Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben yatak ucunda yapıyorum hem ne kadar aldığımı görüyorum popomun altına yastık koyuyorum bende üste yapamadım cesaret edemiyorum henüz
Bende yatakucu denedm en çok o rahat gibi ama üstte şöyle denedm önce aparat sonra yatakucu eşli yani sonrasında üstte denersen o esneklikle daha rahat oldu bnde ilk yaptım korkuyodm bu şekilde denedm rahat oldu kontrol sende olduğu için bi tık daha iyi de cesaret konusunda bende geriliyorm başta olacakmı diye

Bilmiyorum ben cesaret edemiyorum galiba aparat bende yapıyorum eşliden önce ama üstte kendim yapamıyorum. Yarıya kadar oluyor sonra gitmiyor yatak ucu yapabiliyorum. Şimdilik

Bilmiyorum ben cesaret edemiyorum galiba aparat bende yapıyorum eşliden önce ama üstte kendim yapamıyorum. Yarıya kadar oluyor sonra gitmiyor yatak ucu yapabiliyorum. Şimdilik
Yatakucundan sonra bir dene dediğim gibi bnce esniyor ya daha kolay ilke göre ilk bnde o şekil yapamadm sonradan böle yapınca olmuştu. Bide bu kayganlaştıcıyla aparatı bırakmak var nasıl olacaksa

Yatakucundan sonra bir dene dediğim gibi bnce esniyor ya daha kolay ilke göre ilk bnde o şekil yapamadm sonradan böle yapınca olmuştu. Bide bu kayganlaştıcıyla aparatı bırakmak var nasıl olacaksa
Ya dün ben yatak ucundan sonra denedim yine olmadı zamanla yapabilirim belki evet ya kayganlaştırıcız asla yapamam gibi geliyor

Kızlar merhaba herkese sizce ne durumdayım uzun zamandır takip ediyorum bu konuyu yazılanları evliliğimin 8. Ayindayim ve ilk başlarda aşırı bacak kasılmaları ilişkiye izin vermeme kendimi geri çekme bazen de korkudan elleri ayakları uyuşan biriydim. Ama çok güzel bişey oldu penisi içime alabildim ve sanki iki bogumdan geçtiğini iki kere açıldığını hissettim ve hiç acı ağrı hiç bişey yaşamadım çok şaşırdım o an biraz tedirgin oldum sadce ama çok mutlu oldum inancımı hiç kaybetmemiştim sanki daha çok güçlendim. Not olarak eklemek istiyorum şimdiye kadar hicbirsey kullanmadım parmak aparat krem sadece eşli deneme yoluyla yaptık biz sizce ne oldu şimdi ne durumdayım daha önce yaşayanlar bilgi verebilir mi lütfen

Tebrikler o tabir ettiğiniz iki boğum hissi genelde vajinismus hastalarının çoğunun kullandığı bir terim. Bende kullanmıştım, sanki bir boğumu geçiyor ikinci boğum var orası aşılsa bitecek gibi diyordum. Siz tamamen eşliyi yapmışsınız artık tavsiyem ilişki aralıklarını açmayın, bu problemi yeni yenen kişilere mutlaka gün aşırı ilişki tavsiye ediliyor ki bir süreliğe alışsınlar kolayca diye.

Teşekkür ederim tavsiyenizi dikkate alacağım ben zaten burdaki yorumlari okuyarak olabileceğine inandım

Ciddi misiniz oldu mu yani bu kadar mı daha ilerisi olmayacak mı
Bravo ne güzel bir ilerleme olmuş sizin adınıza aynen bu şekilde ara vermeden devam edin hani tamam oldu bitti olarak düşünmeyin ne kadar sık ilişki o kadar rahat birliktelik demektir. İlişkinize adapte olun ve gün aşırı devam edin

Ben bugün ikinci aparatı tamamen aldım. Her denememde ilk aparattan başlıyorum ama onu da ilk seferde hemen alamıyorum ikinci üçüncü denemede alıp ikinciye geçiyorum. Bugün ikinci aparatı ikinci denememde aldım.
Lens kullananlar bilirler, rahat lens kullanabilmek için gözdeki refleks hissinin ölmesi gerekir. Ben biraz bu durumu ona benzetiyorum. Sanki kendisi otomatik olarak oraya bir şey girecek diye refleks olarak kendini kapatıyor gibi.
Yarısına geldikten sonra gerisi kapaliymis hissinin olduğu kısımda birkaç dakika çekmeden bekledim yavaş yavaş nefes alıp verdim kaslarimi sıkıp gevşettim bu esnada ittim ve pıt diye bir hissin ardından girdi itmeye devam ettigimde ise bir şey hissetmedim. Yani refleks olarak kendimizi kapattığımız kısmı aşmak çok önemli. Yalnız bende şöyle bir şey oldu ilk aparatta pek hissetmedim küçük olduğu için sanırım ama ikide net bir biçimde hissettim içimde aparatı bekletirken hareket ettiremiyorum sağa sola ya da ileri geri. Yoğun bir baskı ve rahatsızlık hissi oluşuyor. Vajina içinde yoğun şekilde kasma olduğu için olabileceğini düşündüm. Mesela bu şekilde eşli deneme yapsam acılı bir ilişki olur muhtemelen.
Zamanla aparatı içine aldıktan sonra da rahat olacak kadar kaslarımı kontrol edebilirim umarım. En azından bir noktadan sonra acımadan içime alabileceğimi beynime kabul ettirdigimi düşünüyorum.
Yine de nerden nereye diyordum kendime eskiden o bölgeme aynadan bile bakamayan biri olarak :))

Tebrik ederim süpersiniz hadi inşallah devam ediyoruz sıkıntısız günler bizi bekliyor sanırım öyle hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…