Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ne kadar super hepsini aynı gün yapmanız. Bende bugün denedim ilkinde aynı dediginiz gibi zorlandım sonra olunca akip gitti rahatlıkla. Ama ikinci olmadi cok uğraştım yapamadım maalesef ben.

Ben yaparım sanıyordum açıkçası baya hayal kırıklığı yaşadım. Ikinci kolay olur diyodum zaten yaptigim parmak egzersizleri boyutunda. Hiç farkı yok ama olmadi
Sakın olumsuz düşünme.
Sil çabuk o düşünceyi.
Yapabiliyorsan al eline şuan.
Bolca kayganlaştırıcı sür.
Birazda vajina girişine ve yanlarına.
Ucunu kat derin nefes al ver .
Kegel yap.
Yavaş yavaş ittir.
Olacak yağ gibi kayacak.

Merhaba, sadece wemcain surerek esli deneme yapsam olma ihtimali var mi?

Yatağın ucunda
Bir ayak aşağıda bir ayak kendimize doğru çekik
Belinin altınada bir yastık katıyorsun
Ilk firsatta bu iki sekilde deneyecegim oncelikle. Bana cok umut veriyorsunuz tesekkurler

Ben yaparım sanıyordum açıkçası baya hayal kırıklığı yaşadım. Ikinci kolay olur diyodum zaten yaptigim parmak egzersizleri boyutunda. Hiç farkı yok ama olmadi
Olsunn 1.aparatı yaptın mı yaptınn daha da iyisi olacak motive bozmak yook günlük ders çalışır gibi devamm edelim

Siz nasıl yendiniz?
Ben dilatör seti ile yendim buradakileri sayfalarca okudum herkesin yazdığını .bir elimde dilatör diğer elimde telefon yazıları okudum zaten videolar açtım kafam dağılsın hep odaklanırsam ittiremiyordum . Her gün 3 saatimi verdim yaklaşık 1 ay sürdü. Dilatör ve zeytinyağı kullandım sadece 4. Dilatörde vemcain sprey kullandım eşli denemede ilkinde olmadı sonra ben üstte iken dilatör gibi yapıp başardım herkese nasip olsun hep dua ediyorum her gün buralardayım yensem de

Tabi eşliden önce oranın hazır olduğunu hissetmek çok önemli ben 4 ü yaptığımda bile hemen o gün eşli denemedim 3-5 gün bekleterek deneme yaptım o yüzden kendini hazır hissetmek çok önemli tabi hazır hissedecem derken ertelememek lazım .bence parmak yapabilen her şeyi yapar ben şimdi yenmeme rağmen parmak yapamam ya düşünemiyorum bile

Ne kadar super hepsini aynı gün yapmanız. Bende bugün denedim ilkinde aynı dediginiz gibi zorlandım sonra olunca akip gitti rahatlıkla. Ama ikinci olmadi cok uğraştım yapamadım maalesef ben.
En çok ilkinde uğraştım açıkçası hem korku vardı hem de nasıl yapacağımı bilmiyordum. Kaslarını nasıl gevşeteceğini anlayınca diğerleri de kayıp gidiyor insan inanamıyor. Acı hissedince hemen durup kaslarını önce sık sıktığında acıdığını fark et sonra gevşet nefes al ver yapacağım yeteri kadar esnedi de. Apartı çıkarma devam et. Birden ittirmeye çalışma nefes alıp verdikçe yavaşça ittir. Benim öğrendiklerim bunlar. Bir de ben yüzüstü yatıp dizlerimi çok az kırıp kalçamı biraz kaldırıp aparatı elimle önden bacaklarımın arasına alarak yaptım. Yani ilişkide partnerinizin üstündeymişsiniz gibi. Oturarak veya sırt üstü yapamadım öyle daha rahattım. Öyle de deneyebilirsiniz

Penisi büyük oranda aldım ama baya acı hissettim zaman zaman. Bazen Kendimi o kadar sıkıyorum ki bacaklarım dümdüz kalıyor bükemiyorum titremeye başlıyor bir süre sonra. Hala tamamen kendimi bırakamıyorum galiba umarım onu da yapabilirim. Bir gün aparat bir gün aparat+ilişki devam edeceğim. Sanırım alışmam gerekiyor. Kendimi bırakıp acısız normal ilişki yaşayana kadar devam edicem. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Aparatları burada yazılanları okuduktan sonra aldım. Sayenizde tamamen yeneceğim. Bundan sonra evlenecek arkadaşlarıma evlilik öncesinde cinsel eğitim almaları için teşvik edeceğim. Yanlış bilgilerden veya hiç bilmemekten kaynaklanıyor. Belki bu şekilde hiç yaşamadan önüne geçilebilir

Mükemmel cevap 4.eşiminkinden baya baya küçük. 4.tam yapiyorum ama eşliye geçemiyorum. Acımayacagini bile biliyorum. Erteliyorum yani kıyas yapıp korkuyorum hatta aile büyüklerim kadınlar hep eşlerininkini büyük sanar diyerek inanmıyorlar ama korkumun temelinde bu da var.
bu penis olayini dusunup onuda ertelemistim. En iyisi alayım hemen sonrada kullanırız boşa para değil inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz. Allah dermansız hastalık vermesin ama her sorun kendine zor. Yardımlaşmak şahane.

Peki daha sonrasında sadece üstte mi oldu yoksa başka pozisyonlarda da başarılı oldunuz mu

Onu gevşetmeyi basaramiyorm hafif te pembe kanamam oluyo her zorlamada
O kasmaktan canim işte tahriş oluyor
Bir balonu ufledigini düşün girişi ne kadar dar küçük dimi sisirdikce açılıyor büyüyor
Sende doğru nefes egzersizi yaptıkça oranın açıldığını göreceksin
Buna inan
Az kaldı

Bir sey bu kadar zor olmamalı gerçekten o kadar yıpranıyor ki insan saatlerldr ağlıyorum sinirlerm o kadar bozuluyor insan kendini o kadar yarım hissediuor ki ve bunu kimseyle paylasamamak ne zor birşeymis gerçekten hepimizi allah kolaylik versin

Zor değil.
Ağlama seni mutlu edecek ne varsa onu yapabilirsin.
Yürüyüş olur .
Çikolata yemek olur .
Sonra tam moralle kaldığın yerden ilerleyecegine eminim devam ediyorsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…