Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Şuan görev olarak görüyorz bence biraz onun etkisi de var zamanla oda geçecek inşallah bu kadarını gördk ya valla şükür
Evet bende öyle görev olarak görüyorum şuan hiç zevk felan yok şimdilik bu kadarına şükür sen benim dediğim gibi yap bende biraz gevşeme oldu sende de olur büyük ihtimalle

İçinizde en çok kendini sıkan benim demek ki kızlar kimle konuşsam rahat yaptık 2. 3.yü fln diyorlar, ben 2deyim 3 gündür, yarısı giriyor, tıkanıyor bir yerden sonra gitmiyor. umarım halledebilirim.

İçinizde en çok kendini sıkan benim demek ki kızlar kimle konuşsam rahat yaptık 2. 3.yü fln diyorlar, ben 2deyim 3 gündür, yarısı giriyor, tıkanıyor bir yerden sonra gitmiyor. umarım halledebilirim.
Boyle düşünme. Herkesin süresi kendine göre. Bende parmak egzersizini ilk alınca uzunca bir süre yapamadım. Sonra yapip bıraktım 5 ay kadar bi daha denemedim bile.
Hepimiz farkliyiz. Onemli olan vazgeçmemen.

Boyle düşünme. Herkesin süresi kendine göre. Bende parmak egzersizini ilk alınca uzunca bir süre yapamadım. Sonra yapip bıraktım 5 ay kadar bi daha denemedim bile.
Hepimiz farkliyiz. Onemli olan vazgeçmemen.
Yok vazgeçmeyi düşünmüyorum kesinlikle , dediğin gibi belki bir tık daha uzun sürede ama olacak bu iş

Pozisyonunu degistir.

Hiç karamsarlığa kapılma kuzum valla pes etmemek en önemlisi. Sen o yarı dediğin yerde dur biraz nefes egzersizi yap derin nefes al ver hiç bi yerini kasmadığından emin ol çeneni ellerini bile kasma, kendini rahatlat sonra nefes al verirken tekrar it girecektir

umudunu kaybetme ben 2 ve 3 1 ay da anca yaptım herkesin farklı oluyor sık sık egzersiz yapmaya çalış kaldığın yerde nefes alıp ver ıkınarak tekrar dene

kan fln gelmiyor di mi?
kafandakı bu düşünceler seni yanlış yönlendiriyor o yüzden bence aparata tam adapte olmuyorsun bırak bunları at kafandan şimdiye kadar yaptın gelmedi değil mi olsa bile o senin canını acıtmaz herkesin fizyolojik yapısı aynı da değil kuzum ama çoğunlukla esnek zaten

Evet nedense kan gelecek ve dizlerim tutöayacak gibi hissediyorum, her ilerlemede acaba kan gelir mi diye korka korka yapıyorum haklısın. Kontrolllü ilerlediğim için gelmez evet gelse gelirdi, bunu düşünmemeye çalışıcam artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…