eğer zorluk çıkarırsa bence de aç burayı okut inan az değiliz ve uzun süre bu hastalıkla boğuştuk ne kadar erken halletsen kardır bi yerden başlayacaksın o bile içini rahatlatacak başlama hissi..
Kesinlikle♥️♥️♥️🙏🌼

Kizlar kac saattir deniyoruz olmuyo. Ya esim diyo ki bacaklarinin arasina girince ust kasiklarinla sıkıyosun beni. Ilerleyemiyomus. Hic anlamadim. O kadar cok aciyorum ki bacagimi. Altina sandalye de koydum ayri ayri iki bacagimin, yatak ucu pozisyonunda. Ustte pozisyonda zaten hic anlamadim penisin basi şak diye geri kayip ortaya cikiyo. Pozisyon kalmadi nerdeyse. Esim hareket edemiyorum deyip duruyor. Aparatlarin gamamimi aliyorum. Of

Doktor bana dik ittir demisti, yere paralel olsun aparat demisti. Ama tam sirt ustu de yatirmiyodu beni. Sezlongun en az dik hali gibi hafif egimli duruyodu sirtim yatak arkasina

Kizlar kac saattir deniyoruz olmuyo. Ya esim diyo ki bacaklarinin arasina girince ust kasiklarinla sıkıyosun beni. Ilerleyemiyomus. Hic anlamadim. O kadar cok aciyorum ki bacagimi. Altina sandalye de koydum ayri ayri iki bacagimin, yatak ucu pozisyonunda. Ustte pozisyonda zaten hic anlamadim penisin basi şak diye geri kayip ortaya cikiyo. Pozisyon kalmadi nerdeyse. Esim hareket edemiyorum deyip duruyor. Aparatlarin gamamimi aliyorum. Of
Sen eşine tam olarak izin verdiğine emin misin canım rahat mısın

Evet rahatim kasmiyorum. Aparatlar da hemen oncesinde kolayca giriyor. Ne yapacagimi bilmiyorum. Yapacak bi sey kalmadi. Ustte pozisyonda niye olmuyor onu zaten hic anlamadim
Üstte bende yapamadım sonra başardıktan sonra denedim oldu
Aparatı öncesinde bekletiyorsun onu yapıyorsundur yani aslında olmaması için hiç bir sebep yok

Üstte bende yapamadım sonra başardıktan sonra denedim oldu
Aparatı öncesinde bekletiyorsun onu yapıyorsundur yani aslında olmaması için hiç bir sebep yok
Evet ben de sasirdim napcagimi. Yapilacak her sey yapildi. Doktoruma soyledim. Artik asla eskisi gibi kasamazsin iyilestin diyor. E neden olmuyor napcam bilmiyorum. Uykum kacti uyuyamiyorum

Evet ben de sasirdim napcagimi. Yapilacak her sey yapildi. Doktoruma soyledim. Artik asla eskisi gibi kasamazsin iyilestin diyor. E neden olmuyor napcam bilmiyorum. Uykum kacti uyuyamiyorum
Aslına bakarsan artık vajınusmus değilsin canım bıkmadan denemeye devam et elbet olacak bu böyle kalmayacak tam anlamıyla aparatı yap hiç karışma bacaklarını aç gözlerini kapa kendimini telkin et hayal kur

Birde ben tam kendimi bırakıyorum kasıyorum tam o sırada eşim icimdeyken boşalacak gibi oluyor hatta kontrol edemiyor boşalıyor sonra devam edemiyoruz öyle ters bir orantı var ki bunun için çözümü olan var mı ? Burası gerçekten çok iyi geliyor bana

Aslına bakarsan artık vajınusmus değilsin canım bıkmadan denemeye devam et elbet olacak bu böyle kalmayacak tam anlamıyla aparatı yap hiç karışma bacaklarını aç gözlerini kapa kendimini telkin et hayal kur
Doktorum da son seanslarimizda artik vajinusmus degilsin demisti. O yuzden sasiriyorum yine olmayinca. Insallah en kisa surede yapariz artik. Cok sagol🧡

Kızlar iyi akşamlar ben yine bugün eşli deneme yaptım sizin dediğiniz nefes egzersizlerini de yaptım yarısından çok da a olsa girdi hissettim eşim yarısı diyor ama daha fazlasıydı size sorum deneme yaptıktan sonra benden biraz kan geldi ve kasıklarım da bir ağrı var regl değilim bir hafta oldu bitti yeniden gelmesi imkansız nedir sizce bu ?
Tatlım benimde ilk başta ilk denemelrrde ayni sey olmuştu ağrı oluyor yeni basladgimiz icin oluyor bence

Bizde bebek düşünüyoruz ama kayganlastiriciyi bırakmaya cesaret edemiyorum ben henüz :KK43: olursa her şekilde olur diye kendimi rahatlatmaya calisiyorum.
Kayganlastiricisiz da kolay olması gerek ama öyle olmuyo maalesef bende. Ama şartlandırmamak da lazım kendini olmuyo diye. Buna da alışırız umarım böyle

X