Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Birşey sormak istiyorum. Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim. Bu işi yapmayı başardıktan sonra yine kasılmalar oluyor , biran önce bitmesini istiyor ve zevk alamamanın yanında acı duyuyorsa ; bir kadın , bu da mı vajinusmustur yoksa başka birşey mi ?

Canımcım ben aynı durumu yaşıyorm ve doktorum aşırı derecede enfeksiyon ve mantar var dedi. fitil kullanıyorum şimdi.doktorum bana sen hiç vaji olmamışsın dedi sadece enfeksiyondan ötürü ağrı var buda kasılmalara yol açıyor dedi. kasılmalar zevk almaya başlayınca geçecek diyor ama ilk zamanlar bu sorun normal diyor mümkün olduğunca önsevişmeyi uzatın ve boşalmanıza az zaman kala ilişkiye girin ne acı ne kasılma hissetmeyeceksiniz dedi. çünkü rahim yukarı çıkarmış ve döl yolu iyice genişler ve açılırmış zevk alınca. ben daha o aşamaya gelemedim :KK43:

Arkadaşlar bişi sorucam.2 aylık evliyim.pazar günü ilk defa ilişkiye girdim.emlayla olmuştu bu.daha sonra ogün ve akabinde orası çok yandı ve acıdı resmen üstüne oturamadım iki gün.buarada bidaha hiç denemedik.iyice geçmesini bekliyoruz.şuan ağrım hafifledi.yarın ikinci kez deniceğiz.bunu çok istiyorum.artık korkularım da azaldı.ama sizce bu yaşadığım ağrı normalmi.acaba 2.kez denediğimizde orası yara olurmu .açıkçası vajinamda yara oluşur ve başıma iş açılır diye korkuyorum çünkü resmen 3gün hareketlerimi kısıtlayacak kadar acı oldu.

inş benide eklersiniz buraya

zerciğim öbür tarafa yazmıştım yine yazıyım tebriklerrrrrr

Allah isteyen herkese versinnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

[B]canım öbür tarafta silik cizgi cıktı demişssin benimkide silikti kan testiyle kesinleşti yarın mutlaka git dr a iki saate cıktı benim sonuc insallah güzel haberini alırız [/B]

ayy zerrcim tebrikk ederim canım ya,çok sevindimhihoyyyt,,,Allah sağlıklı sıhhatli,hayırlı bir evlat nasip eder inşllh:emir_bebek:,,,eşinle,bebişinle mutlu günler geçirmenizi dilerimm,,,:asigim:darısı başımıza inşlhh...kaydirigubbakcemile5

canımmmm cok tesekkur ederim güzel dileklerin için darısı isteyen herkese insallah olumunekankayizsmile

kızlar hamileyim :asigim: :emir_bebek::nazar: darısı tüm bebiş isteyenlere başta bahara olsun insallah
Zerrcim çok sevindim, Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. Ben şimdiden bu bebişi kıskandım, artık pabucumuz dama atılır :)) Bir yere giderken Zerr'e haber vereyim beni merak eder demeye alışmıştım :))

Arkadaşlar bişi sorucam.2 aylık evliyim.pazar günü ilk defa ilişkiye girdim.emlayla olmuştu bu.daha sonra ogün ve akabinde orası çok yandı ve acıdı resmen üstüne oturamadım iki gün.buarada bidaha hiç denemedik.iyice geçmesini bekliyoruz.şuan ağrım hafifledi.yarın ikinci kez deniceğiz.bunu çok istiyorum.artık korkularım da azaldı.ama sizce bu yaşadığım ağrı normalmi.acaba 2.kez denediğimizde orası yara olurmu .açıkçası vajinamda yara oluşur ve başıma iş açılır diye korkuyorum çünkü resmen 3gün hareketlerimi kısıtlayacak kadar acı oldu.

canım benimde senin gibi olmuştu ilkgün az bir kırmızı geldi sevindik falan ertesi gün bidaha denedik ve tekrar kırmızı geldi sonra adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı oldu bu çok normalmiş herkes de olabiliyor yani sonra 3 gün bekledim bekledikten sonra ilişkiye girdim başta hafif bir kasma oldu ama devam ettikçe rahatlıyosun

Hemşocum eşim o gün bana kızdı gitmedi bidaha söylemicem zaten şimdilik gidicem diyo doktordan da korkuyo belli malum üstüne düşmücem ne zamn gidiyosa gider artık haber veririm canım

kızlar hamileyim :asigim: :emir_bebek::nazar: darısı tüm bebiş isteyenlere başta bahara olsun insallah

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
çok şaşırdım kız ben bilmiyordum bebiş düşündüğünü. bahar, helples ve eslina istiyorlar biliyordumda senin korunmadığını bilmiyordum süpriz oldu. gerçekten çok sevindim tatlım hayırlı olsun. sağlıkla bi avazda doğurursun inşallah.
eee teyzemi oluyoz yaani şimdi :)))
antalyadan bişe istiyonmu gıı canının çektiği felan varmı :)))

maalesef egzersiz yapamıyorum sadece emla ile denedim ama olmadı

egzersizlere bir an önce başla canım mesela tek parmakla başlayabilirsin kendini rahat bırak nefes alıp ver kasmadğın zaman parmağın oraya kayıp gidiyo zaten bide vajina yönü popoya doğru cnım bunuda bilmen de yarar var erteleme sakın başla egzersizlerine burda herkes egzersizlerle başardı sende başarabilirsin isteyince herşey oluyor inan buna :1hug:

kız bahaaaar nbr
nete girebilseydim sana haber vercektim ben alanyadaydım.. Allah ordakilere sabır versin yaa nası bi yer orası ööle. sağıma bakıyom rus soluma bakıyom alman anaaam hepsimi manken gibi olur hepsimi güzel olur. kendimi yurt dışında gibi hissettim bide ucube gibi hissettim :))) iyiki kocam yanımda değildi yaw :))))
neyse...çok şanslıyımdır tatilim sırasında adet oldum. eskiden olsa oturur kaderime ağlardım ama iyiki vajiyi yenmişim o cesaretle gittim tampon aldım. vajiyi yenmeseydim oşeyi asla takamazdım. egzersiz yapar gibi yerleştirdim sonrada gittim girdim denizime havuzuma oooh one rahatlıkmış öyle yaa. iyiki yenmişim vajiyi diye bidaha sevindim :)))

kız bahaaaar nbr
nete girebilseydim sana haber vercektim ben alanyadaydım.. Allah ordakilere sabır versin yaa nası bi yer orası ööle. sağıma bakıyom rus soluma bakıyom alman anaaam hepsimi manken gibi olur hepsimi güzel olur. kendimi yurt dışında gibi hissettim bide ucube gibi hissettim :))) iyiki kocam yanımda değildi yaw :))))
neyse...çok şanslıyımdır tatilim sırasında adet oldum. eskiden olsa oturur kaderime ağlardım ama iyiki vajiyi yenmişim o cesaretle gittim tampon aldım. vajiyi yenmeseydim oşeyi asla takamazdım. egzersiz yapar gibi yerleştirdim sonrada gittim girdim denizime havuzuma oooh one rahatlıkmış öyle yaa. iyiki yenmişim vajiyi diye bidaha sevindim :)))
aaaaaaaaaaaa..
ınsan bı nete gırerde haber verırı....cok sevınırdım...yanına gelrı tanısırddık kız....cok guzel olurdu...bırden nerden cıktı alanya hıc bahsetmedın oteldemı kaldın....bı daha ne zman gelrıısn bana bak gelrısen bana mutlaka haber ver....ALALNYA zaten cok kucuk hemen cık gelrım yanına sana ıskelede cay ısmarlarım:1hug:

X