Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok hemde çaresi yok artık köpek gibi davranıcam hepsine hakettikleri ne ise onu görecek hepsi. ya anası ya ben..

canım önce allah sabır versin insan gibi davranmaya çalıştıkça hep daha fazlasını istiyolar takdir etmek yok bende savaştım çok evimin her tarafından muskalar çıkıyordu iftiraların arkası yoktu or.....u hırsız her türlü iftira atıldı hep sustum şimdi bende hiççç yüzlerine bile bakmıyon onlar gelince hoşgeldin bile demiyom gidiyom mutfakta işleniyom yüzlerini görmemek için şimdi çok iyi oldu böyle yalakalık bana diz boyu aman artık kanmıyom sende sabret sabrın sonu selamettir zaten bu vaji hastalarını derdi hemen hemen ortak bence bunlarlada alakası olabilir çünki geriliyoruz çok.

burdayım canım...ben bıraktııgn gıbıyım bebek calısması ıcındeyım ...

selam nasılsın baharcım laptopum bozulmuştu giremedim nezamandır ben daha tek parmaktayım çok rahatım dün emla aldım eşimin keyfi gelirse bu gece denem yapıcaz bu adam hergün isterken iş ciddiye binince kaçmaya başlıyo neden acaba böyle birşey yaşayan varmı soruyorum yok ya ne kaçması diyo cocuklardan fırsatmı var diyo ama bu gece kaçışı yok yarın inşallah hayırlı haberler dualarınızı eksik etmeyin nolur...

canım önce allah sabır versin insan gibi davranmaya çalıştıkça hep daha fazlasını istiyolar takdir etmek yok bende savaştım çok evimin her tarafından muskalar çıkıyordu iftiraların arkası yoktu or.....u hırsız her türlü iftira atıldı hep sustum şimdi bende hiççç yüzlerine bile bakmıyon onlar gelince hoşgeldin bile demiyom gidiyom mutfakta işleniyom yüzlerini görmemek için şimdi çok iyi oldu böyle yalakalık bana diz boyu aman artık kanmıyom sende sabret sabrın sonu selamettir zaten bu vaji hastalarını derdi hemen hemen ortak bence bunlarlada alakası olabilir çünki geriliyoruz çok.

Canım zaten vaji doktorum bana ailevi nedenlerden ötürü bu hale geldiğimi söyledi sıkıntılar ve kavgalar eşinden uzaklaştırmış seni dedi. hep haklılar hep haklılar lanet olasıcalar.. canımdan bezdim ..yüzlerini bile görmek istemiyorum eşim benden çok onlara karşı sorumlu.. yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum biryandan rahatsızım çikolata kisti çıktı operasyon dedi doktor onamı yanayım .. ne yapacağımı bilemiyorum sadece yalnız kalmak istyorum

sanırım artık vajiyi tamamen yendim:dance: önceki gibi ilk baştaki ağrı ve kasılmalarım pek kalmadı,artık daha rahat davranabiliyorum. p...s i neredeyse tamamını içeri alabiliyorum. Göründüğü kadar zor değilmiş.İnş hepiniz bir an önce atlatırsınız kızlaryerimseniben

selam nasılsın baharcım laptopum bozulmuştu giremedim nezamandır ben daha tek parmaktayım çok rahatım dün emla aldım eşimin keyfi gelirse bu gece denem yapıcaz bu adam hergün isterken iş ciddiye binince kaçmaya başlıyo neden acaba böyle birşey yaşayan varmı soruyorum yok ya ne kaçması diyo cocuklardan fırsatmı var diyo ama bu gece kaçışı yok yarın inşallah hayırlı haberler dualarınızı eksik etmeyin nolur...
evet cok normal eısnın olayı ..hepımızn eslerı bunu yaptı onlaırnda psıkolojılerı bozuluyo....eger emla aldıysan bı parmak egzesrzı yap ıcerı kısma emlayı sur ve bekel uyusunca denemeyı yapın olucaguına ınan bence yarın ck gzl haberle rverceksın ALLAH ın ıznıyle

elıfnıl58 canım okuudm cok uzuldum ...ınsna bazen ıyıce bunalıma gııryo ..ama sabredıceksın...dua et ıhslahh gecer esınınde hatası cok fazla ..bence yanlıs tamam anne haklı ..ama bı sınıra kadar ...kımse onlara annenınız sılın dmeıyokı ama anneler cocuklaırnı cok kıskanıyo bence gelınleırnden senın kaynananında bence boyle bı sorunu var ....ksıkanıyor ...o yuzdne duygu somuzusu yaparkatan esını kendıne cekıyo

gulcel, özel msj yazmak için mj sayım yeterli değil.ben parmak egzersizleri ve aparatları yapmadım, daha doğrusu yapamadım..1.5 ayda yendim.daha öncede yazmıştım sadece kendimi rahatlattım,eşime bi süre denemeyelim dedim sadece ön sev. sürtünme fln oldu. bu sayede ben kendimi kasmadım, diğer türlü eşimin yanıma yaklaşması istemiyordum.bi süre böyle devam ettik.Bir gün kendiliğinden oldu ve ben içeriye girdiğini ilk başta farketmedim.Daha sonra kasılmalar fln oldu ama onu da 2-3 haftada yendim.Sanırım kolay atlatabildiğim için şanslıyımyerimseniben

Ben annesiz babasız büyüdüm.. o yüzden kayınvalidem olsun hep istemişimdir, ama o da yokmuş nasipte..
Bazen böyle şeyleri gördüğümde şanslıyım diyorum ama benim 3 görümcem var üçü de çok iyi.. Tabiki çatışmalar oluyor ama ben espiriyle kaptıyorum.. Onların kıskançlığı ya da kardeşlerini paylaşamamalarını anlıyorum..

Kaynanaymış , görümceymiş hiçççç ben daha kötüsünü çektim 18 sene.. Ne de olsa kocan dersin kendini fazlalık hissetmezsin ama ben 18 sene kendimi fazlalık hissettim.. Çok şey gördüm içime çektim.. Anne dediğim baba dediğim biri var ya ona da şükür ablam ve abim benim kadar da şanslı değildi..

yani k.valideymiş görümceymiş kasmayın bu hayatta.. en kötüsü yalnızlık .. belki de erken evlilik yapmama bu sebep oldu ..sevgisizlik.. şuan yutkunamıyorum hatırladıkça o günleri.. ki ben cıvıl cıvıl biriyimdir.. kimseye hissettirmem..

size taktik size ne yapılırsa yapılsın bir başkasına şikayet etmeyin.. o kişiyi vicdana getirin,susun ve üstüne iyilik yapın utandırın,kazanın.. Bu yaşadıklarınız size Allah ın cezası değil ,sınavı..

Bir de yaşadıklarınızı gidin psikoloğa anlatın,yakınınıza annenize kardeşinize anlattığınızda onlar size kıyamıyor ,sizin tarafınızı tutuyor ve kızıyorlar,kızdıkları için siz daha çok gaza geliyorsunuz..duygu sömrüsü boyutu oluşuyor.. ve olay büyüyor..

Ben evlenmeden önce deli dolu fıkır fıkır biriydim.. evlendikten sonra biraz sakinleştim ki sanırım vajiden .. şimdi ailem bana soruyor bişey mi saklıyorsun? eşinle aran mı kötü diye??

kendilerinden biliyorlar ki hiçbir şeyi söylemem , gizli tutarım.. (dayımlarlaydım,yengemin yaptığını bi kere bile dayıma ya da başka birine söylemedim,sitem etmedim.. Görenler oluyordu , yine de onlara toz kondurmadım.. ) Şimdi kendisi bin pişman, ne oğlundan ne kızından hayır görüyor.. çok uzun çektim ama kazandım dır dır ederek huzursuzluk çıkararak ne onların arasını bozdum ne başka bir şey..bu sınavı da geçtiğimi hissediyorum..

düşünüyordum,hak veriyordum.. beni çekmek zorunda değildi,2 çocugundan sonra.. hakikaten insan eti ağır..

bir başkasına ağır gelmeyin de , allah kocanızı başınızdan eksik etmesinnn...gerisi boş.. sınır koyun ..eşinizle ailesi arasına hiç ama hiç girmeyin.. ben hiçbir problemin tek taraflı olduğunu düşünmüyorum kendi kesitimde dahhil...

bocuss çok sempatiksin ve bi o kadarda olgun yaklaşımını ve tutumunu çok beğendim bundan sonra iyi şeylerle karşılaştırır hayat seni insallah

Selam :)) hepinize çok gemiş olsun.. Yazılarınızı okudum ve allah sızede en yakın zamanda şifalar versin. Sizi olayınızda zor.. Bende böyle bir sorun yok ama kist ve rahim agzı siğilleri ile başım belada.. Ama aynı sıkıntılar bendede vardı.. Evlendiğim zaman kistlerim cıktı.ilişki sırasında nekadar eşime belli etmesemde canım cok yanıyordu ama sonra ilişkiden kaçmaya başladım sıkıntımı anlattım ve doktora gıttık.. Kıstlerım cıkınca ilişki asamasında daha dıkkatlı olmaya başladı cok anlayıs gosterdı ama başka sorunlar cıktı boşandık..sımdıde rahim agzı sıgıllerıyle ugrasıyorum. ıkıncı evlılıgımde bu sorunlarla nasıl baş ederim bilmiyorum ama umarım 2. Eşimde anlayışlı olur cunku onların bır anlık zevkleri için bizim acılarımızı hissetmemeleri bizi daha cok yıkıyor cinsel ilişkiden uzaklaştırıyor.. Ayrı hastalıklardan aynı sorunları paylaşıyoruz lutfen kendınızı üzmeyin kadın olmak ayrıcalıktır:)

Kızlaaar ben dün gece denedim şamdam mumunu ve alabildim,orta parmağımıda denedim onuda aldım,biraz kasıyorum parmakta ama çok az ve vajinin içini sağını,solunu iyice kavradım,meğer ne kadar esnekmiş çok şaşırdım.Eşim dedi bende deneyeyim diye,onunda orta parmağını aldım biraz git gelde yaptı ama parmak egxersizleri 5er dk falan yaptım.Eş parmağında acayip kasılıyorum,eşim p.. deneyelim dedi ama hala çok kasılıyorum,onun için olmadı.Nedense eşim devreye girince ben çok kasılıyorum.Gerçi şöylede düşünüyorum,ilk başta mumdada çok kasılıyordum belki buda yaptıkça biter.Sizce bu durumda ne yapmalıyım...?

Kızlaaar ben dün gece denedim şamdam mumunu ve alabildim,orta parmağımıda denedim onuda aldım,biraz kasıyorum parmakta ama çok az ve vajinin içini sağını,solunu iyice kavradım,meğer ne kadar esnekmiş çok şaşırdım.Eşim dedi bende deneyeyim diye,onunda orta parmağını aldım biraz git gelde yaptı ama parmak egxersizleri 5er dk falan yaptım.Eş parmağında acayip kasılıyorum,eşim p.. deneyelim dedi ama hala çok kasılıyorum,onun için olmadı.Nedense eşim devreye girince ben çok kasılıyorum.Gerçi şöylede düşünüyorum,ilk başta mumdada çok kasılıyordum belki buda yaptıkça biter.Sizce bu durumda ne yapmalıyım...?

eşine de alışırsın merak etme.. ikinci eşli denemen daha başarılı olacaktır eminim..

X