Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kizlar ilk reglimi olucam egzersizlerden sonraki,reglim bittiginde gerilemis olurmuyum cok fazla kisi yazmis basa dondum vs diye tam esli denemeye gececektim 10 gundur 4. Apartala calisiyordum

kizlar ilk reglimi olucam egzersizlerden sonraki,reglim bittiginde gerilemis olurmuyum cok fazla kisi yazmis basa dondum vs diye tam esli denemeye gececektim 10 gundur 4. Apartala calisiyordum
Olumsuz düşünme tatlım 2 gün sonra bende regl olacağım 7 gün sürüyor. O zaman yazarım. Zannetmiyorum başardıktan sonra tekrar olacağını kafamızda sonuçta bitirdik. Regl geriletemez.

Olumsuz düşünme tatlım 2 gün sonra bende regl olacağım 7 gün sürüyor. O zaman yazarım. Zannetmiyorum başardıktan sonra tekrar olacağını kafamızda sonuçta bitirdik. Regl geriletemez.
Geç eşli denemeye başaracağınada eminim kafan rahat olur regl olana kadarda 1 gün dolu 1 gün boş öyle yaparsın bende öyle yaptım yarın 4. Olacak sonra reglm

Reglim biter bitmez zaten hemen egzersizlerine başlarsın en başta 10ar dakika arayla inşAllah Şimdiden kendine ben başa döneceğim veya geriledim kelimelerini kullanma Çünkü beynimiz öyle bir şey ki hemen kabullenir

Ay umarim kizlar ya bana da baya yok katettik gibi geliyor umarim soylediginiz gibi reglden sonra da esli denemede basarili olurum iyiki varsibizzz

Ay umarim kizlar ya bana da baya yok katettik gibi geliyor umarim soylediginiz gibi reglden sonra da esli denemede basarili olurum iyiki varsibizzz
İnşallah eşli deneme aşamasında çok git geller yaşıyoruz yani ben yaşadım ama asla pes etmedim cesaretimi topladım ve denedim ilk denemede de oldu inan ki hiçbir şey hissetmeyeceksin kendine güven başaracaksın

K kaktusana burada detaylı bir şekilde anlatılmış
Öncelikle bu ayrıntılı kegel egzersizini okuyunuz aklınızın takıldığı biryer olunca sorabilirsiniz ♡

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…