Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bence artık mumu kalınlastırmanın zamaanı gelmıs ve pe.. dnemesı ...mumu kalınlastır manı tavsıye ederım ..hızlanalım bıraz demıkaydirigubbakcemile

bence artık mumu kalınlastırmanın zamaanı gelmıs ve pe.. dnemesı ...mumu kalınlastır manı tavsıye ederım ..hızlanalım bıraz demıkaydirigubbakcemile

Şamdan mumu aldım ama baya uzun 17 cm falan.Onu nasıl kalınlaştırabiliim sence,birşey mi sarsam etrafına.bilmiyorumkismile Birde şamdan mumunu sonuna kadar alabilir miyim acaba?:uhm:

Şamdan mumu aldım ama baya uzun 17 cm falan.Onu nasıl kalınlaştırabiliim sence,birşey mi sarsam etrafına.bilmiyorumkismile Birde şamdan mumunu sonuna kadar alabilir miyim acaba?:uhm:
samdan mumu cok uuzn beyaz mumla yap...uzerını pamukla sar ıstedıgın kalınlıkta sonra ustunu strecle dola...en son prezervatıf gecır ve bolca kayganalastırıcı sur...ılk normal olarka mumu dene onu yapınca hemen arkasından hazırladıgın kalını dene ..ve hepsını sonunua kadar sokman gerekmez ..denmedımama gıder heralde...bıraz yaman yeterlıdır bence bu aksma bu dedııgm sekılde dene

ben 2.5 yıllık evliyim ve birde oğlum var 6 aylık ama tam olarak ilişki yaşayamıyorum eşimle yüzeysel şeyler sanki duvar ne yaptıysak olmadı ne olur yardımcı olun neler yapabilirim nasıl yenebilirim.

ben 2.5 yıllık evliyim ve birde oğlum var 6 aylık ama tam olarak ilişki yaşayamıyorum eşimle yüzeysel şeyler sanki duvar ne yaptıysak olmadı ne olur yardımcı olun neler yapabilirim nasıl yenebilirim.

slm canım,hoşgeldin,,,egzersizler hakkında bilgin var mı?parmak,mum egzersizleriyle sende yenebilirsinn...dokunabiliyormusun oraya,parmağına biraz kayganlaştırıcı sürüp vaji çevresinde gezdir,,,derin nefes al verirken ıkın ve yavaşça parmağnı içeri doğru ilerlet,hafiif kasılabilirsin,ama elini çekme ,biraz bekle sonra tekrar böyle devam ett,,,ben kendi parmağımla yapamamıştım,eşimin işaret parmağıyla başlamıştım,sende hangini tercih edersen,doğum günü mumuylada başlayabilirsinn

Son düzenleme:
hosgeldın aramıza...ne guzel bı oglun var ALAH bagıslasın..
artık hı cmerak etme bak burdkaı herkez sne gıbıydı yada sen gıbı hala ...aama burda hep bırlıkte bırbırrımıze destek olarak basarıyoruz ..hıc egzersız denedınmı ...belkı sımdı ılk duyduugnda hayır ben yapam dıyceksın mumkun dgeıl dıyceksın ama ına basarıcaksın..parmak egzersızız yapıyoruz bız ...serce parmakla baslaman gerk...bı dene yada denedıysen ne durumdasın.

selam bizde de 3yıllık evliyiz ve bu dert var peki eşleriniz nasıl benim ki yoğun çalıştığı için hep yorgun 3yıllık evlilikte sayılı deneme yaptık o da deneyimsiz olunca hazır herşeyi ağzına veersinler istiyor
ailemde sadece annem ve kardeşim biliyor eşim se kimsenin bilmediğini zannediyor ailem doktora gidin diye tutturduk ça (gerçi doktordan bende çekiniyorum ) ama eşim hep erteliyor
peki sizin eşinizle mi doktora çıktınız ve ona da test yapıldımı ve ben şu dokunma egzersizlerin de daha dokunamıyorum bile ve 3yıllık evlilikte 25 kilo alınca bazı yerlerin girişi de kapanmış gibi gözüküyor
ay gülerek anlatsam da şuara herkez bebk bekliyor ve ben böyle 1sorunumuz varken bebek için (yumurta ve yolların sağlamlığı için bile doktora çıkamıyorum
ay hamile kalsam doktora çıkmak zor gözükmüyor (gögsüm deki kitle için çok rahat çıkmıştım ama bu sorun okadar farklı geliyor ki ve kaç yaşında cahilde değilim ama inanın evde bile konuşmuyoruz bu sorunu ve eşimde hani her vajin li sessiz adam bulurmuş ya benim ki de öyle sanırım en doğru teşhis bu diyorum

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ve yardımlarınıza ihtiyacım var ben 2 aylık evliyim ve sanırım bende bir vajiyim. aslında biz birkaç kez başarmıştık ama sonra olmadı bir daha şimdi 3-4cm anca. çok büyük korkularımda yok ve kendimi aşırı kasmadığımı düşünüyorum ama olmuyor nedense. sizce durumum çok mu vahim bunu kısa sürede aşabilir miyim?

egzersiz yaparken gülebilmek çok güzel. bizde eşimle çok şeye güldük. bu vajiyi hafife aldığımızı ve başaracağımızı gösteriyor. hadi bakalım 1-2 haftaya mutluson ışığı görüyorum sende :))

Sağol canım,inşallaaaah. :teselli: Benimde şuan tek dileğim bunu biran önce başarmak,eşimin yüzündeki o mutlluluğu görmek. opuyorumnanaktan

Bunu deneyeceğim ama beyaz mumu 3.-4. denemede alabiliyorum ancak ve git gelide çok yavaş yapıyorum.Yani onu rahat almadan kalın aparata geçmem doğru olur mu sence? bilmiyorumkismile :uhm:

Canım eminin sen 2 güne başardım çığlıkları atıcaksın burada :teytey:

canım bir iki güne başardın bil ve bence başarıcaksın birkaç gün içinde:teytey:

Ay canım,inşallah öyle olur.vereliniortak Allah söyletti galiba,bir olsa başka ne isterimki... bilmiyorumkismile birde alıştıktan sonra bir bebek isterim sanırım.Sağol canım benim opuyorumnanaktan

bence oldu bu iş. büyük mumu aldıysan ne kaldı ki? :) hadi bakalım kim tutar seni çok sevindim canım benim bir iki güne o mum bile çok basit gelicek sana kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…