Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kuzular hepimiz aynı yoldan geçtik bnde imkansız görüyordm veya çocuklulara baktıkça aaa bu da yapabiliyormuş ne yetenekli diyordum inanın😊 ama onlarn da zamanında zorlanmadığını nerden biliyoruz ki cinselliği yok sayarak yaşamış veya muahafazakar yetişmiş tüm kadınlarn ortak sorunu malesef. Ama olacak bizi ayrı yaratmadı ki Allah hepimiz aynıyız onlar yaptıysa bizde yaparz. Kuzum ilk denemede evet ağrıyor bu da kişiye, zarına ve kasmaya bağlı bnmde ağrıdı çnkü kasmıştm. Aşama aşama normalleşecek hareket ettirmek şuan acıtıyosa öyle biraz bekle esnet sonrasında hareket ettirmeye başla tak çıkar yap amaç orayı alıştırıp esnetmek zamanla acımayacak inan çok kolay hale gelecek, şuan biraz cesaret sadece
Şu an içime alıp bekletiyorum sadece. Yavaş yavaş hareket ettirmeye calisicam. Çünkü bu şekilde eşli olarak yapsam bile tam anlamıyla bir cinsel birleşme sağlamış olmam diye düşünüyorum. Kasma, sıkma, hareket ederken gerilme hepsini bırakmam lazım.

Bebe yagi mantar yapti yazmisti bende biri, en zararsizi hangisi olur? Bir de mantarla ugrasmayalim
Kayganlastirici jeller bir sorun yapmadı bende henüz. Bebe yağı hiç kullanmadim hindistan cevizi yağı da tüylenme yapıyor diye kullanmayı tercih etmedim. Kayganlastiricilar güvenlidir umarım.

Kayganlastirici jeller bir sorun yapmadı bende henüz. Bebe yağı hiç kullanmadim hindistan cevizi yağı da tüylenme yapıyor diye kullanmayı tercih etmedim. Kayganlastiricilar güvenlidir umarım.
Su bazlı kullanmak lazım durex alerji yaptı bende su bazlı kokusuz kayganlaştırıcı kullanıyorum ben

Şu an içime alıp bekletiyorum sadece. Yavaş yavaş hareket ettirmeye calisicam. Çünkü bu şekilde eşli olarak yapsam bile tam anlamıyla bir cinsel birleşme sağlamış olmam diye düşünüyorum. Kasma, sıkma, hareket ederken gerilme hepsini bırakmam lazım.
İçinde beklet canm esnedkçe ve durdukça vajina hissizleşiyor hareket ettirirsn aşama aşama. Cinsel birleşme için 4 ü rahatça yapıyor ol sonra dene canm bizler öyle yaptık daha rahat oluyosn kasılmalarn azalıyor aparata alıştıkça ve eşlide doğal olarak daha kolay geçiyor

Kızlar bir şey soracağım ben 4. aparattayım ve yarısından fazlasını yapabiliyorum. Daha ilerisine de itme cesaretim var acır diye korkmuyorum artık ama sonu geldi gibi hissediyorum yani artık vajinanın sonu gelmiş gibi. Acaba gerçekten öyle midir yoksa ben mi itemiyorum?
4.olan Aparatı zaten yarısına kadar rahatlıkla olur ondan sonrası birazcık zaman ister endişe etme eşli denemeden önce mutlaka içinde 20 dk bekletip O sırada eşin hazırlansın böyle deneyin

Ben 2deyim hala 🥲 ama her gun deneyemiyorum. 3u yaptin sen tebrikler valla iliskiye girebilenler ustun yetenekli insanlar bence cok saygi duyuyorum
Hayır canim üstün yetenekli değiliz sende bizde aynıyiz. Herkesin hızı farkli sadece.
Bende de cok olmadığı olmuştu. Zamanla oluyor yeter ki vazgeçme

Evet sabredip birbirimize moral olalım inşallah hepimizi yenelim bu hastalığı
İnşallah canm en büyük duamız herkesin bu vajiyi yenmesi🤲🏻 Gerçekten bu süreç moral motivasyon istiyor. Bıkıyoruz, üzülüyoruz, korkuyoruz psikolojik olarak çok yıpranıyorz.. iyiki burası var

İnşallah canm en büyük duamız herkesin bu vajiyi yenmesi🤲🏻 Gerçekten bu süreç moral motivasyon istiyor. Bıkıyoruz, üzülüyoruz, korkuyoruz psikolojik olarak çok yıpranıyorz.. iyiki burası var
Aynen öyle iyiki var böyle bu süreci yaşayanlarla konuşunca insan bende yaparım ya diyor 🥰

X