Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tamam canım bugün ultrason jeli alacağım ve bu gece devam edeceğim egzersizlerime.Umarım kısa zamanda sonuca ulaşırım,Çok güzel motive ediyorsun beni.Çok sağol canım:1hug:

Merhaba canım bende bu konuyu çözenlerdenim ilk başta hiç alamıyrdum imkansız diyordum sonra anestol pomad kullandım yarısını aldım yavaş yavaş ama bir gün ara vererek. Bir gün yine deneme yaparken kendimi gevşek bıraktım yarıdan fazlası oldu. Geçenlerde de eşime hareket etme dedim ben hareket ederek kendim yavaş yavaş tamamını aldım. Kendini kasmadan sakince güzel şeyler düşünerek yap ve yaparken gülümse ben o zaman güzel bişi yapıyormuşum gibi hissediyorum şimdi kremsiz de alabiliyorum. çok az acı duyuyorum ama canım yanmayacak kadar belki acı bile deildir. Tam haz almayı bilmiyorum henüz.. çok açık yazdım sanırım.

durex play kayganlaştırıcı jel koca bir şişe ve 15 tl... istersen bunu al...daha hesaplı...

tebrikler :)

Sağol _zümrüt_ ,yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim :1hug:

rica ederim. vallahi içim acıyor benim ilaçlara verdiğim paraya, o yüzden anlıyorum seni olumunekankayizsmile

bebe yagı yapış yapış,yıkanınca çıkmıyor, üstelik mantar yapıyor, durex öyle değil, hem sağlıklı hem de yıkanınca kolay çıkıyor. aslında ultrason jeli bulsam onu alıcaktım ama bulamadım. aldığım bu şişe de bana uzuuunca bir süre yeter artık. kaydirigubbakcemile5

Tebrik ederim,canım.İnşallah ben ve diğer arkadaşlarda kısa zamanda bu aşamaya geliriz yaa..Okadar çok istiyorumki şu olayın sonuçlanmasını ve eşimi (Tabi kendimide) mutlu etmeyi anlatamam.Şu anda bile benim için herşeyi yapar eşim,birde onu cinsel açıdan mutlu etsem,düşünemiyorum artık neler yapabileceğini.Sırf bunu görmek için bile uğraşamaya değer.opuyorumnanaktan

Aynen o kadar para verip birde az birşeyse tekrar almam gerekir diye düşünüyorum.Hem maddi,hemde sağlık açısından iyi birşey olsun dedim.Bizim durumumuzu anlayan birilerinin olması çok güzel,yoksa kimlere sorabilirdimki bunu.:uhm: tekrar teşekkürler vereliniortak

evet, herkese anlatılmıyor bazı şeyler, ya da sorulmuyor... çok tuhaf yaklaşanlar olabiliyor,ya da anlayışsız.... insan üzülüyor sonra

evet, herkese anlatılmıyor bazı şeyler, ya da sorulmuyor... çok tuhaf yaklaşanlar olabiliyor,ya da anlayışsız.... insan üzülüyor sonra

Evet ama neyseki sizler çıktınız karşıma tesadüfen...Allah çıkardı galiba bu sorunu aşabilmem için Yardımcı olan herkesten,başarmış olan başarınca burayı bizleri bırakmamış olan herkesten Allah razı olsun :Saruboceq:

arkadaşlar egzersiz yapan diğer arkadaşlar neden hiç gelmiyorlar ? hep belirli kişiler oysa bir sürü arkadaş vardı vajili olan....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…