Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar dün eşim iki parmakla girdi sonuna kadar bunu başarabildim içim biraz daha rahatladı ama bisonraki denemede yine alabilecekmıyım diye düşünüyorum ama bu sefer p.. denemeyi düşünüyoruzda erkenmi acaba iki parmaga bir daha mı dewam etsek??

Bence p.. için erken biraz daha iki parmak çalış canım...

canım çook az kalmış emla kremle p.. denemesi yap bence çok rahat oluyo bende kendi iki parmağımı aldıktan sonra emlayla p.. denemesi yaptım ve başardım gerçekten rahatlıkla oluyo dene derim bena.s

canım yarı yarıya başarmışssın bak bende sen gibiydim iki parmağı rahatlıkla alabildikten sonra hiç aparatlarla felan uğraşmadım emlayla direk p..s e geçtik ve oldu emla uyuşturuyo acı hissetmiyorsun zamanla onu da bırakıp emlasız yaparsın ilki için şiddetle öneriyorum emlayı mutlaka onunla dene derim bena.s

aa hiç sağlık problemi olarak düşünmemiştim..yani ben egzersizden dolayı sanıyorum.. regliyim ve yatıyorum şuan..hiç böyle olmazdı,. sinir,çikolata isteği olurdu bir de reglenmeden belim ağrırdı.. şu iki aydır çok fena..dün gece de sancılandı..ama bugün sökülmmüşüm.. muayneye nasıl gidebilirim ki ? hani hala zar mevcut bende ???

Canım benim reglim bitti,bu akşam egzersizlere devam edicem.Bazen hiç yapamıyacakmışım gibi geliyor hala,bazende sonuca yaklaşmışım ve yapabildikten sonra acayip zevk alacakmışım gibi geliyor.Yani bu aralar duygularım çok karışık...Ne yapacağım bilmem bilmiyorumkismile

canım hiç olumsuz düşünme yapacağım de ve yap ben o şekilde başardım bu gece olacak dedim ve oldu çok şükür sende başarcaksın öyle düşün...:teselli:

Arkadaşlar ben bebe yağı kullanıyordum ama onun mantar oluşturabileceğini öğrendim.Bugün glet gelen jel almayı düşünüyordum 16 tl miş ama içinde tek kullanımlık 5 tüp varmış.Bana az geldi ne bileyim,ultrason jelinin ücreti ve miktarı ne kadar ve onun yan etkisi yok mu hiç acaba?Birde bende eczanedekiler anlar diyede düşünüyorum.Ne yapmalıyım sizce? bilmiyorumkismile

canım hiç olumsuz düşünme yapacağım de ve yap ben o şekilde başardım bu gece olacak dedim ve oldu çok şükür sende başarcaksın öyle düşün...:teselli:

İnşallah canım,olacak artık azkaldı diyorum.Ben imkansız vakaydım,egzersiz hayatta yapamam diyordum.Ama yapabildim,inanamadım.İnşallah ben ve diğer arkadaşlarda sizler gibi başaracağız bu işi.:Saruboceq: Desteğiniz için çok sağolun :1hug:

inşallah canım yaa bak bende sen gibiydim bırak parmak girmesini bakamıyodum bile ama cesaret edince hepsi oldu hiç aparat kullanmadım iki parmaktan sonra direk emla kremle p.s denemesi yaptık ve oldu... inşallah herkes başarır Allah yardımcınız olsun...

canım eczacı anlasa nolur sadece egzersiz için alınmıyoki o jeller...cinselliği tam anlamıyla yaşayan kadınlarda kuruluk sorunu olabiliyor onlarda bazen jel kullanabiliyor eczacının hiç işi gücü yok aaaa bu hatun jel aldı ne yapcak acabamı diyecek hihoyyytboşver güzelim sen egzersizine bak şimdiye kadar başımıza gelen şeyler hep aman o ne der bu ne der diye sürekli kendimize kurallar koymamızdan olmadımıakannehir hiç düşünme isteyen istediğini düşünsün sen bir an önce başarmaya ve evliliğinin tadını çıkarmaya bak delikafadulden

ben 2 gun once ultrosyon jelı aldım kocaman bı sıse 8 tl ..
ve kullandım cok rahat yapıskan degıl su gıbı degısk bı sey..tavsıye ederım

Amiiin canım.İnşallah Allah hepimizin yardımcısı olsun.Çok teşekkür ederim canım yaa vereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…