Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zeeeer özel mesajım yok :KK43:(
malum yeni üyeyim :)))
aleyküm selam :)) sende slm söyle şekerim şekerime. 2-3 gün yokum gene. arkadaşımda kalıcam

günaydın canım gamyoncuiremsu

selam venüscüm ben tek parmaktan sonra p....s yarısını iki kere aldı sonra regl oldum eskiden korkudan bahaneler uydururdum şimdi zor bekliyorum deneme için ben tek parmak yapuyorum çift parmak yapmadan denememim zararı olmaz değilmi beni aydınlatırsanız sevinirim..

bende egzersizlerle devam edince sürekli sıkılıyorum arada kendimi göreyim ne oldu diyoruım olmuyor başarısızlık bakalım parmakla bu hafta da devam

aydazeren bende egzersiz yapmıyordum sanki parmağımı deydirince havaya zıplıyordum ama burdaki arkadaşların desteğiyle gece geçtim tv karşısına beğendiğim filmi açtım ve parmağımı oraya koydum sadece koy bekle sonra yavaş yavaş cesaret geliyo nefes al ıkın ve ittir sonra bana cocuk oyuncağı geldi ikinci parmağı yapmadan p...se geçtim yarım aldım regl oldum şimdi bitince tam denicem inan parmak olmadan olmuyo oraya birşey girceğini beynine böyle kabul ettiriyorsun hadi gayret arkadaşım....

canım eminim öyledir ama ben bu belayla çok uzun zamandır ugraşıyorum ama parmakla deneme yapamıyorum sadece emla ile eşimle deneyebiliyorum oda bir yere kadar sankı bir duvar var ileri gidemiyoruz çok kasmama çalişiyorum ama olmuyor

selam venüscüm ben tek parmaktan sonra p....s yarısını iki kere aldı sonra regl oldum eskiden korkudan bahaneler uydururdum şimdi zor bekliyorum deneme için ben tek parmak yapuyorum çift parmak yapmadan denememim zararı olmaz değilmi beni aydınlatırsanız sevinirim..

canım herhangi bi zararı olmaz tabi sen p....s denemesinde ilerleme olmayınca üzülmezsen opuyorumnanaktanbelli olmaz tabi denemeden bilemezsin belkide kendini rahat bırakacaksın hemen olucak....senin tercihine kalmış baktınki olmadı dönüp 2 parmak yaparsın vajiyi ne kadar alıştırırsan o kadar iyi...

canım herhangi bi zararı olmaz tabi sen p....s denemesinde ilerleme olmayınca üzülmezsen opuyorumnanaktanbelli olmaz tabi denemeden bilemezsin belkide kendini rahat bırakacaksın hemen olucak....senin tercihine kalmış baktınki olmadı dönüp 2 parmak yaparsın vajiyi ne kadar alıştırırsan o kadar iyi...

emla ve kayganlaştırıcı sürmeden yaptık sadece vazelin kullandım şimdi emlayla deniycem yaa çok heveslendim hiç acımadı ucunu bile deydiemiyordumilerledikçe cesaretim arttı valla artık niye tamamı olmuyo diye üzülmüyorum bu bile benim için mucizeydi denemeye devam en kısa sürede aşıcam allahın izni ve sizin desteğinizle canım...

canım eminim öyledir ama ben bu belayla çok uzun zamandır ugraşıyorum ama parmakla deneme yapamıyorum sadece emla ile eşimle deneyebiliyorum oda bir yere kadar sankı bir duvar var ileri gidemiyoruz çok kasmama çalişiyorum ama olmuyor

öyle canım cesaretini kırma benim kadar uzun süre değildir herhalde ben tam 17 senedir böyleyim ve bunca sene sonraaynaya bile bakamzken egzersizi yaptım yani eğer ben yapabiliyorsam herkes yapar bende senelerce denedim ama olmadı burdaki arkadaşlar sayesinde bu aşamaya geldim kesinlikle parmağı yap içini keşfet inan ozaman yaparsın sıkma canını bide kendini telkin et heran deki kendi kendine korkmuyorum kasılmıycam başarıcam...inşallah seninde güzel haberlerini alırız biraz gayret ..

çok uzun zamandır ama benimki kadar uzunmu acaba ben tam 17 senedir uğraşıyorum eğer burdaki arkadaşların desteği olmsaydı asla bu kadara bile cesaretim yoktu sende gayret et bende çok denedim ama egzersiz olmadan olmuyo ben egzersiz yaptıysam herkes yapar biraz gayret biraz cesaret...

evet canım bayramdan 3 gün önceydi. 2 gün üstüste yaptık arife günde yapacaktık ama ben çok yorgundum yapamadık. sonrada bayram için şehir dışına çıktık. eşim işi yüzünden döndü. şuan ayrıyız yaani. haftaya kavuşuyorum kocama ve inşallah 3. denememizi yapacağız. heyecanlıyım korkuyorum biraz. aradan çok zaman geçti ben egzersiz bile yapamadım umarım sorun çıkmaz.

bu arada darısı başına. başladıktan sonra gerisi geliyor inan yeterki cesaretini topla kendine güven. bide egzersizlere asıl hergün yap kendine bahane üretme. yakında mutlu haberini alırız gör bak.

Canım Allah kavuştursun,aradan zamanda geçse sen başarmışsın hiç sorun olmaz bence.
Amiiiin,inşallah. :Saruboceq: Ben hergün egzersiz yapıyorum,mutlu günler yakında Allahın izniyle,yapamıcam diye birşey düşünmüyorum artık.Herşey için sağolun

çok uzun zamandır ama benimki kadar uzunmu acaba ben tam 17 senedir uğraşıyorum eğer burdaki arkadaşların desteği olmsaydı asla bu kadara bile cesaretim yoktu sende gayret et bende çok denedim ama egzersiz olmadan olmuyo ben egzersiz yaptıysam herkes yapar biraz gayret biraz cesaret...

17 sene derken ? ne kadar süredir evlisin canım ?

vajili egzersiz yapan arkadaşlar :

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Aypar
5- Julina
6- Masalelif
7- Suboom
8- Hayat_acil
9- Aydazeren
10-Hndckr
11-Arzum66

öyle canım cesaretini kırma benim kadar uzun süre değildir herhalde ben tam 17 senedir böyleyim ve bunca sene sonraaynaya bile bakamzken egzersizi yaptım yani eğer ben yapabiliyorsam herkes yapar bende senelerce denedim ama olmadı burdaki arkadaşlar sayesinde bu aşamaya geldim kesinlikle parmağı yap içini keşfet inan ozaman yaparsın sıkma canını bide kendini telkin et heran deki kendi kendine korkmuyorum kasılmıycam başarıcam...inşallah seninde güzel haberlerini alırız biraz gayret ..
ben bu ay senın basarıcagına ınanıyorum..hem bu kadar yıl sonra pe... yarıuısnı yapmıısn kım tutar senı...hem sneın adet ne zamn bıtıyo bakayım yeter artık sıva kollarını bu ay kacısın yok sıkı bı egzersız ve sonrasında basradım yazını okuycaz ıhslahhhkaydirigubbakcemile

zerr cimm canım benimm tebrik ederim
rabbim kucagınada saglıklı bi şekilde almayı nasip etsin inş........
RABBİM isteyen herkese nasip etsin.........

X