Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

güzelim şu an hangi aşamadasın ? canım iş yerinde her zaman müsait olamıyorum bazen giremiyorum bazende sadece okuyabiliyorum cevap yazamıyorum sayfalar çok hızlı ilerlediği çoğu msj göremeyebiliyoruz öyle bi durumda özelden msj atabilirsiniz yada özele şu sayfaya bak derseniz mutlaka elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım kaydirigubbakcemile3aklım burada çoğu arkadaşı merak ediyorum ne durumdalar diye ama malesef yetişemiyorum....merak etmeyin dularımız sizinleopuyorumnanaktan

EVLİLİGİMİN 4YILINDA BAŞARDIMMMMMMMM KIZLARRRR ÇOK ŞÜKÜRRRR :lepi:

ayyyyyy ayyyyyy yeni bir taze gelinimizmi olmuş....canım tebrik ederimmmmm....Allah başka dert vermesin....nasıl başardığını yazarsan diğer arkadaşlarada sıcağı sıcağına yol göstermiş olursun kaydirigubbakcemile3

Dün eşim ilişki istedi yapmadım...
Bakalım yarın doğum günü eşimin. Bu akşam saat 12'den sonra aldığım hediyeyi vericem. Belki deneme de olur ama emin değilim...

cnm sizdeki gerginlik neden kaynaklanıyor bizde çok şükür öyle fazla büyük sıkıntılar olmuyor ufak tefek alınganlıklar oluyor sadece. peki dün akşam yapmayınca kızmadımı sana? inş. bu akşamki sürpriz işe yarar hem denemede yaparsınız

kısa zamanda çok güzel ilerlemişsin balım. ben bu aşamaya gelene kadar aylar geçmişti.egzersizlerini hergün düzenli yaparsan mutlu günler yakında.
moral çok önemli bazen kafamıza bisürü şey takıp gergin olabiliyoruz. 2 parmak alırken ertesi gün tek prmak bir boğum bile alamıyabiliyoruz.öyle bir durumda moralini bozma daha önce yapabildiğini düşün yine yapabileceğini düşün.çünkü hepimiz yaşıdık bu durumu geriledim diye düşünme.kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz canım opuyorumnanaktan

kızlar dün gece bende BAŞARDIMMM.yani benmi başardım emla krem mi başardı bilmiyorum ama dün tam olarak oldu,sonuna kadar aldım.defalarca gitgel de oldu.bi acı falan hissetmedim çünkü krem hakkaten uyuşturdu nasıl olduğunu anlamadım bile,ama şimdi korkuyorum ya olmazsa bidaha diye,yada emla sürmeden yapamazsam diye.birde kan geldi ilişkiden sonra,hatta sabah yine geldi şimdi,birazda ağrı var gibi,ben daha önce başı girdi dediğim zamanlarda kan gelmişti zaten,sonra okadar parmak egzersizi yaptım,kızlık falan zaten gitmiştir,bu kan neyin nesi anlamadım.öyle işte kızlar yorumlarınızı bekliyorum,şu olayı tamamıyle çözeyim bütün deneyimlerimi tektek anlatıcam bende,çünkü inanın ben bu site ve sizler sayesinde çözdüm(yani umarım çözmüşümdür)yorumlarınızı bekliyorummm:))

tebriklerr hihoyyyt

''Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

manası: "Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma Rabbim hayırla sonuçlandır"

Bu duayı da egzersize başlamadan önce okursan, hatta normal zamanda bile altından kalkamayacagını düşündüğün işlerde okursan çok faydasını göreceksin...

:1rolleyes:

olmuşşşş tebriklerr hihoyyyt

sen başardın, emla yardım etti :)

bir kere oldum mu bir daha yine olur,hatta daha kolay olur... o gelen kan kızlık zarı kanaması ya da gerginlik - kuruluktan kaynaklanan zedelenme olabilir. korkma, gayet normal...

2. denemenin arasını çok tutma, hazır olunca hemen yap :)

cnm tebrikler allah başka dert vermesin

tebrik ederim canımcım.....ne güzel bir gün.....çifter çifter taze gelinlerimiz oldu...aman nazar değmesin mutluluklar diliyorum güzelim....

gerçektenmi yaa,artık çözüldümü tamamen,emlasız da yapabilcekmiyim sizce,inanamıyorum ya,keşke sizi daha önce keşfetseymişim kızlar,2 yıl beklemezdim ozaman belki,hepinizi çokk seviyorum,çook öpüyorum,ben yaptıysam bu işi inanın herkez yapar,şuana heyecandan zor yazıyorum zaten,umarım olmuştur ve bidaha böyle sorun olmaz

edacaaaa tebrikler canım bende emlayla başardım iki defa denedim emleyla oldu henüz emlasız hiç denemedim ama inşallah o şekildede hallederiz sıkıntı yapma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…