Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

yaa valla ben çok ciddiydim ama inanmadınz neyse , sze, kolay gelsin

ciddi sorular sormak için alaycı tavırlar sergilenmez canım vayy anasını bilmem ne sen sokaktamısın ne bu argo tavırlar burası ciddi bir sosyal paylaşım alanı ayrıca gerçekten merak edipte yardım isteyenlere elimizi daima uzatıyoruz ama senin bu şekilde gelmen hoş olmadı şimdi kendi bataklığına dön

temizlikle uğraşıyorum dicem ama üşeniyorum kalkamadım daha yarına erteleyeyim bari busaatten sonra da off yani sen nasılsın canım

ayy evet temizlik öğleden sonraya kalınca benimde hiç yapasım gelmiyoo,,,
iyiyim bende canım ,herşey yolunda çok şükürr....

süpersinnn valla tatlım kaydirigubbakcemile5

o zehra idi galibaa :))
olsun canım önemli deil
sende ögretmenmişsin galiba :))
branjın nee
ayy ne çok ögretmen var vajili çok dikkatimi çekiyor

canım ben bilgisayar öğretmenliği yapıyorum 4 yıldır ayrıca bu vajide zaten okuyanlarda oluyo genelde öğretmenlerde :)))) hani daha biliçliyiz ya sözde neyseki kurtuldum 220 gün ü geçti sanırım

ayy evet temizlik öğleden sonraya kalınca benimde hiç yapasım gelmiyoo,,,
iyiyim bende canım ,herşey yolunda çok şükürr....

uffff hiç sewmiyorum şu temizligi
heleki dar zamanlarda yapmayı ders çalışmak olmasa yaparım belki aklım derste olunca hiç çekilmiyo yaaa
bak burda oturuyorum ama işe gelince kaçıyorum kaydirigubbakcemile3

uffff hiç sewmiyorum şu temizligi
heleki dar zamanlarda yapmayı ders çalışmak olmasa yaparım belki aklım derste olunca hiç çekilmiyo yaaa
bak burda oturuyorum ama işe gelince kaçıyorum kaydirigubbakcemile3

bide diyorum ki işimi bitireyim rahat rahat pc başına geçeyim diyorum ama yok olmuyo :hulya:

canım ben bilgisayar öğretmenliği yapıyorum 4 yıldır ayrıca bu vajide zaten okuyanlarda oluyo genelde öğretmenlerde :)))) hani daha biliçliyiz ya sözde neyseki kurtuldum 220 gün ü geçti sanırım

ayyy rabbim herkesi kurtarsın
hiç vajili kalmasınn zor bi durum yaaa
ewet biz daha bilinçliyiz tabii niye öyle söylüyorsunn
o kadar kitap yaladık yuttuk ama niyeyse hiç böle bişi yazmıyodu :))))

ayyy rabbim herkesi kurtarsın
hiç vajili kalmasınn zor bi durum yaaa
ewet biz daha bilinçliyiz tabii niye öyle söylüyorsunn
o kadar kitap yaladık yuttuk ama niyeyse hiç böle bişi yazmıyodu :))))

ben genelde hiç girmezdim bu olaylara zaten konuşan oldukça annemde benim kızım ne edepli derdi :)))) hiç öyle konulara girmez diye arkadaşlarımda ayyy çok kötü ayyy şöyle diye diye sağolsunlar neyseki 20 gün hayatımda daha güzel günlere başlamamı sağladı canım eşimle Allah herkesi kurtarsın

aminn canımmm
zaten ya cewre baskısı yüzünden yada olmadık bilgilerle oluyor bunlar

:1hug:artık kalkma vakti tekrar yine gelirim eşimde görev de zaten sabah gelecek sabaha daha çok var görüşürz canım

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.bu vajinismus illeti bende de var.3 aydır yenmeye çalışıyorum bi kitap aldım egzersizler için yapmaya çalışıyorum ama aklıma bişi takıldı.bu egzersizleri yaparken kızlığa bi zarar gelmıyor mu korkudan yapamıyorum cunku eşim egzersiz yapmamı istemiyor zamanı gelınce olur dıyor bende bunu sadece kendım yenebılecegıme ınandıgım ıcın o evde yokken yapmaya calısıyorum ama kızlıgıma bı zarar gelırse bu durumu nasıl acıklarım bılmıyorum..egzersızlerı yapanlardan yardım ıstıyorum.

merhaba canım ,hoşgeldin,burdaki arkadaşlardan bazılarının egzersiz esnasında bozuldu,bazılarının egzersizde bozulmayıp ilişkide bozuldu,bazılarının ise,egzersizlerle esnediğinden hiç bozulmadıı,egzersize başlicaksan eşine anlat,yada onun evde olduğu anlarda egzersiz yap,sorun olmasınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…