Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba arkadaşlar ben bugün başardım ve sonunda eşimin p.. ni alabildim hemde iki defa denedim oldu :) yalnız kasılmam oluyor ve ileri geri yaparken kasılmalarım devam ediyor normal mi bu durum ne zaman rahat hissedebilecem kendimi nasıl geçecek bu kasılmalar böyle olunca kasıklarım da fena agrı oluştu bu rahatsızlığı atlatıpta benzer durumla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi p…İçerde ama ben rahat hareket edemiyorum

Gözün aydınn geçmiş olsun zaten hareket etmene gerek yok kendi kendine telkin et kasılmıyorum ben mutluyum gibi inan kendini tamamen rahat bıraktığında göreceksin kolaylığı

Tebrikler o heyecandan ve alışana kadar öyle oluyor normal Tecrübe kazanıp kendini ne kadar gevşek bırakırsan o kadar kolay olacak zamanla. Benimde idrara çıkma isteği çok oluyor mesela

Merhaba hanımlar umarım bu problemi yaşayan arkadaşlar en kısa zamanda atlatırlar..
1 yıl evliliğim boyunca tam olarak birleşme yaşayamadım, ilerisi yokmuş duvar varmış hissi yüzünden. Aylarca erteledim sonrasında bu işe son vermek için her türlü yolu denemeye başladık. Deneye yanıla kendimce çözümü buldum. Nacizane kendi yöntemlerimi paylaşacağım.
Diğer arkadaşlarımın da dediği gibi kesinlikle bölgemizin ıslak olması gerekiyor. Ben ainara isimli kayganlaştırıcıyı doktorum tavsiyesiyle kullandım. Yumurtlama dönemleri dışında kuruluktan dolayı canımız yanmayacaksa da yanıyor.
Arkadaşlar altta olduğunuz pozisyonda dizlerinizi kırın ve biraz havaya kaldırın ve ve kesinlikle ya poponuzun altına yüksekçe yastık koyun yada yastık varmış gibi poponuzu kaldırın.
Öteki türlü tam olarak olmuyor yani o hayali ürettiğimiz duvarın çözümünü ben yastık varmış gibi kaldırarak buldum.
Ve buradan okuduğum bir arkadaşımın önerisiyle p..s ileri hareket edeceğinde tam birleşimi sırasında çiş yapacakmış gibi (siz anladınız) yaparak rahatça ilerlemesini sağlayabilirsiniz
Umarım faydam olur. Denemekte fayda var. Çünkü o dönemde hep buraları okudum..

Arkadaşlar merhaba, bana Anadolu yakasında kızlık zarı muayenesi için bir doktor öneriniz var mı? İlk önce fizyolojik bir sorunum var mı anlamak istiyorum.
Ahter Tanay Tayyar Maltepe Medical park tavsiye ederim. çok kibar ve çok bilinçli hareket ediyor. niyahetinde doktor ama maalesef herkes aynı sabırla yaklaşmıyor. Benimde yükseklik ve ortadan kesen zar tespit ettiler alacaklar 10 dklık işlemiş.. üste yazdım yine yazayım. her 100 kadından 3ünde varmış. herkes muayene olmalı. ağrısız seks hikayeleri ve ağrılı seks hikayeleri bu sebeple 2ye ayrılıyor. sorun kalkarsa hepimizin ağrısız ve sorunsuz gerçekleşir inanıyorum.

up

Arkadaşlar bu dilatörlerin 4.sünü daha önce sokabilmiştim ama dün yeniden denediğimde olmadı diğerlerini alabildim ama bunu alamadım, bir de dilatörleri alaturkaya oturur pozisyonda almak zor geldi, bu konuda tavsiyenize ihtiyacım var. teşekkürler şimdiden.

Canım ben yatağın ucuna oturup popomun altına yastık koyup bacaklarımı iki yana tamamen açıyorum öyle deniyorum kolay oluyor

Arkadaslar herkes merhaba ben şuan nisanliyim eylülde dugunum olacak nisanlimla yakınlaşirken hiçbir problem yok ama tam gireceği zaman çok büyük bir acı ve baskı hissediyorum geri çekiliyorum. Evlenmeden önce bu sorunu halletmek istiyorum çok can sıkıcı bir durum. Sizce suan evli olmadığım için beynim bana oyun mu oynuyor yoksa vajinismus muyum lütfen lütfen yardım edin

Ne zaman aldiracaksin benimde cumartesi günü alinacak

denemedim ama vajinusmus ilk seansta çiş yapıyor gibi gevşe demişti. çok haklı
Hayır muayene ol. Kalınlık veya yükseklik gibi zar tipleri oluyor her 100 kadindan 3unde var baski agri coksa kontrole git. Kesinlikle evlenmeden çöz. Ben p.ertesi operasyon gecirecegim. Bölmeli zar tespit edildi.

Arkadaşlar Merhaba birşey sorcağım bende vajinismus hastasıyım 3 yıldır .Aşırı adet düzensizliğim var 5 aydır kesintisiz adet görüyorum 2 ayrı doktora gittim hiçbirşeyim olmadığını stresten olduğunu söylediler ama muayene olmak çok zoruma gitti doktorlar nerdeyse odadan kovacaklardı o yüzden 3 litre su içip o şekilde ultrasyonla bakmak zorunda kaldılar sorun şuki vajinismus iken kadın doğuma muayeneye giden varmı muayenede zorluk çekiyormusunuz

Ben jinekoloğa gittim

Ben jinekoloğa gittim
Aslında şöyle ilk kadın doğuma gittim evliliğimin ilk ayında doktor beni çatala yatırdı bakacakken kendimi kastım zorla da olsa biraz baktı ama vajinama herhangi birşey girmedi vajinismus olduğumu söyledi psikoloğa yönlendirdi beni ama gitmedim

Sonra 2 sene geçti jinekoloğa gittim okadar çok ağlayıp derdimi anlattım ki doktor yaşlı bir bayandı beni çatala yatırdı hiç korkma sadece bakicam dedi eline eldiven geçirip serçe parmağını vajinama soktu ordan okadar umutlu çıktım ki oraya birşeyin girebilme ihtimali beni havalara uçurdu ve ben şuan 4.aparati çok kolay yapıyorum tam eşli deneyecektik regl oldum bitmesini bekliyorum

Cesaretimi o doktora borçluyum aslında

Cesaretimi o doktora borçluyum aslında
Sizin adınıza sevindim evlendiğimin ilk 3. ayında gitmiştim o koltuğa bende oturdum sadece bakmıştı hiçbirşey sokmamıştı ama bende kuyruk sokumu kısmımda hafif bi eğrilik olduğu için ve kendimi o kadar kasmışimki inciltmiştim orayı ve 3 ay oturamamıştım hiçbirşeyin yok vajinismussun niye yapamıyorsunuz anlamıyorum zaten diyip homurdandı kegel egzersizi verip yollamıştı .Sanırım şansım yaver gitmiyor jinekologlarla

Şuan ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…